dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 703 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 703 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Maćkowy,Gdańsk

380 000 zł34 m² 11 243 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronna Kawalerka z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Mieszkanie składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

293 000 zł26 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Genialna lokalizacja we wrzeszczu kilka minut od politechniki gdańskiej I gumedu, tramwaj, skm, blisko śródmieście I morze świetne pierwsze mieszkanie dla młodych - studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Śródmieście,Gdańsk

788 000 zł41 m² 19 219,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie w samym sercu Gdańska! mieszkanie: na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie na ul. Wejhera pomiędzy Żabianką a Jelitkowem w odległości 10 min od plaży; 2 pokoje z balkonem 42 m2 + piwnica; lokal jest usytuowany w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Słoneczniki,Gdańsk

630 000 zł47 m² 13 496,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

440 000 zł41 m² 10 755,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - dużo zieleni w okolicy - nowe budownictwo - przestronny balkon - prywatne miejsce parkingowe za szlabanem - mieszkanie narożne, słoneczne - bardzo duża odległość między kolejnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małomiejska

Orunia Górna,Gdańsk

317 000 zł34 m² 9 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje | 34 m | kamienica | ul. Małomiejska, gdańsk Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w kamienicy przy ul. Małomiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

| 2 pokoje | top lokalizacja | inwestycja | piękny widok | gdańsk oliwa | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na las - Oliwa, ul. Bobrowa Na sprzedaż komfortowe i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 575 000 zł67 m² 23 458,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: -Nieruchomość położona jest w prestiżowej lokalizacji przy ul. Angielska Grobla, w samym sercu Gdańska. - zaledwie 50 metrów dzieli ją od Przystani Jachtowej Marina na Motławie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

629 000 zł32 m² 19 968,20 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: * 18 minut spacerem do plaży * 2 minuty pieszo do Alfy Centrum * przystanek autobusowy pod blokiem * mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz całoroczny * wyposażenie mieszkanie zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Barniewice,Gdańsk

704 500 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie, w pobliżu urokliwego jeziora Wysockiego. Oferowane Państwu mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu położonym w Barniewicach, na granicy Gdańska - Osowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż komfortowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

490 447 zł28 m² 17 515,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowoczesny apartament inwestycyjny w Śródmieściu - 28 m Na sprzedaż funkcjonalny, 1-pokojowy apartament o powierzchni 28 m , położony na 1. piętrze nowej inwestycji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

2 706 000 zł98 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowy apartament z widokiem na Motławę | Premium inwestycja | Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 98,40 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo słoneczne i ciche mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Przymorza - w pierwszej linii zabudowy od plaży i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wichrowe Wzgórze

Nowiec,Gdańsk

1 500 000 zł89 m² 16 808,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament klasy premium - Luksus, który zaczyna się od spokoju natury Ten wyjątkowy apartament to synonim nowoczesnej elegancji i świadomego stylu życia. Zlokalizowany na 8. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

600 000 zł50 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone na 3 piętrze w budynku z 1990 roku, zlokalizowane w Gdańsku w dzielnicy Chełm. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Dolne Miasto,Gdańsk

1 095 000 zł57 m² 19 312,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,70 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Toruńskiej 15 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

440 000 zł42 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Łostowice,Gdańsk

889 000 zł72 m² 12 433,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I garaż | gdańsk ujeścisko-łostowice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

970 000 zł55 m² 17 515,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: nieruchomość inwestycyjna 55,5 m , podzielona na dwie w pełni wyposażone kawalerki - idealne pod wynajem krótko- i długoterminowy, generujące stabilny i wysoki dochód. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

714 000 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z biurami nieruchomości. Lokalizacja: ul. Długa Grobla, dzielnica - Śródmieście, gdańsk Mieszkanie: 42 m2 , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

To nie jest zwykłe mieszkanie. To spełnienie marzeń o lokalizacji blisko morza. To adres z historią, klimatem i przyszłością - Gdańsk, ul. Jagiellońska 10, kultowy falowiec, który od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 500 000 zł118 m² 12 756,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zalety nieruchomości: * Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, * 5 minut pieszo do stacji skm * 3 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego, * 10 min pieszo do awfis, * Park Oliwski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długie Ogrody

Stare Miasto,Gdańsk

1 790 000 zł112 m² 15 982,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Idealne na Second Home Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w samym sercu Gdańska - mieszkanie o powierzchni 112 m , które łączy elegancję i komfort. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Deotymy

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

399 000 zł31 m² 13 017,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku! Mieszkanie obecnie ma wydzieloną łazienkę, kuchnię i 1 duży pokój. Całkowita powierzchnia mieszkania to 30.65 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 120 000 zł45 m² 24 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,81 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 059 000 zł76 m² 13 879,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

749 000 zł61 m² 12 278,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na 2. piętrze narożnego budynku z windą, na osiedlu Jasień Bulwary - inwestycja dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hirszfelda

Chełm,Gdańsk

345 500 zł26 m² 13 339,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Okazja! Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji - idealna do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem! atuty: - bliskość centrum, politechniki Gdańskiej oraz gumed - świetna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 045 000 zł68 m² 29 989,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 68.19 m2, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

975 287 zł44 m² 22 302,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość w województwie pomorskim, apartament na piętrze o powierzchni 43,73 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lubowidzka

Jasień,Gdańsk

340 000 zł25 m² 13 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Loftowa architektura | Dla Ciebie lub pod wynajem Kupujesz bezpiecznie, z gwarancją najniższej ceny. Atuty: 1-pokojowe mieszkanie na parterze w nowej inwestycji na Gdańskim Jasieniu Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

2 242 813 zł96 m² 23 348 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W harmonii Z przyrodą Gdańsk Oliwa | Przyznany certyfikat breeam | Strefa odpoczynku dla mieszkańców na terenie inwestycji | Stan deweloperski | Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

459 000 zł32 m² 14 502,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, komórką lokatorską I miejscem parkingowym - gdańsk, jasień! lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jednorożca

Osowa,Gdańsk

599 000 zł56 m² 10 664,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem - Gdańsk Osowa, ul. Jednorożca. Szukasz miejsca, w którym codzienność nabiera spokoju, a każda chwila w domu daje poczucie komfortu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Osowa,Gdańsk

767 803 zł86 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji : ) Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Ostoja w Gdańsku. To doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reformacka

Chełm,Gdańsk

606 606 zł62 m² 9 783,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż stylowe, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. To mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, która chce łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

532 176 zł33 m² 15 947,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 33,37 m | 2 pokoje | I piętro | Balkon 4,50 m Na sprzedaż oferujemy kompaktowe, doskonale zaprojektowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wenus

Barniewice,Gdańsk

593 383 zł58 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,61 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę. Lokal posiada ekspozycję południowo-wschodnią, co zapewnia.