dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 698 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 698 ogłoszeń

Rynek pierwotny

495 000 €170 m² 2 911,76 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

od 495 000,00 eur Luksusowa inwestycja, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy El Dorado Country Club w Mutxamel, to unikatowy projekt trzydziestu sześciu wolnostojących willi, które redefiniują.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41,45 m² 15 174,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję dwustronne, przytulne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych, nadmorskich dzielnic Gdańska - na Żabiance. Lokal o powierzchni 41,45 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

781 050 zł39,40 m² 19 823,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciekawa oferta inwestycyjna - sprzedaż apartamentu hotelowego w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego dewelopera dekpol. Lokalizacja na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł44,34 m² 22 327,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny i elegancki, 2pokojowy apartament w centrum Gdańska w nowej inwestycji doki. Urządzony z dbałością o detale i szczegóły. Apartament funkcjonalny i komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 961 873 zł106,48 m² 18 424,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65,20 m² 14 953,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ciepłe, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkowej 65,20 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 503 925 zł106,55 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

717 990 zł55,69 m² 12 892,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cesja umowy deweloperskiej Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 746 000 zł74 m² 23 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament położony w kameralnej, zielonej części Wrzeszcza. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko metrażu, ale jakości życia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł102,60 m² 19 005,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Atuty: bezpośrednie sąsiedztwo Galerii Manhattan pełne zaplecze handlowo-usługowe w zasięgu kilku kroków zaledwie 2 minuty do przystanku autobusowego i tramwajowego 8 minut do dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

851 000 zł42,55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna, kameralna inwestycja apartamentowa w prestiżowej dzielnicy Gdańska Aniołki łączy bliskość zieleni z szybkim dojazdem do centrum. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł48,86 m² 16 332 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

700 metrów od ulicy długiej I 500 metrów od skm! lokalizacja: nieruchomość położona Centrum Gdańska. Blisko przystanki komunikacji miejskiej zapewniające dogodny dojazd w pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Z przyjemnością prezentuje nieruchomość o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich dzielnic Gdańska Brzeźnie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63 m² 11 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morenie. To.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,30 m² 14 724,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w samym sercu Gdańska, które łączy wyjątkową lokalizację z dużym potencjałem? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Atuty: - w samym sercu Starego Miasta, -.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41,91 m² 15 962,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie | ostatnie piętro | balkon od zachodu | cichsza część Gdańska Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim, 4 piętrze przy ul. Długa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 719 zł72,37 m² 13 662 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w blisko centrum Gdańska, doskonale skomunikowane, z pełną infrastrukturą w pobliżu ul. Antoniego Madalińskiego. Freedom Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł79,80 m² 10 513,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Agencja Westate Gdańsk przedstawia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni blisko 80 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,70 m² 13 977,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze w zielonej i spokojnej części Gdańska - VII Dwór, ul. Rodakowskiego 1. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46 m² 16 413,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nieruchomość: mieszkanie z balkonem w kultowym Falowcu. Przestronne dwupokojowe mieszkanie, świeżo po kapitalnym remoncie. Dwa odrębne pokoje, oddzielna garderoba, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł45 m² 13 088,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Świetna propozycja dla rodziny oraz inwestora szukającego mieszkania "pod wynajem". Lokalizcja: orunia Górna to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 139 zł70,38 m² 8 299,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 631 644 zł130,27 m² 20 201,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

1 545 000 zł67,18 m² 22 997,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł65,76 m² 20 529,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament w centrum Gdańska. Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 649 zł25,31 m² 15 276,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez prowizji, brak podatku pcc, sprawdzony deweloper, możliwość odliczenia vat 23%, kwota podana jest brutto Nowoczesne lokale inwestycyjne - Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej Na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł39,69 m² 12 471,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,69m2 położonego w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 016 zł35 m² 11 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł80 m² 10 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 4 pokojowe położone przy ul. Aleksandry Gabrysiak w Gdańsku. Atuty nieruchomości: - gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - blisko lasu, - przestronny i funkcjonalny układ - powierzchnia 53 m obejmująca trzy niezależne pokoje, - komfortowe piętro - lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,80 m² 17 165,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Korzennej w Gdańsku. Nieruchomość położona w otoczeniu słynnych zabytków, z bezpośrednim widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł68,41 m² 25 712,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! Nowoczesny, pięknie wykończony, 3-pokojowy apartament o pow. 68,41 m na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji żurawie w dzielnicy Młode Miasto przy ul. Ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł51,11 m² 19 565,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Komfortowy 2-pokojowy apartament 51,11 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,39 m² 11 456,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jeżeli poszukujesz jasnego i funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania położonego w spokojnej i zielonej okolicy Gdańska ta oferta jest idealna dla Ciebie. Wizualizacja ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł83 m² 19 746,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m w zabytkowej kamienicy w Gdańsku Oliwie Lokalizacja: Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

916 000 zł67,86 m² 13 498,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowa, przestronna nieruchomość o powierzchni 67,86 m w stanie deweloperskim na 1 piętrze w Gdańsku Letnicy. Mieszkanie z księgą wieczystą - bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł42,60 m² 26 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje z oddzielną kuchnią i dużym balkonem | Aura III | Wyspa Spichrzów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Aura III na Wyspie Spichrzów. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł32,86 m² 14 272,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Park Południe od renomowanego dewelopera Robyg. Mieszkanie o powierzchni 32,86.