dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 706 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 706 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

649 000 zł39 m² 16 679,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 38,91 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskiej Morenie. Budynek stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli przebywają Państwo w Trójmieście na okres Świąt Wielkanocnych, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dla Państwa na miejscu! oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Jasień,Gdańsk

474 000 zł32 m² 15 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,5 m , położone na osiedlu 2 Potoki przy ul. Kazimierza Leskiego w Gdańsku (dzielnica Jasień). Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 049 000 zł68 m² 15 426,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w prestiżowej inwestycji Central Park renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

1 019 599 zł37 m² 27 305,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

529 000 zł42 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy na prezentację nieruchomości przy ul. Kartuskiej w Gdańsku atuty: - idealne pod wynajem i dla rodziny - bliskość transportu miejskiego - w bezpośrednim otoczeniu pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

529 000 zł27 m² 19 643,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja. Lokal wykończony pod klucz. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze Małe,Gdańsk

739 000 zł37 m² 19 828,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Pogranicze oliwy I przymorza - prestiżowa lokalizacja gdańska lokalizacja - wszystko W zasięgu ręki To adres, który broni się sam. Przymorze Małe to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł33 m² 19 696,50 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 570 000 zł69 m² 22 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w centrum Gdańska przy ul. Łąkowej. W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

539 000 zł45 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Zaspa, ul. Drzewieckiego 3a Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Stare Miasto,Gdańsk

549 999 zł63 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Są mieszkania, które po prostu mają duszę. Takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to miejsce z historią, ale i z przyszłością. Na ulicy Jana z Kolna, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Chełm,Gdańsk

637 000 zł49 m² 12 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

630 000 zł43 m² 14 651,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biurom Nieruchomości dziękuję. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 43 m.kw. znajdujące sie na pierwszym piętrze. Dwa przechodnie pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka i mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

669 000 zł50 m² 13 444,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz wykończonego, gotowego do wprowadzenia wnętrza, które łączy funkcjonalność trzech pokoi z doskonałym doświetleniem? To mieszkanie spełnia wszystkie te oczekiwania. Agencja Harmony Homes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

2 249 000 zł74 m² 30 187,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie w otoczeniu Parku im. Ronalda Reagana, zaledwie 200m od piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

885 003 zł63 m² 14 142 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Gdańsk | 3 pokoje | 62,58m | 1 piętro | balkon 15,22m Mieszkanie, które łączy w sobie funkcjonalność, światło i komfort codziennego życia. Położone na pierwszym piętrze, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

1 000 008 zł42 m² 23 809,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Apartamenty Remedium realizowana przez dewelopera Domesta Sp. z o.o. powstaje w dynamicznie rozwijającej się i zielonej części Gdańska dzielnicy Aniołki. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

473 225 zł41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji od dewelopera budner. Mieszkanie: mieszkanie 2-pokojowe z ekspozycją zachodnią o powierzchni 41,15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stężycka

Jasień,Gdańsk

599 000 zł50 m² 11 866,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Inpro Optima przy ul. Stężyckiej. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Łostowice,Gdańsk

749 000 zł61 m² 12 198,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Łostowicach ul. Kryształowa nowa niższa cena! Mieszkanie, które spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fieldorfa

Orunia Górna,Gdańsk

1 000 000 zł94 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja! Przestronne mieszkanie 94 m2 | Gdańsk Orunia Górna | Garaż, komórka, wspólny ogród | Bezczynszowe Na sprzedaż wyjątkowo przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

619 000 zł48 m² 12 890,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz funkcjonalnych dwóch pokoi na Zaspie? Świetnie trafiłeś! atuty: - świetna lokalizacja (2 km do morza) - bliskość parków - spokojna okolica - dobry stan techniczny mieszkania - instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

819 000 zł63 m² 12 979,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,1 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

565 000 zł48 m² 11 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż oferujemy słoneczne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , z możliwością aranżacji 3 pokoi, położone na pierwszym piętrze w budynku z 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

660 000 zł39 m² 16 751,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie ok. 40m2 powierzchni, kawalerka ale układ daje wiele możliwości i łatwo można wydzielić sypialnię. To doskonała opcja zarówno do zamieszkania jak i inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,Gdańsk

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z otwartą kuchnią o powierzchni 70 m zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Jesteś studentem, który ceni sobie niskie koszty utrzymania i bycie w samym centrum wydarzeń? A może człowiekiem z żyłką przedsiębiorczości pragnącym zarabiać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 064 000 zł61 m² 17 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

810 000 zł51 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Atuty: klimatyczne mieszkanie z oryginalnym piecem kaflowymkamienica po remonciebardzo atrakcyjna lokalizacja w centrum Wrzeszcza Układ mieszkania: duży salon z południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

568 000 zł35 m² 16 228,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w Gdańsk, przy ul. Pastelowej - w spokojnej, zielonej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

526 124 zł38 m² 13 751,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji od dewelopera budlex. Mieszkanie: mieszkanie 2-pokojowe z ekspozycją wschodnią o powierzchni 38,26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

588 137 zł34 m² 17 097 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Prezentujemy nowy apartament o powierzchni 34,4 m zlokalizowany na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

549 900 zł26 m² 21 004,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal inwestycyjny położony tuż przy Opływie Motławy i ujściu Martwej Wisły w miejscu, które łączy bliskość tętniącego życiem centrum z nadwodnym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

990 000 zł43 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 43,2 m , położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Piecki-Migowo,Gdańsk

790 000 zł61 m² 12 950,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Burgaskiej w Gdańsku Morenie. Mieszkanie: prezentowane mieszkanie o powierzchni 61 m jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera