dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 711 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 711 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

530 000 zł39 m² 13 586,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39 m z miejscem postojowym w hali garażowej, komórką lokatorską i loggią - zlokalizowane przy ul. Potęgowskiej w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

677 500 zł59 m² 11 473,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe otoczone terenami zielonymi, z szybkim dojazdem do obwodnicy Trójmiasta i centrum Gdańska. Zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Przeróbka,Gdańsk

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie inwestycyjne W gdańsku przeróbce - świetna lokata kapitału! Atrakcyjna cena | Dobra lokalizacja | Potencjał aranżacyjny | Bliskość centrum Gdańska | Niedaleko plaża na Stogach |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

488 052 zł45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe,ustawne mieszkanie, położone na 1-wszym piętrze, w spokojnej, rozbudowującej się części Gdańska. Do nieruchomości o powierzchni 45,19m2 przynależy balkon. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

392 080 zł34 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu kawalerki z balkonem w dobrej lokalizacji Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,80 m2, położone na 1 piętrze w spokojnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Mariacka,Gdańsk

619 000 zł26 m² 23 491,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Gdańsk Śródmieście - kawalerka z ogródkiem i widokiem na Motławę! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki z prywatnym ogródkiem i widokiem na Motławę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze Małe,Gdańsk

949 000 zł49 m² 19 490,70 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W sprzedaży duży, dwupokojowy apartament w popularnej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu w inwestycji Albatros Towers. Położony w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 181 520 zł55 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji bulvar | ul. Czarny Dwór Luksus, komfort i doskonała lokalizacja! Przedstawiamy unikalny apartament o powierzchni 54,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 159 000 zł45 m² 25 568,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w Śródmieściu Gdańska w inwestycji Doki mieszkanie : Lokal znajduje się na 4 piętrze w budynku z nowoczesną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

650 000 zł56 m² 11 592,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne estetycznie wykończone 3 pokoje na wysokim parterze z własnych ogródkiem. Na sprzedaż komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie, mieszczące się przy ulicy Guderskiego na osiedlu Hiszpańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Brzeźno,Gdańsk

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Brzeźno. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

819 000 zł63 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Jasieniu. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

499 900 zł26 m² 18 864,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdańsku, sąsiadująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

619 000 zł52 m² 11 903,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w sercu Wrzeszcza kamienica z duszą, świetna lokalizacja! Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska tętniącym życiem Wrzeszczu! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 183 368 zł71 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe blisko centrum, doskonała lokalizacja z ekspozycją południową, co zapewnia świetne oświetlenie wnętrza. Kluczowe zalety mieszkania: mieszkanie od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrołęcka

Ujeścisko,Gdańsk

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Ujeścisko, ul. Ostrołęcka Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i słonecznego mieszkania o powierzchni 43,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

319 000 zł27 m² 11 727,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

W ofercie sprzedaży przytulna kawalerka w świetnie skomunikowanej części Gdańska - Siedlce. Idealna jako mieszkanie na start lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Podstawowe informacje 1 pokój |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurierów Armii Krajowej

Orunia Górna,Gdańsk

710 000 zł71 m² 10 028,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Gdańsk Orunia Górna opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 70,80 m , na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

609 000 zł51 m² 11 988,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam piękne słoneczne mieszkanie z dużym, prywatnym ogrodem (113 m ) na parterze, ul. Guderskiego, gdańsk Jasień. Mieszkanie ma 50,8 m i znajduje się w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty : - 5 minuty pieszo do Gdańskiej Starówki, mariny, wyspy Spichrzów - Mieszkanie do remontu - Budynek oraz ulica po rewitalizacji - Doskonała lokata kapitału - 300m do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowiańska

Przymorze Małe,Gdańsk

650 000 zł35 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atuty: komfortowa kawalerka o powierzchni 35 m - idealna dla singla, pary lub jako gotowy produkt inwestycyjny. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane możliwość przejęcia najemcy i kontynuacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

1 380 000 zł144 m² 9 563,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Atuty: - dwupoziomowy układ - przestrzeń i komfort jak w domu jednorodzinnym - Aż trzy balkony - idealne miejsce na poranną kawę i wieczorny relaks - Duży, dwustanowiskowy garaż (ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - nowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m - gotowe do wprowadzenia najemcy - Ustawna, widna przestrzeń: salon z aneksem kuchennym, wnęka sypialniana, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sobótki

Wrzeszcz,Gdańsk

2 499 000 zł180 m² 13 893,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania w prestiżowej kamienicy w Gdańsku, wrzeszcz - ul. Sobotki 10a Mieszkanie: oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 179,87 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdańsk

303 800 zł30 m² 10 126,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: śródmieście Gdańska, blisko Wyspy Spichrzów. Kompaktowe mieszkanie z tarasem (4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

496 698 zł44 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie w spokojnej części Gdańska. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć wygodne życie w mieście z codziennym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

899 000 zł35 m² 25 960 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni 34,63 m , zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowego kompleksu Granaria na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

760 000 zł38 m² 20 047,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gdańsk ok. 2km do plaży, ładne mieszkanie w inwestycji "mila baltica" na sprzedaż. Lokalizacja: bardzo atrakcyjna, w sąsiedztwie park i teren nadmorski, molo, trasy spacerowe, rowerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 025 916 zł67 m² 15 348,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4-tym piętrze. To wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńskich

Zaspa,Gdańsk

810 400 zł41 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe - Gdańsk Prezentuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,15 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Gdańska. Lokalizacja zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisykowskiego

Jasień,Gdańsk

888 406 zł74 m² 11 994,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskim Jasieniu przy ul. Flisykowskiego! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

760 000 zł63 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, jasień. Budynek I otoczenie: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

965 934 zł70 m² 13 734,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - idealne zarówno do wygodnego życia codziennego, jak i pod inwestycję. Lokal o funkcjonalnym układzie, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

789 386 zł81 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chełm,Gdańsk

1 180 000 zł88 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie z pięknym widokiem - 88 m + poddasze (gdańsk) Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 3. piętrze. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodakowskiego

VII Dwór,Gdańsk

480 000 zł36 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską Gdańsk, VII Dwór - ul. Rodakowskiego 1C Na sprzedaż kameralne, eleganckie i bardzo słoneczne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

1 037 000 zł57 m² 18 066,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa Letnica eleganckie, nowe mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na południowy wschód. Na sprzedaż oferujemy nowe, w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

627 000 zł49 m² 12 782,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Idealne dla pary, studenta, singla lub osoby starszej - przytulne wnętrze w sercu Wrzeszcza! mieszkanie: na sprzedaż klimatyczne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

475 000 zł51 m² 9 352,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 50,79 m2 mieszkanie na piętrze Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na 1-wszym piętrze w kameralnej okolicy, położone na nowoczesnym osiedlu w gdańskim Borkowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morenowe Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

815 000 zł48 m² 16 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 48 m na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie jest zadbane z świeżo odnowioną łazienką i kuchnią. Wnętrza obejmują jasny salon z aneksem kuchennym,.