dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 667 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

797 000 zł66,80 m² 11 931,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 lub 4 pokojowe mieszkanie idealne na inwestycje lub do zamieszkania gdańsk oliwa Możliwość prezentacji w weekendy oraz święta! lokalizacja: mieszkanie położone jest w Oliwie jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł77,70 m² 21 235,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Klimatyczny apartament W centrum oliwy - gdańsk! lokalizacja: gdańska Oliwa to dzielnica dla osób ceniących prestiż, zieleń i wygodę codziennego życia doskonały wybór zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł36,20 m² 13 812,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią oraz piwnicą- gdańsk stogi! idealne mieszkanie inwestycyjne lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Stogi - bliskość morza.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł46,05 m² 23 235,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lokalizacja Nieruchomość położona w samym sercu Gdańska na Starym Mieście. W odległości zaledwie 150 metrów od nabrzeża Motławy. Blisko ulic Długiej i Mariackiej oraz głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł106,60 m² 12 185,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Idealne mieszkanie dla dużej rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ulicy Na Stoku, w jednej z najbardziej klimatycznych części gdańskiego Śródmieścia- u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 000 zł27,33 m² 11 635,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2926

Kawalerka w Młodym Mieście - świetna pod wynajem lub na start brak prowizji i brak pcc bardzo dobry potencjał wynajmu dynamicznie rozwijająca się okolica szybki dojazd do centrum dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł53,25 m² 17 446,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealna inwestycja - 2 oddzielne lokale pod wynajem hybrydowy Łączna powierzchnia lokali 53,25m Natychmiastowe wydanie lokalizacja: nieruchomość położona jest na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36,73 m² 17 152,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem oraz piwnicą- gdańsk wrzeszcz! idealne dla studentów lub obcokrajowców! lokalizacja: gdańsk Wrzeszcz- centrum miejskiego życia. Doskonały węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł83 m² 19 746,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Zamieszkaj w sercu zabytkowej Oliwy mieszkanie z duszą w kamienicy otoczonej zieleni Na sprzedaż wyjątkowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł66,91 m² 13 301,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,75 m , zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku z 1992 roku przy ul. Do Studzienki 27. To.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł72,90 m² 13 443,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Stanisława Staszica, w centrum Wrzeszcza - dzielnicy, którą gdańszczanie cenią za miedzy innymi doskonałą komunikację z całym.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym Gdańsk Oliwa. Przestronne mieszkanie w którym zostały wydzielone 3 lokale pod wynajem, w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,50 m² 12 839,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie na ulicy Guderskiego 64 w Gdańsku, słoneczne, ustawne, 1 piętro. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł26,20 m² 16 412,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasna, ciepła i ustawna kawalerka o powierzchni 26,20 m - doskonała inwestycja. Lokal znajduje się na 6 piętrze i posiada funkcjonalny układ oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33,80 m² 17 721,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Oliwa | Świetna lokalizacja | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wita Stwosza, w dzielnicy Gdańsk - Oliwa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł43,70 m² 29 061,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,7 m , położonego w prestiżowej części Gdańska przy ul. Chmielnej.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł75,09 m² 11 572,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niesamowita okazja na rynku nieruchomości: na sprzedaż unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł80,26 m² 19 561 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł61,83 m² 18 421,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: 3-pokojowy Apartament 61,83 m +ogród na Parterze nowoczesnego kameralnego apartamentowca przy ul. Letnickiej (osiedle Latarników) wybudowanego na Gdańskiej Letnicy w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł68,90 m² 10 377,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje | Osobna kuchnia | Gdańsk, ul. Olimpijska | Wydanie od zaraz Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 66,10 m , położone przy ul. Olimpijskiej 5 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,50 m² 11 570,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 53,2 m z oddzielna kuchnią, zlokaliziwane w Gdańsku - Wrzeszczu. Najważniejsze atuty: funkcjonalny układ 3 pokoi niezależne pomieszczenia lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28 m² 12 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Witam Serdecznie, na sprzedaż kawalerka o pow. użytkowej 28m2 wraz z balkonem o pow. 3.92m2, z miejscem w hali garażowej oraz komórką lokatorską. Szczegółowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,10 m² 13 351,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze w budynku z windą w jednej z najbardziej popularnych dzielnic Gdańska Morena. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,44 m² 15 860,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

<!-startfragment-> Komfortowe 2 pokoje z prywatnym ogrodem | Królewskie Wzgórze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 43,44 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m położone w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Lilli Wenedy.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł61 m² 15 410 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość: na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61 m , po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze w klimatycznej, oliwskiej kamienicy. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 370 zł30,61 m² 25 559,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament w prestiżowej oddanej do użytkowania inwestycji nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji Starego Miasta. Inwestycja zaprojektowana zgodnie z nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł28,10 m² 14 199,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal mieszkalny 8% vat kup Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Ten nowy, unikalny projekt na Wyspie Sobieszewskiej to połączenie bliskości przepięknych plaż Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 845 zł64,36 m² 13 251,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowym resorcie - oddany do użytkowania! 850m do plaży. Podana cena 852 845 zł. jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 292 zł32,58 m² 17 442,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament oddany do użytkowania. Podana cena 568 292 zł. jest wartością netto + vat 23% (699 000 zł.) W sprzedaży apartamenty od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 644 zł46,87 m² 21 541,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Prezentowany apartament w ekskluzywnym projekcie w samym sercu gdańskiego Starego Miasta na Wyspie Spichrzów wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,10 m² 12 092,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 50 m2! Odległość do morza ok 70m! Miejsce postojowe na działce Niski czynsz (ok 200 zł) Mieszkanie idealne pod wynajem krótkoterminowy!.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł47 m² 19 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta wyłącznie W mio casa! 2-pokojowy apartament | Front Park | blisko Starego Miasta | taras + hala garażowa Na sprzedaż atrakcyjny, 2-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Front.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,44 m² 14 750,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Słoneczne mieszkanie 30,44m2, 1 piętro/4, 1 pokój z balkonem w bloku z 2020 roku. Gdańsk Ujeścisko / Zakoniczyn ul. Wieżycka 15. Dodatkowo płatne miejsce w hali garażowej. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł66 m² 20 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie o pow. 66 m2 w otoczeniu tętniącego życiem osiedla, który oferuje prywatność i spokój w Gdańsku. Doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,60 m² 12 920,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Spółdzielcze własnościowe, także dla klientów z krajów nienależących do Unii Europejskiej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł63,39 m² 13 235,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 składające się z: -salonu -kuchni 2 sypialni łazienki pomieszczenia gospodarczego korytarza Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 956 zł68,99 m² 8 899,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4- pok dwupoziomowe mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Antresola do własnej aranżacji. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 000 zł34,33 m² 11 185,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 956 zł68,99 m² 8 899,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38 m² 16 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Poszukujesz wyremontowanego, umeblowanego mieszkania do wprowadzenia albo wynajmu? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji, blisko parku i plaży? W takim razie ta oferta powinna Cię zainteresować!.