dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 714 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 714 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowiny

Orunia,Gdańsk

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Pierwszorzędna propozycja dla tych, którzy cenią sobie korzyści płynące z bliskości natury (park Oruński oddalony zaledwie 200 m od mieszkania) oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

264 085 zł15 m² 17 465,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

NA skróty - Na sprzedaż mieszkania w doskonałej lokalizacji w Gdańsku, suchaninie. Przytulne studia i kawalerki o powierzchni 15,12 - 28,33m2 w nowoczesnym budynku z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Orunia,Gdańsk

321 123 zł38 m² 8 450,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do obejrzenia rozkładowego 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią. Mieszkanie w stanie do remontu. Dwustronne. Balkon, piwnica. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pestalozziego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

600 000 zł57 m² 10 583,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzeszcz zlokalizowane w spokojnym i cichym miejscu, z dala od ulicznego zgiełku, idealne do samodzielnego zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Jasień,Gdańsk

1 163 776 zł94 m² 12 333,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w trzypiętrowym bloku. Jest jedynym mieszkaniem na piętrze, co pozwala samodzielnie korzystać z przestrzeni klatki schodowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: - nowoczesne, monitorowane osiedle - prywatne miejsce w hali i komórka lokatorska - dostępne od zaraz - z dala od hałaśliwych ulic i gęstej zabudowy - blisko pkm, autobusu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Śródmieście,Gdańsk

669 000 zł33 m² 20 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w sercu Starego Miasta! Lokalizacja idealna zarówno do zamieszkania jak i na inwestycję! Mieszkanie świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulin'a

Zakoniczyn,Gdańsk

468 740 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w Gdańsku, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strakowskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

385 000 zł36 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, zadbanej kamienicy we Wrzeszczu. Mieszkanie na poddaszu, ze skosami dzięki, którym można ciekawie zaaranżować wnętrze. W lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ciepłe, przytulne mieszkanie w pełni umeblowane idealne dla rodziny na spokojnym Lawendowym Wzgórzu. Gotowego do wprowadzenia na parterze z ogródkiem , prywatnym miejscem parkingowym Niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2 w Gdańsku Wrzeszczu, blisko pkm, które sąsiaduje z Gdańskiem. Ta nieruchomość znajduje się w nowym budownictwie, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

555 916 zł58 m² 9 653 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doskonała lokalizacja pozwala na załatwienie większości codziennych spraw w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Osiedle powstaje przy ul. prof. J. Stankiewicza w Gdańsku. Dzięki lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Chełm,Gdańsk

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szukasz przestronnego, ustawnego, narożnego mieszkania W świetnej lokalizacji? atuty: - zachodnio-południowa ekspozycje. dobrze naświetlone mieszkanie - świetnie skomunikowana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jelitkowski Dwór

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

849 000 zł45 m² 18 993,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji dla siebie lub pod inwestycje? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - bliskość morza, - bliskość przyrody, - dobra infrastruktura komunikacyjna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonia Praca

Aniołki,Gdańsk

746 888 zł42 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -osiedle samym centrum miasta -termin realizacji: IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

850 000 zł78 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Szukasz 4-pokojowego mieszkanie po generalnym remoncie? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - spokojna okolica, - 4 niezależne pokoje, - oddzielna kuchnia, - gotowe do wprowadzenia, - duża piwnica, - wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

749 000 zł77 m² 9 765,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 4 pokoje do własnej aranżacji Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 76,70 m2 położone w dzielnicy Wrzeszcz Górny. Mieszkanie zlokalizowane przy głównym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie w dwupokojowym mieszkaniu na Przymorzu. Lokalizacja I okolica: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 479 000 zł60 m² 24 765,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Odkryj trzypokojowe, przytulne i pięknie urządzone mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - na nadmorskim osiedlu Mila Baltica. Lokalizacja pełna Zalet: mila Baltica to nowoczesne, ekskluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

1 299 225 zł102 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w prestiżowej lokalizacji jaką jest Jaśkowa Dolina. Lokal ma powierzchnię 101,90m2 i jest położony na wysokim parterze o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czopowa

Śródmieście,Gdańsk

1 769 000 zł122 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Taras na dachu. Atuty: starówka, jednak z dala od tłumu turystów, w cichej, kameralnej uliczce; dwa tarasy, w tym jeden na dachu, bardzo nasłoneczniony z widokiem na Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

3 400 000 zł106 m² 32 075 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty: nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, z niepowtarzalnym widokiem na Zatokę, taras, p.dzienny, oraz dwie sypialnie mają bezpośredni widok Lokalizacja: Gdańsk Brzeźno, ul. al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Ujeścisko,Gdańsk

399 000 zł29 m² 13 697,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,13 m2 położona przy ulicy Wielkopolskiej w Gdańsku w inwestycji Robyg Park Południe. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 163 776 zł91 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: - duży metraż z przestronną przestrzenią dzienną - dwa miejsca parkingowe (jedno w hali i jedno zewnętrzne) - słoneczny taras 29,90m2, - balkon - kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

1 099 000 zł48 m² 22 753,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Idealne mieszkanie inwestycyjne! Szybka stopa zwrotu! Komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament, w luksusowym kompleksie Apartamentów, położonym przy ul. Szafarnia 7 w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieroca

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pok oddzielna kuchnia cicha część Starówki Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi posiada dwa pokoje: salon oraz sporą sypialnie z 3drzwiową szafą, kuchnie oraz łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Chełm,Gdańsk

850 000 zł78 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie: prezentujemy na sprzedaż jasne i przestrzenne mieszkanie o powierzchni 78,2 m , znajdujące się na parterze trzykondygnacyjnym budynku. Wyjątkowość tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

855 000 zł47 m² 18 152,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane w Gdańsku Stare Miasto! Generalny remont wykonano przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wymieniono m. in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrówki

Ujeścisko,Gdańsk

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Pokój z aneksem 28.9m2 Sypialnia 10.2m2 Sypialnia 8.3m2 Łazienka 4.4m2 Hol dolny 7.2m2 Hol górny 3.5m2 Ekspozycja południowo-wschodnia. Budowa Osiedla Pogodnego na gdańskim Ujeściska rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

314 144 zł26 m² 12 176,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana czasowo bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < możliwość odliczenia 23% vat > < prezentowana cena bez uwzględnionego podatku vat > gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 I Budynek z 2018 roku przy ulicy Lawendowe Wzgórze - Jasień I 2 pokoje I Balkon I Miejsce parkingowe I Winda Atuty: - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleckiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

540 000 zł56 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 56 m2! lokalizacja W najbliższej okolicy znajdziesz pełną infrastrukturę - szkoły, sklepy, fitness, korty tenisowe, squash, liczne knajpki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

1 380 963 zł137 m² 10 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ta nieruchomość to idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście. Są energooszczędne dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, systemowi odzyskiwania ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

965 000 zł54 m² 17 827,40 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 54,13 m zlokalizowany jest na 9 piętrze nowoczesnego budynku. Wewnątrz mieszkania zaaranżowano salon z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

1 379 000 zł47 m² 29 340,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018