dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 033 833 zł86 m² 11 972,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz terenów zielonych, bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 334 242 zł50 m² 26 706,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w cenionej lokalizacji, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Cena Apartamentu: 1 334 242 pln Cena za pakiet: 1 404 973 pln Metraż: 49,96 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Piecki-Migowo,Gdańsk

617 026 zł43 m² 14 322,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: nowoczesne osiedle bardzo dobra lokalizacja termin realizacji: IV kwartał 2025 kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubowidzka

Jasień,Gdańsk

382 000 zł30 m² 12 699,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Gdańsku Jasień ul. Lubowidzka, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku z 2026 roku. Mieszkanie o powierzchni 31,08 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Orunia,Gdańsk

453 000 zł35 m² 12 972,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania Starogardzka - komfort i bezpieczeństwo w zielonej części Gdańska Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 000 zł48 m² 14 571,60 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego na osiedlu centralpark, wybudowanym przez dewelopera Hossa. Oferujący perspektywy i prywatność, budynek charakteryzuje się nowoczesnym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Sobieszewo,Gdańsk

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! Bez pcc! Zakup z Vat! Kupując na firmę odzyskujesz ponad 200 tys. zł.! miejsce parkingowe gratis! Cena zawiera gotowy projekt wraz z wizualizacjami! To jedno z tych miejsc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

680 059 zł51 m² 13 233,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Polecam Państwu wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

367 534 zł26 m² 14 098 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w topowej lokalizacji! Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów! Dowiedz się więcej To doskonała lokalizacja dla osób ceniących aktywny tryb życia, lubiących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna,Gdańsk

595 500 zł52 m² 11 358 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zakup od dewelopera! Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prężnie rozwijającej się, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

837 534 zł53 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,85 m2 z balkonem o powierzchni 4,5 m2, w dzielnicy Gdańsk Południe. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

631 728 zł59 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe dwustronne mieszkanie od południowego zachodu. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

385 000 zł38 m² 10 255,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

750 214 zł57 m² 13 099,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Aniołki,Gdańsk

860 000 zł42 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe2 -pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - gdańsk aniołki Przestronne 42 m z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem w hali garażowej mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Gdańsk,pomorskie

255 000 €69 m² 3 695,65 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 404 973 zł50 m² 28 122 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W stanie deweloperskim Z wyjściem na 7-metrowy balkon Inwestycja Atrium | Gdańsk Oliwa | Przyznany Certyfikat breeam | Miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

715 000 zł49 m² 14 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Investkon Nieruchomości to biuro Doradców rynku pierwotnego. Pomagamy naszym Klientom wybrać idealne mieszkanie, aby bez zbędnego stresu mogli zamieszkać swoim wymarzonym miejscu. Biuro nie pobiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna Brama

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł102 m² 9 807,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z duszą, położone na kameralnej i cichej uliczce w okolicach bastionów, tuż przy Motławie. Atuty: mieszkanie w stanie deweloperskim, po generalnycm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boguckiego

Sobieszewo,Gdańsk

529 000 zł36 m² 14 826,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 35,68m2 znajdujące się na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury i komfortu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

649 970 zł63 m² 10 299 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cudowne mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, gotowe do odbioru! Gdańsk dzielnica Jasień, oferta bez prowizji, stan deweloperski. Cudowne 3 pokojowe mieszkanie z przemyślaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

1 590 000 zł77 m² 20 649,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, niepowtarzalny apartament na ostatnim 3 piętrze nowo wybudowanej kamieniczki w Gdańsku Oliwie. To ostatni apartament w tej nieruchomości! Zakup od dewelopera, bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

987 682 zł50 m² 19 925 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w Gdańsku - odbiór jeszcze w 2025! Poszukujesz wymarzonego miejsca do życia lub inwestycji? W mojej ofercie znajdziesz coś dla siebie! Oferuję szeroki wybór mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

659 000 zł44 m² 15 021,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

625 250 zł62 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasień! Ta nowoczesna inwestycja to idealne miejsce dla osób szukających komfortowego życia w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Chełm,Gdańsk

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego przy ul. Pohulanka, wybudowanym przez dewelopera Górski. Oferujący perspektywy i prywatność, budynek charakteryzuje się nowoczesnym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 458 286 zł68 m² 21 565,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras Gotowe do odbioru kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

625 250 zł61 m² 10 186,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w dzielnicy Gdańsk Jasień. To idealna propozycja dla rodziny szukającej nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 430 000 zł59 m² 24 357 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| apartament | top lokalizacja | motława | inwestycja | śródmieście | robyg | Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

442 000 zł46 m² 9 560,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Jasińskiego i Źródlanej w rozwijającej się dzielnicy Jasień. Lokal usytuowany jest na pierwszej kondygnacji, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna,Gdańsk

605 500 zł61 m² 9 942,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasińskiego

Jasień,Gdańsk

442 000 zł46 m² 9 567,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Jasińskiego i Źródlanej w rozwijającej się dzielnicy Jasień. Lokal usytuowany jest na drugiej kondygnacji, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przywidzka

Jasień,Gdańsk

705 000 zł67 m² 10 584 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe 66,6 m od dewelopera - bez prowizji dla kupującego! Nowoczesne 4-piętrowy budynek z windą, wysoki standard wykończenia - oszczędzasz na kosztach przed remontem Atrakcyjne.