dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 700 ogłoszeń

549 000 zł28,94 m² 18 970,28 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nowoczesna kawalerka w Albatross Towers - prestiżowa lokalizacja Gdańska. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka położona w prestiżowej inwestycji Albatross Towers przy Al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł40,13 m² 19 935,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeżeli kluczem do Twojej inwestycji jest lokalizacja, to mieszkanie przy ul. Kowalskiej 3 stanowi ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36 m² 15 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko morza w przystępnej cenie? To mieszkanie do własnej aranżacji, jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł36 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 999 zł42,22 m² 18 948,34 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone zaledwie 800m od plaży, na ostatnim piętrze kameralnego budynku. Propozycja zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. Atuty mieszkania: - ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł42,50 m² 15 282,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w sercu dzielnicy Gdańsk Przymorze - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 920 zł51,16 m² 13 759,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Morena - Jasień | Nowe osiedle | Odbiór - Grudzień 2025 Nowoczesne osiedle, doskonale skomunikowane z centrum Gdańska i otoczone pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,20 m² 10 982,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w strefie nadmorskiej, po częściowym remoncie. Obecny układ dwupokojowy można powiększyć o dodatkowy pokój, dodając aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł70 m² 17 785,71 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczny apartament z imponującym tarasem i niezakłóconym widokiem na panoramę Gdańska, znajdujący się na jedenastym piętrze Apartamentowca Studio Morena w dzielnicy Piecki-Migowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 204 000 zł42,86 m² 28 091,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

homfi prezentuje w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 11, z widokiem na elegancką zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł38 m² 14 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Lokalizacja: mieszkanie znajdujące się w samym centrum nadmorskiej dzielnicy Przymorze, świetnie skomunikowana, tuż obok bloku znajdują się przystanki autobusowe, a nieopodal przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł42,80 m² 14 929,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wrzeszcz to jedna z najstarszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Położony w centralnej części miasta, stanowi ważne centrum handlowe, kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł85 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 85 m | 4 pokoje | duży balkon | Gdańsk Nowy Chełm Suchanka 31 Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,81 m² 15 044,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania, nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 000 zł40,30 m² 18 883,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2036

Wyobraź sobie, że jest 2032 rok. Rano kawa w biegu - i już wiesz, że znowu możesz nie zdążyć Wraca moment decyzji. Twoje mieszkanie na obrzeżach. brr Dojazdy kosztują dziś pół raty.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł51,11 m² 19 565,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronny, 2 pokojowy apartament zlokalizowany na 1 piętrze w prestiżowej inwestycji z 2011 roku- rezydencja Marina. Idealne miejsce pod wakacyjny second home, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,83 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwukondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł44,50 m² 14 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3-pokojowe W oliwie dla obcokrajowców. Lokalizacja: oliwa to najbardziej malownicza i pożądana dzielnica Gdańska. Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł65,50 m² 10 977,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne i ciche mieszkanie, usytuowane na najwyższym 3 piętrze w Gdańsku, dzielnicy Jasień. Lokal trzypokojowy, umeblowany i wyposażony. Okna wychodzące na południe i wschód;.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł42 m² 14 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m - funkcjonalny i wygodny układ Oddzielna kuchnia oraz dodatkowa piwnica Położone na parterze w niskim, 4-piętrowym budynku Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-13

425 000 zł37 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł41,02 m² 11 214,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Młode Miasto w Gdańsku to dziś w pełni funkcjonująca, dynamiczna część centrum nie projekt na przyszłość, ale realnie działająca lokalizacja. Kupujesz gotowy produkt w sprawdzonej.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł68,70 m² 10 320,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej kamienicy Dolnego Miasta Gdańska. Powierzchnia użytkowa : 68,7 m.kw Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł32,58 m² 21 454,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikatowa Inwestycja z Prywatną Mariną. Projekt Premium! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura renomowanych pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 500 zł47 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe położone na prestiżowym osiedlu Mila Baltica przy ul. Chrobrego 96 w Gdańsku (wrzeszcz Dolny). Inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 500 zł36,87 m² 12 733,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,87 m idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, pary, rodziny z dziećmi, jak i jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł60,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Funkcjonalne mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji Cisza | Zieleń | Widok na las | Dwustronna ekspozycja: południe - północ | Mieszkanie gotowe do zamieszkania | Bukowy parkiet | Dobrze utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł43,20 m² 23 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowa inwestycja pod najem krótkoterminowy. Mieszkanie aktualnie jest w pełni umeblowane, zdjęcia wkrótce Zapraszamy do naszego biura, gdzie dostępna jest wyjątkowa oferta! Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł34,72 m² 25 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - główne atrakcje.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł60 m² 23 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż apartament 3 - pokojowy wykończony Z najwyższych materiałów W apartamentowcu aura 40 W centrum gdańska lokal: lokal o powierzchni użytkowej 60 m2 składa się salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 515 000 zł79,92 m² 18 956,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Stylowe mieszkanie na sprzedaż w odrestaurowanej Kamienicy we Wrzeszczu Atuty mieszkania: - wysokie wykończenie mieszkania - dbałość o detale - wysokie sufity na 3,10m - dobrze nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 184 zł32,40 m² 16 301,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. 100m od tramwaju, niedaleko skm/pkp kolej. Szybki dojazd do morza. Ścieżka rowerowa w stronę Mola w Brzeźnie i na Starówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 800 zł43,18 m² 18 059,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, elegancka architektura, wygoda na co dzień i szeroki pakiet udogodnień dla mieszkańców, a w pobliżu tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

774 000 zł59 m² 13 118,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z komfortowym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 58,88 m , położonym na trzecim piętrze nowoczesnej inwestycji na osiedlu Gdańskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł74,60 m² 18 096,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: bliskość morza sąsiedztwo Parku Reagana dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,96 m² 14 763,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od Kupującego Zapraszam do zapoznania z ofertą: na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł40,50 m² 15 975,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 40,50 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i zadbanego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego przy ul. Jagiellońskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł38,10 m² 17 821,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł64,69 m² 17 313,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna miejscówka na Twój second home w Gdańsku - 7 minut na piechotę od Fontanny Neptuna! Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację Szukasz mieszkania w centralnym miejscu Gdańska,.