dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 713 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 713 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

402 200 zł51 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe 3pokojowe mieszkanie w najniższej cenie z balkonem od zachodu! Zarezerwuj swoje wymarzone lokum za jedyne 1.000 PLN nie przegap okazji wrześniowej, zabezpiecz się przed wzrostem cen! PLUSY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Łostowice,Gdańsk

308 220 zł28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

450 000 zł40 m² 11 306,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Budynek: cztero-piętrowy, wybudowany w 2018 roku, przez cenionego developera robyg. W budynku znajduje się winda. Klatka jest nowoczesna oraz zadbana zabezpieczona domofonem. Mieszkanie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

316 350 zł35 m² 8 987 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zalety zakupu tego mieszkania: 1) Poczekaj na odbiór - zaoszczędź na mieszkaniu! 2) Wybór piętra 3) Wybór strony świata 4) najniższa cena za 2-pokojowe mieszkanie! Zarezerwuj swoje wymarzone lokum za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zalety nieruchomości: * 15 minut pieszo do plaży * 10 minut autem do Starówki * mieszkanie gotowe do wprowadzenia * 8 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego * Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

456 645 zł61 m² 7 486 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa oferta promocyjna W listopadzie! miejsce postojowe W hali garażowej gratis do mieszkania! Zalety zakupu tego mieszkania: 1) Poczekaj na odbiór - zaoszczędź na mieszkaniu! 2) wielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

480 000 zł57 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańskiej dzielnicy Jasień przy ul. Morelowej w inwestycji Dewelopera Activa w bloku B2 lokal 29. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

338 800 zł43 m² 7 953 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja listopadowa! Dzięki skosom w sypialni, zyskujesz większy metraż za niższą cenę mieszkania mniejszego, a łóżko bezproblemowo zmieści się w miejscu skosów, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

472 070 zł60 m² 7 803 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe 4pokojowe mieszkanie z podwójnym balkonem w najniższej cenie! nowa oferta promocyjna W listopadzie! zadzwoń I poproś O ofertę promocyjną! Zarezerwuj swoje wymarzone lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

609 000 zł48 m² 12 661,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się na piątym piętrze w budynku mieszkalnym, zlokalizowanym na terenie jednej z najprężniej rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

554 400 zł63 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta! Ta dobra oferta jest tylko u nas! 3 pokoje z ogródkiem, 2 naziemne miejsca postojowe, duża komórka lokatorska. - duży pokój 27,3 m2 - Pokój 11,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

545 024 zł64 m² 8 531 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakoniczyn,Gdańsk

419 000 zł47 m² 9 004,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W naszej ofercie posiadamy interesujące mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Porębskiego na granicy dzielnic Zakoniczyn / Ujeścisko - Łostowice. Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

425 000 zł30 m² 13 980,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka (30,4 m ) zlokalizowana w Gdańsku Oliwie, przy ulicy Pawła Gdańca. 8 piętro w 10 piętrowym bloku z płyty, z windą. Wejście do klatki zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową dużą kawalerkę! Mieszkanie w ścisłym centrum Wrzeszcza, z którego okien usłyszymy jedynie śpiew ptaków! Ta niezwykła właściwość możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

542 500 zł56 m² 9 674 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle które wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje, w tym panele fotowoltaiczne na dachach budynków, starannie zaprojektowana zieleń z roślinami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

52 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzięki skosom w sypialni, zyskujesz większy metraż za niższą cenę mieszkania mniejszego, a łóżko bezproblemowo zmieści się w miejscu skosów, dzięki czemu nie tracisz żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko,Gdańsk

550 000 zł62 m² 8 906,88 zł/m²

 

Piętro:parter/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,75 m2 w świetnej lokalizacji - przy ul. Świętokrzyskiej w Gdańsku, około 500 m od pętli tramwajowej Mieszkanie będzie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

486 743 zł68 m² 7 121 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Kupując mieszkanie na rynku wtórnym musisz zapłacić do Urzędu Skarbowego podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

591 254 zł74 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Chełm,Gdańsk

345 199 zł40 m² 8 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

472 264 zł60 m² 7 812 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

320 552 zł35 m² 9 107 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Chełm,Gdańsk

330 860 zł36 m² 9 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

419 086 zł53 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

926 112 zł91 m² 10 174 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Dostępne piętra: 2, 5 ** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

703 002 zł71 m² 9 899 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Chełm,Gdańsk

447 142 zł63 m² 7 061 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

447 142 zł63 m² 7 061 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

401 392 zł55 m² 7 269 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

865 001 zł87 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

472 264 zł60 m² 7 812 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Chełm,Gdańsk

486 743 zł68 m² 7 121 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

926 113 zł91 m² 10 173 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

320 552 zł35 m² 9 104 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Chełm,Gdańsk

280 070 zł28 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Alfa Park,Gdańsk

520 000 zł46 m² 11 396 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2 z ogródkiem 75m2 przy ulicy Myśliwskiej (osiedle Alfa Park I). Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

517 002 zł48 m² 10 766 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij