dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 710 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 710 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

307 999 zł35 m² 8 745 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup tylko za gotówkę!. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 050 000 zł94 m² 11 206 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji, w dzielnicy Oliwa, w odległości 15 minut pieszo od Olivia Business Center, alchemii i kampusu Uniwersytetu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

865 001 zł87 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

292 500 zł32 m² 9 141 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona czasowo! ** W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

573 300 zł74 m² 7 746 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

812 001 zł82 m² 9 901 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Chełm,Gdańsk

400 880 zł51 m² 7 814 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

703 002 zł71 m² 9 899 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Kowale,Gdańsk

306 673 zł35 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

926 112 zł91 m² 10 174 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Dostępne piętra: 2, 5 ** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

414 003 zł30 m² 13 796 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Ostatnie mieszkanie 30m2! Zapraszam do prezentacji! ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Chełm,Gdańsk

392 400 zł54 m² 7 267 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

475 813 zł64 m² 7 436 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

375 500 zł51 m² 7 344 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko,Gdańsk

316 600 zł36 m² 8 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

337 999 zł42 m² 8 048 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Kowale,Gdańsk

406 100 zł54 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

438 740 zł61 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

308 192 zł35 m² 8 731 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona czasowo! ** W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

573 300 zł74 m² 7 747 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Brzeźno,Gdańsk

602 200 zł61 m² 9 877 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

388 506 zł51 m² 7 648 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt Zapraszam do prezentacji! Oferta promocyjna , ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

365 002 zł48 m² 7 603 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup tylko za gotówkę!. Zapraszam do prezentacji! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Ujeścisko,Gdańsk

475 813 zł64 m² 7 437 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjemna

Orunia,Gdańsk

319 000 zł39 m² 8 277,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nie szukaj dalej! Ta dobra oferta jest tylko u nas! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,54m2 przy ul. Przyjemnej, gdańsk Orunia. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Orunia,Gdańsk

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie po generalnym remoncie, okna wychodzą na trzy strony świata. Bardzo słoneczne i ciepłe (budynek budowany z czerwonej cegły). Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zaspa

Zaspa,Gdańsk

897 000 zł75 m² 11 992 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Obiektem sprzedaży jest nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Zaspa w Gdańsku o łącznej powierzchni 74,8m2. Usytuowana na parterze w siedmiopiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Umawianie prezentacji wyłącznie przez stronę Toberent Com. Link do filmu: mieszkania do wynajęcia Gdańsk Zaspa z pięknym widokiem na park! To Be Rent z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

435 000 zł41 m² 10 651,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż posiadam mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Łostowice w Gdańsku-Południe. Mieszkanie odebrane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

389 000 zł29 m² 13 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz 2-pokojowego mieszkania blisko centrum w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne i przestronne, - świetna komunikacja, - bliskość do obwodnicy. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

3 695 000 zł137 m² 26 970,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

В продаже уникальный пентхаус, расположенный на последнем 16 этаже жилого дома Karavela в комплексе marina primore,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wyspa Sobieszewska

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

528 950 zł36 m² 14 746,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w oddanej do użytkowania inwestycji apartamentowej na Wyspie Sobieszewskiej - tylko 15km od Centrum Gdańska, 1 km do jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 80m2. Perełka w Oliwie po generalnym remoncie. 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym, dwie duże sypialnie. Przy pierwszej sypialni dodatkowy czwarty pokoik zaadoptowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

479 000 zł45 m² 10 574 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,30 m2 zlokalizowane na nowym osiedlu "słoneczne Wzgórze" Gdańsk - Ujeścisko. Nieruchomość usytuowana jest na I p. /IV p w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

512 000 zł54 m² 9 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe we Wrzeszczu, przy ul. Mikołaja Reja, o powierzchni 53,80 m2. Lokal do remontu. W niedalekiej odległości centrum Wrzeszcza, oraz stadion Polsat Plus Arena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

471 690 zł52 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje, przyjemne wnętrza, przyjazna okolica. to może być Wasz nowy adres! Osiedle Cytrusowe - kameralna przestrzeń, spokojne sąsiedztwo, doskonale rozwinięta infrastruktura - w promieniu 500m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

469 000 zł40 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,54m2 znajdujące się w gdańskiej prężnie rozwijającej się dzielnicy Łostowice. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij