dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żukowska

Kokoszki,Gdańsk

1 269 000 zł155 m² 8 176,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej na Gdańskich Kokoszkach w cichej i zielonej okolicy *** atuty *** - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cygańska Góra

Suchanino,Gdańsk

853 770 zł45 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość w Gdańsku o powierzchni 44,70m2 W pobliżu znajdują się tereny zielone oraz bogata oferta placówek edukacyjnych, lokali usługowych oraz opieki medycznej. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł130 m² 6 403,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny dom z ogrodem, garażem i tarasem - komfortowa przestrzeń blisko Trójmiasta Lokalizacja: m.Juszkowo Powierzchnia: 129,62 mkw Pokoje: 4 Ogródek: 250 m2 Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

1 799 000 zł60 m² 29 983,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny Gdańsk Stare Miasto , przy Motławie. Inwestuj w nieruchomości premium i zarabiaj nawet 12 14% rocznie! kupujący nie płaci podatku 2% pcc oraz żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

988 920 zł46 m² 21 507,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty nad morzem - wyjątkowa inwestycja na wyspie sobieszewskiej Idealne miejsce do życia i zarabiania - zamieszkaj, wynajmuj, zyskaj! Zanurz się w nadmorskim klimacie i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

510 000 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jasne, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Zielonym - Gdańsk Jasień, ul. Potęgowska Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40,8 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 600 000 zł83 m² 19 335,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Multi - apartament zlokalizowany w inwestycji nad Motławą - riverfront riverfront apartments to inwestycja zlokalizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

320 784 zł28 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chcesz zainwestować w nieruchomość, która zapewni Ci stabilny dochód, a jednocześnie będzie atrakcyjna dla najemców? Poznaj apartamenty w nowoczesnej inwestycji, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

304 791 zł26 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

383 891 zł34 m² 11 208,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

510 000 zł41 m² 12 439 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe, jasne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zielonym (ul. Potęgowska, gdańsk) Lokalizacja: osiedle Zielone, ul. Potęgowska Rok budowy: 2016 Deweloper: dekpol Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ustronie

Stare Miasto,Gdańsk

313 019 zł27 m² 11 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 018 980 zł37 m² 27 201,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Z widokiem na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta | Widok na ulicę Chmielną ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 630 000 zł87 m² 18 794 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowy apartament zlokalizowany w inwestycji nad Motławą - riverfront riverfront apartments to inwestycja zlokalizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 433 148 zł63 m² 22 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W cenionej lokalizacji zadzwoń I zapytaj O szczegóły cena apartamentu: 1 433 148 pln cena za pakiet: 1 509 630 pln metraż: 63,25 m2 liczba pokoi: 3 piętro: parter ogród: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

560 000 zł57 m² 9 824,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Słoneczne mieszkanie, znajdujące się na parterze budynku mieszkalnego na Kowalach. Praktyczny układ składający się z salonu, dwóch sypialni, łazienki, zadaszonego tarasu i ogrodu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 550 000 zł87 m² 17 867,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Orunia Górna,Gdańsk

507 079 zł43 m² 11 847,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie na Oruni Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodworska

Siedlce,Gdańsk

682 951 zł40 m² 16 863 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2025

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - osiedle blisko centrum i udogodnień miasta - szeroki wybór mieszkań - termin realizacji: IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 110 239 zł48 m² 22 934,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W cenionej lokalizacji zadzwoń I zapytaj O szczegóły cena apartamentu: 1 110 239 pln cena za pakiet: 1 185 920 pln metraż: 48,41 m2 liczba pokoi: 2 piętro: 1 balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Młode Miasto,Gdańsk

484 816 zł25 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

944 917 zł65 m² 14 634 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Apartament W cenionej lokalizacji zadzwoń I zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 018 980 zł37 m² 27 201,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana z Kolna

Młode Miasto,Gdańsk

314 584 zł25 m² 12 429,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania blisko centrum Gdańska - świetna lokalizacja i atrakcyjna cena Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dostępem do Śródmieścia i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

576 600 zł41 m² 13 998,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na granicy gdańskich: moreny i Jasienia z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

750 300 zł57 m² 13 096,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na granicy gdańskich: moreny i Jasienia z terminem odbioru na czerwiec 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Młode Miasto,Gdańsk

312 542 zł25 m² 12 397,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Orunia Górna,Gdańsk

641 000 zł64 m² 9 989,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

730 000 zł74 m² 9 886,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zniżki nawet do 23% dla indywidualnych klientów ossa-Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu inwestycję "zen" znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska-Południe, orunia Górna. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Kowale,Gdańsk

651 800 zł71 m² 9 134 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, funkcjonalny, ustawny, nowy lokal o powierzchni 71,36 m2. Mieszkanie posiada poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji na 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

600 000 zł28 m² 21 786,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i piaszczystej plaży, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

581 500 zł37 m² 15 678,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 37,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oliwa,Gdańsk

1 582 786 zł80 m² 19 701,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w cenionej lokalizacji, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Cena apartamentu: 1 582 786pln Cena za pakiet: 1 745 314 pln Metraż: 80,34 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Ogród: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

1 167 352 zł71 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu inwestycję Scarpa, znajdującą się w Gdańsku- dzielnicy Siedlce. Dla indywidualnych klientów zniżki nawet do 23%! Posiadamy w sprzedaży 2 budynki z ponad 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Orunia Górna,Gdańsk

604 000 zł64 m² 9 453,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

726 340 zł49 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 49,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

652 100 zł43 m² 15 211,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 42,87.

Szczegóły ogłoszenia