dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 706 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 706 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

VII Dwór,Gdańsk

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

- 0% To mieszanie oferuje Ci - spokój, zieleń i prawdziwy oddech od miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

599 000 zł38 m² 15 956,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowa - nie zamieszkana jeszcze kawalerka Z balkonem, garażem I komórką lokatorską! idealna dla pary, singla lub inwestora (możliwość wystawienia fv)! lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

510 120 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne i kameralne osiedle składające się z dwóch kameralnych budynków, oferujących 119 wyjątkowych mieszkań. Każde z nich zostanie wzbogacone o przestronny, zadaszony balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ofiar Grudnia '70

Łostowice,Gdańsk

499 000 zł32 m² 15 588,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: idealna inwestycja na wynajem długo jak i krótko terminowy, wysokość pomieszczeń ponad 3m, oddzielna sypialnia, mieszkanie z ogródkiem, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

539 000 zł31 m² 17 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz nieruchomości w topowej lokalizacji, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? To mieszkanie spełnia wszystkie te oczekiwania. Agencja Harmony Homes & Development prezentuje nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

875 000 zł70 m² 12 552 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim, 4. piętrze kameralnego budynku z 2005 roku, które łączy przestrzeń, światło i prywatność w sposób rzadko spotykany w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stogi,Gdańsk

500 000 zł42 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, w którym będziesz czuł się komfortowo, w którym będziesz mógł odpocząć po ciężkim dniu ? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Atuty: - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrzeszcz,Gdańsk

840 000 zł52 m² 16 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Agencja westate Gdańsk oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52m2 w Gdańsku Wrzeszczu, blisko pkm, które sąsiaduje z Gdańskiem. Ta nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

535 000 zł44 m² 12 159,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja - wszystko pod ręką: kowale to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Gdańska. Tutaj nie musisz odpalać auta, by zrobić zakupy czy wyjść do restauracji. Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

618 000 zł45 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Jasne mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

700 000 zł40 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Agencja westate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,2 m , położone na ostatnim, 17. piętrze w inwestycji Słoneczna Morena przy ul. Stanisława Lema 2C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Ujeścisko,Gdańsk

620 000 zł41 m² 15 015,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem - Gdańsk Ujeścisko Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Gdańska - Ujeścisko. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lastadia

Stare Przedmieście,Gdańsk

1 670 000 zł69 m² 24 059,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przytulna

Jasień,Gdańsk

719 000 zł60 m² 12 051,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w bliskiej terenom leśnym dzielnicy Gdańska - Jasieniu. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 456 304 zł73 m² 20 059,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z ogródkiem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Ujeścisko,Gdańsk

859 000 zł66 m² 12 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie 66 m (ok. 72 m po podłodze) | 3 pokoje | Klimatyzacja | Balkon | Kominek | ul. Jeleniogórska | Gdańsk Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

599 000 zł47 m² 12 867,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Komfortowe mieszkanie W spokojnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 990 000 zł108 m² 27 685,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

519 000 zł41 m² 12 689,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 40.9 m2 przy ul. Głębokiej z pięknym widokiem na Żuławy. Aktualnie w skład mieszkania wchodzą: - salon (24,20 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

497 000 zł41 m² 11 993,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Gdańska - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

520 000 zł29 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykorzystane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 29 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Przymorze, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

670 000 zł48 m² 13 900,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Zaspa. To właśnie lokalizacja jest niebywałym atutem tej oferty. Wokół znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

2 250 000 zł79 m² 28 481 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79 m położone w prestiżowej inwestycji Osiedle Nadmorze przy ul. Krasickiego w Gdańsku - Brzeźnie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Junony

Osowa,Gdańsk

838 000 zł65 m² 12 892,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronnego mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się, rodzinnej dzielnicy Gdańska - Osowie, na najbardziej znanym osiedlu Ogrody Diany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Brzeźno,Gdańsk

885 000 zł73 m² 12 057,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do spaceru wirtualnego 360 Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z niczym niezakłóconym widokiem na wody Zatoki Gdańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

590 000 zł27 m² 21 548,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis Kawalerka położona w dzielnicy Gdańska-Nowa Letnica, ul. Sucha 31 , kompletnie wykończona nadająca się do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Wnętrze wykończone funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 799 000 zł140 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Oliwy - inwestycja z potencjałem i klimatem Jeśli szukasz przestrzeni z charakterem, która może pełnić zarówno funkcję mieszkaniową, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Brzeźno,Gdańsk

748 000 zł54 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska Brzeźno, ul. Emilii Plater. Podstawowe informacje: cena: 748 000 pln Powierzchnia: 53,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śląska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 334 000 zł58 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska na pograniczu Oliwy i Przymorza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Borkowo,Gdańsk

520 000 zł52 m² 9 978,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atuty: możliwość przerobienia na 3 pokoje, niska trzypiętrowa zabudowa z windą, funkcjonalny układ, na zewnątrz ogrodzone patio, z piękną zieloną roślinnością. Idealne do zabawy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

899 000 zł74 m² 12 115,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na 2-piętrze w kamienicy z 1912 roku zlokalizowanej przy ul. Obrońców Westerplatte w przepięknej dzielnicy jaką jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

669 000 zł51 m² 13 216,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna Tylko w naszym biurze! Mieszkanie jednostronne, do kapitalnego remontu, co daje nam możliwość zmian aranżacji. Obecnie mieszkanie 2 pokojowe. Z każdego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

2 100 000 zł92 m² 22 826,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Luksusowy apartament przy parku reagana I plaży Prestiżowe osiedle Jelitkowski Dwór (invest Komfort) | Powierzchnia 92 m | 3 niezależne sypialnie | Generalny remont - standard "pod klucz" |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uranowa

Orunia Górna,Gdańsk

574 000 zł62 m² 9 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Gdańsk Orunia | ul. Uranowa | 61,27 m | 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

990 000 zł43 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 43,2 m , położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Angielska Grobla

Mariacka,Gdańsk

2 790 000 zł104 m² 26 904,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości oferta premium Apartament z Widokiem na Rzekę i Stare Miasto Riverview Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament, który oferuje niezrównany.