dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

570 000 zł60 m² 9 495,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr D14. Zakup od dewelopera! brak pcc I prowizji! możliwość wykonania drugiego piętra! Inwestycja zlokalizowana niedaleko Osiedla Cztery Pory Roku. Jeśli potrzebujesz spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 288 602 zł87 m² 14 745,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest Apartament na parterze. Mieszkanie o wymiarach 87,39 m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na 2 balkony -sypialni, -sypialni II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

989 672 zł66 m² 15 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest Apartament na parterze. Mieszkanie o wymiarach 65,51 m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, -sypialni, -sypialni II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kempingowa

Sobieszewo,Gdańsk

493 000 zł36 m² 13 797,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 35,73 m z balkonem - 23% vat! promocja, od ceny Z ogłoszenia możliwy rabat %! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sobieszewo,Gdańsk

499 000 zł36 m² 13 985,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 35,68 m z ogródkiem około 15 m2 - 23% vat! promocja, od ceny Z ogłoszenia dodatkowy rabat %! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

435 000 zł37 m² 11 725,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,10 m2 z balkonem 4,5 m2. - zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Jasień,Gdańsk

686 105 zł57 m² 12 020,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk, ul. Kiedrowskiego | Inwestycja Linea - Allcon Cena: 686 105 pln Powierzchnia: 57,08 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 5 Termin oddania: IV kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiosłowa

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

899 000 zł46 m² 19 633,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu nr C1. Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji! lokale na 8% vat! Lokalizacja - wschodnia część Wyspy Sobieszewskiej, to idealna lokalizacja dla pasjonatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosłowa

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

519 000 zł27 m² 18 962,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu nr A4. Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji! lokale na 8% vat! Lokalizacja - wschodnia część Wyspy Sobieszewskiej, to idealna lokalizacja dla pasjonatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy unikatowy apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim w inwestycji Nowa Letnica. Apartament: zlokalizowany jest na 4. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Stare Miasto,Gdańsk

890 000 zł45 m² 19 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45,10 m2, 2 pokoje położone na 3 piętrze w 17-piętrowym apartamentowcu (deweloper Develia), wykończone w wysokim standardzie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

419 000 zł27 m² 15 438,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament blisko centrum z widokiem na wzgórza Moreny. Inwestycja vista znajduje się w niezwykle atrakcyjnej dzielnicy na mapie Gdańska - Piecki-Migowo przy ul. Myśliwskiej/bulońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

430 000 zł43 m² 9 974,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dotyczy lokalu nr C5. Zakup od dewelopera! brak pcc I prowizji! możliwość wykonania drugiego piętra! Inwestycja zlokalizowana niedaleko Osiedla Cztery Pory Roku. Jeśli potrzebujesz spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 180 424 zł110 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na piętrze bez skosów. Inwestycja na gdańskim Jasieniu na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

819 300 zł27 m² 30 593,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kompaktowy apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 040 000 zł47 m² 21 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Marina Primore, gdańsk Lokalizacja: gdańsk, ul. Lecha Kaczyńskiego Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

519 000 zł38 m² 13 597,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Andrzeja Grubby 18 - osiedle Vivaldiego, deweloper Dekpol Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym trzypiętrowym bloku bez windy. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

790 000 zł27 m² 29 543,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy lokal inwestycyjny 26,74 m na osiedlu Nadmotławie w Gdańsku cena ofertowa jest ceną brutto Oferujemy na sprzedaż eleganci lokal inwestycyjny o powierzchni 26,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Orunia Górna,Gdańsk

718 000 zł72 m² 9 988,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,88 m , zlokalizowane na osiedlu Pastelowym w Gdańsku Łostowicach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

407 500 zł37 m² 11 028,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedane! Jeśli szukają Państwo podobnych nieruchomości, zapraszam do kontaktu:. Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

830 000 zł76 m² 10 965,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,69m2, położone na 1 piętrze w dzielnicy Gdańsk Jasień. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słupska

Przymorze Małe,Gdańsk

850 000 zł45 m² 19 007,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni 44.72 m2 w stanie deweloperskim przy ulicy Słupskiej (Przymorze Małe). Według projektu mieszkanie miałoby się składać z: - salonu z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie obok europejskiego centum solidarności Dla pierwszego najemcy | Nowoczesny design | Duże przeszklenia | Cisza ***** rozkład I standard: * Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

574 900 zł59 m² 9 735,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośredni od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3 pok. mieszkania o powierzchni 59,05 m2 na powstającym osiedlu w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

407 878 zł37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 210 000 zł48 m² 25 271,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Południowy zachód, widok i zapach lasu sosnowego, z każdego pokoju, genialne naświetlenie, prestiż, prywatna strefa spa & fitness. Mieszkanie: niepowtarzalny apartament z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

399 000 zł35 m² 11 325,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z odbiorem na koniec 2025r. Osiedle charakteryzuje wysoki standard wykończenia i realizacji części wspólnych, kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 033 184 zł67 m² 15 529,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty przy jaśkowym lesie Jaśkowa Dolina | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Wyjątkowe części rekreacyjne | Ostatnie lokale ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * salonu.