dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 700 ogłoszeń

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł65,70 m² 19 010,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska - meksykańska dusza na Pohulance. Zapraszam do poznania przestrzeni, która łączy w sobie atuty życia w centrum miasta z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, willowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

689 000 zł59,05 m² 11 668,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,05 m2, położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe. To propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

525 000 zł30,20 m² 17 384,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo funkcjonalne mieszkanie gdańsk ul kołobrzeska 56 wraz Z miejscem parkingowym do wyłącznego korzystania! Budynek zarządzany przez wspólnotę ( dużo niższe.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł60,81 m² 11 675,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe położone w otoczeniu lasu w idealnej lokalizacji. Wygodna i ergonomiczna aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,35 m² 15 413,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wyższym standardzie, natychmiastowe wydanie! lokalizacja: mieszkanie położone na pięknym Osiedlu biotura, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,23 m² 13 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: - szybki wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 54m2, usytuowane w inwestycji "nowa Letnica" Robyg, mieszczącej się w bliskiej odległości od morza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 100 zł67,46 m² 13 550,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w czerwcu. 4 pok. z 60m ogródkiem. Wysoki parter 2 piętro. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk śródmieście | osiedle Aura mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 34m2, w pełni wyposażone mieszkanie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł65,50 m² 9 770,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł65 m² 12 446,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronnego mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się, rodzinnej dzielnicy Gdańska - Osowie, na najbardziej znanym osiedlu Ogrody Diany.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł63 m² 12 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Mieszkanie 3 pokojowe gotowe do zamieszkania Bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,97 m² 16 075,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,97 m2 znajdujące się przy ulicy Lawendowe Wzgórze 40 w dzielnicy Gdańska Jasień. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49,80 m² 13 232,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie blisko morza. Mieszkanie słoneczne, dwustronne, z dwóch pokoi wyjście na duży zadaszony balkon, łazienka z oknem-.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł43 m² 29 069,77 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z pięknym panoramicznym widokiem - idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy Najważniejsze atuty nieruchomości: panoramiczne przeszklenia i widok, który robi wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

374 448 zł26,81 m² 13 966,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku Śródmieście. Zostało już tylko kilka mieszkań! Formalnie jest to lokal usługowy do ceny zakupu należy doliczyć 23% vat. Mieszkanie znajduje się 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł53,25 m² 20 638,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nadmorskie Kamienice przy ul. Iwo Galla 15 w Gdańsku Brzeźnie - to właśnie w tej inwestycji znajduje się unikatowe, trzypokojowe mieszkanie z własnym 60-metrowym tarasem na dachu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 927 015 zł66,38 m² 29 030,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 258 280 zł83,64 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament na najwyższym piętrze przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,80 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Blisko Starówki i Długiego Targu - Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Bardzo dobra komunikacja miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,33 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł30,28 m² 19 121,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. 0% prowizji Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdańsk, śródmieście. Mieszkanie: lokal o metrażu 29,85 m położony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł28 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: nieruchomość mieści się w gdańskiej dzielnicy Orunia. Okolica ta charakteryzuje się bardzo dobrym połączeniem z innymi częściami miasta, zarówno komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,74 m² 13 319,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Uwaga! pierwsze 5 zdjęć przedstawia wizualizację przykładowej aranżacji po lekkim odświeżeniu mieszkania. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł35 m² 14 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny. W kamienicy, w centrum Wrzeszcza, przy ul. Wyspiańskiego. Świetna lokalizacja i wygoda miejskiego życia! lokalizacja Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nowa niższa cena. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdańsku. Świetne połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd do każdej gdańskiej uczelni, a także do innych.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł56,16 m² 24 839,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

2 117 000 zł73 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty : -prestiżowa ulica Długa -serce gdańskiej Starówki -funkcjonalny układ wnętrza -idealne jako second home -świetne pod najem krótkoterminowy lokalizacja: lokalizacja nieruchomości to absolutny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 448 015 zł46,43 m² 31 187,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty nad Motławą - serce Gdańska, prestiż i historia w jednym Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka współczesny luksus. W samym sercu Gdańska, na wyjątkowej Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z pięknym widokiem Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort i prywatność | Duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł96,30 m² 31 142,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament | 2 tarasy | 96 m2 | Gdańsk-Jelitkowo Neptun Park Na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 96,30 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Neptun Park.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł47,24 m² 23 073,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania słoneczne mieszkanie znajdujące się w inwestycji Nadmotławie z 2022 roku, nad rzeką Motławą, składające się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon, sypialni od.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł51 m² 12 039,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 8 piętrze budynku w sercu Gdańsk - w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł57,50 m² 12 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie w Gdańsku o powierzchni 57,50 m , położone w spokojnej i zielonej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł53,80 m² 13 288,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,80 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 2002 roku, zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,40 m² 10 236,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Hot oferta! Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Cieszyńskiego, gdańsk Chełm atuty nieruchomości: - pełna zaplecze usługowo-handlowe, - doskonała lokalizacja, - funkcjonalny układ mieszkania, -.