dowolna

Mieszkania z garażem Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 446 ogłoszeń

Rynek pierwotny

495 000 zł35,91 m² 13 784,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,91m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, pokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon 4.73m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł65 m² 19 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie w Gdańsku Letnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego bloku z 2023 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł40,96 m² 14 599,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- nowe 2 pokoje | wysoki standard wykończenia | ostatnie piętro | balkon | hala + komórka | Os. Urzeka Na sprzedaż nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 40,96 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł70,31 m² 17 764,19 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna wyłącznie w Naszej agencji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego 3-pokojowego mieszkania położonego w cieszącej się popularnością dzielnicy Letnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

472 605 zł43 m² 10 990,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł60 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, świeżo wykończone, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w nowo powstałej inwestycji Doki w Gdańsku Śródmieście. Idealne mieszkanie do zamieszkania na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 262 940 zł90,21 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru. Nowe, 4-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny. Najważniejsze dla rodziny: w bliskiej okolicy Publiczna Szkoła Podstawowa Hevelius oraz Szkoła języka hiszpańskiego Na osiedlu:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104,62 m² 24 851,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł44 m² 71,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w samym sercu Młodego Gdańska! Prowizja agencji wynosi 2.200 zł 2-pokojowa nieruchomość obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowy apartament z dobrą energią na nowo powstałym osiedlu "nowa Letnica". Do wynajęcia od 1 czerwca na długi termin. Osiedle to staje się coraz bardziej popularne na mapie Gdańska - bliska.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł116 m² 33 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowy apartament Z obszernym tarasem przy rzece motława oraz marinie yachtowej Cała kondygnacja | Przestronny taras | Widok na rzekę | Bliskość starówki | Najwyższa jakość | Włoski design |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł61,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania w spokojnej części Ujeściska. Mieszkanie dwustronne z ekspozycją południowo-zachodnią. Termin wydania: natychmiast. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł72,08 m² 45 782,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Harmonia architektury, natury I morza Botanica | Najlepszy adres | Blisko morza | Klimatyzacja | Luksus i komfort | 2 x Miejsce postojowe i komórka lokatorska (11,5 mkw) I Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł65,11 m² 15 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł54,20 m² 63,65 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze, balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. To mieszkanie ma coś, czego nie da się dopisać do każdej oferty: widok, przy którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł41 m² 14 024,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł41,63 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doki Living | Apartament klasy Premium | Młode Miasto, gdańsk W samym sercu nowego, prestiżowego Młodego Miasta oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament klasy Premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Junony - Gdańsk Osowa. Kameralne, dobrze utrzymane osiedle z zadbaną zielenią. Klatki.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł55,40 m² 70,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne pastelowe mieszkanie Z klimatyzacją, balkonem I parkingiem Nowe budownictwo | Niedawno wykończone mieszkanie | Wysoki standard | Klimatyzacja | Pełne wyposażenie | Balkon | Podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 746 zł38,98 m² 17 694,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,20 m² 15 015,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe na myśliwskim wzgórzu. Lokalizacja: myśliwskie Wzgórze to spokojna, zielona i bardzo dobrze skomunikowana część Gdańska. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł44,58 m² 23 104,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mamy przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 270 zł34 m² 15 596,18 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

O inwestycji: widok na zatokę z najwyższych pięter zielony skwer tuż przy inwestycji wyróżniająca architektura i wysokiej jakości materiały Dodatkowe informacje: panele fotowoltaiczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 360 640 zł98,40 m² 23 990,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 373 500 zł67 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budynek B Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m w prestiżowej inwestycji, położonej w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy centrum Gdańska i Parku Millenium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 440 zł40,52 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Budynek A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,52 m w prestiżowej inwestycji, położonej w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy centrum Gdańska i Parku Millenium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł35,32 m² 37 910,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty antracyt - wyjątkowe miejsce w sercu Oliwy. Inwestycja dewelopera Moderna wyróżnia się doskonałą lokalizacją - tuż przy lesie, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł45,20 m² 26 991,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji Gdańsk Śródmieście. Idealne dla osób ceniących wysoki standard oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 839 zł42,50 m² 20 607,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 760 zł39,98 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój dodatkowe informację -miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,43 m² 14 488,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: * gotowe do wprowadzenia, * wysoki standard wykończeń, * z dala od ruchliwej ulicy, * 10 min pieszo do przystanku autobusowego oraz tramwajowego, * prywatne miejsce parkingowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł42,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 890 €68,65 m² 4 805,39 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

od 329 890,00 eur To nowoczesne, zamknięte osiedle w Pilar de la Horadada, oferujące bungalowy z dwiema lub trzema sypialniami oraz dwiema łazienkami, położone zaledwie 2 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

908 300 zł31 m² 29 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł64 m² 21 859,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy skandynawski design w apartamencie położonym na ostatnim piętrze w inwestycji Angielska Grobla, tuż obok historycznego Starego Miasta i nadmotławskiego nabrzeża. Zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł61,43 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na wynajem Storia by Reapolis, gdańsk Aniołki Najważniejsze atuty - Powierzchnia: 58 m , 3 pokoje, dwupoziomowy układ - Doskonała lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 743 865 zł81,11 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł81,49 m² 0,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2