dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

585 200 zł29 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję fantastyczny apartament z loggią w inwestycji o unikalnym położeniu - w sąsiedztwie morza. Mieszkanie z przepięknym bezpośrednim widokiem na zatokę. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

590 186 zł47 m² 12 535,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Bez prowizji i pcc! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w świetnej lokalizacji. Atuty: - bliskość miejskich atrakcji połączona z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

775 977 zł48 m² 16 329,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty przy jaśkowym lesie Jaśkowa Dolina | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Wyjątkowe części rekreacyjne | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: nowoczesna inwestycja w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

495 000 zł48 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przestrzeni dla siebie, miejsca, które łączy nowoczesność, wygodę i świetną lokalizację - właśnie je znalazłeś. Idealne miejsce dla par, rodziny z dzieckiem. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 990 000 zł84 m² 23 690,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: mieszkanie jest w stanie deweloperskim i znajduję się na 10-tym piętrze z 11-tu. . Na powierzchnię 84m2 składają się : - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościerska

Oliwa,Gdańsk

972 000 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , położone na parterze w południowej części Gdańska. Lokal łączy w sobie wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

639 000 zł50 m² 12 746,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej i rozwiniętej dzielnicy Ujeścisko. Nowoczesne osiedle zapewnia zarówno bliskość infrastruktury jak i spokój zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

580 378 zł51 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wygoda w zasięgu ręki! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego osiedla w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Stare Miasto,Gdańsk

1 149 000 zł39 m² 29 288,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Wyjątkowy apartament w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Wyspie Spichrzów. Apartament Apartament położony w nowoczesnym kompleksie budynków mieszkaniowo- usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Osowa,Gdańsk

338 760 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się w wyjątkowej inwestycji w otoczeniu zieleni i spokoju. Zakończenie budowy zaplanowano na kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 185 920 zł48 m² 24 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W stanie deweloperskim Z wyjściem na 7-metrowy balkon Inwestycja Atrium | Gdańsk Oliwa | Przyznany Certyfikat breeam | Miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Osowa,Gdańsk

560 000 zł52 m² 10 796,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w wygodnym, trzypokojowym mieszkaniu z 88m2 ogrodem i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

385 000 zł38 m² 10 255,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Planetarna

Osowa,Gdańsk

635 700 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się w wyjątkowej inwestycji w otoczeniu zieleni i spokoju. Zakończenie budowy zaplanowano na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Osowa,Gdańsk

338 000 zł28 m² 11 973,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w przytulnym, dwupokojowym mieszkaniu z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

700 195 zł57 m² 12 221,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja idealnie wkomponowuje się w krajobraz Górnego Tarasu Gdańska, łączy dwie dzielnice: morenę oraz Jasień. W odległości 100 metrów zlokalizowane są dwa przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

775 977 zł48 m² 16 329,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko,Gdańsk

710 000 zł55 m² 13 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami postojowymi Lokalizacja: gdańsk Południe ul. Niepołomicka Lokalizacja i otoczenie: *mieszkanie znajduje się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

550 000 zł60 m² 9 162,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

435 100 zł27 m² 16 363,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja dla osób szukających połączenia spokojnej okolicy z bliskością atrakcji Starego Miasta. Nowoczesny apartamentowiec z windą i halą garażową o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

649 970 zł63 m² 10 299 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cudowne mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, gotowe do odbioru! Gdańsk dzielnica Jasień, oferta bez prowizji, stan deweloperski. Cudowne 3 pokojowe mieszkanie z przemyślaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

794 071 zł53 m² 15 025 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Osowa,Gdańsk

338 760 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aroniowa

Osowa,Gdańsk

532 014 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny metraż! Niecałe 11 000 zł/m2! Bez prowizji i pcc! atuty: - funkcjonalny układ z niewielkim korytarzem, - bliskość terenów rekreacyjnych, lasu i jeziora Wysockiego, - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Osowa,Gdańsk

444 000 zł39 m² 11 490,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w przytulnym, dwupokojowym mieszkaniu z balkonem i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

966 222 zł48 m² 20 054 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego położone w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz - odbiór IV kwartał 2025 odległości: 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

999 999 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 077 908 zł79 m² 13 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty przy jaśkowym lesie Jaśkowa Dolina | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Wyjątkowe części rekreacyjne | Ostatnie lokale ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

400 000 zł40 m² 9 957,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanie mieszkanie w Gdańsku na Kowalach! Idealne miejsce dla singla, par! Spokojna okolica. Odbiór mieszkania W tym roku! 400 000 zł | 40,17 m | 2 pokoje Opis mieszkania: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

972 300 zł36 m² 27 000,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

480 000 zł51 m² 9 450,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie 50,79 m na piętrze w kameralnej inwestycji - odbiór IV kwartał 2025 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,79 m , położone na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

474 167 zł36 m² 13 237,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**apartamenty inwestycyjne W sercu gdańska pierwsza linia zabudowy nad motławą** zapraszam do obejrzenia apartamentów na żywo ** Lokale z możliwością odliczenia 23% vat ** podane ceny netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Goszczyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

435 000 zł27 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gwarancja najniższej ceny. Murapol Scarpa to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta - 10minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

972 300 zł36 m² 27 000,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Borkowo,Gdańsk

419 999 zł37 m² 11 311,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 37 m2 z balkonem 4,5 m2 - Zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 890 000 zł84 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

499 000 zł56 m² 8 875,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam mieszkanie 56,22 m na piętrze w kameralnej inwestycji - odbiór IV kwartał 2025 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowy Port,Gdańsk

715 000 zł41 m² 17 426,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość: mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim, o łącznej powierzchni 41,08m2, położone w prestiżowej inwestycji faro, ulica Letnicka, na pograniczu Brzeźna i Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

764 900 zł76 m² 10 105,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkanie na Osiedlu Neo Jasień - Gdańsk, ul. Potęgowska Zamieszkaj w nowoczesnym, ekologicznym osiedlu zlokalizowanym w spokojnej dzielnicy Jasień, zaledwie 7 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

507 079 zł43 m² 11 847,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Proponujemy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 42,8m2, usytuowane na parterze w budynku 4-piętrowym. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 27,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemyska

Łostowice,Gdańsk

990 000 zł77 m² 12 934,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - do wykończenia, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie Na sprzedaż nowe, przestronne mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij