dowolna

Mieszkania z garażem Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 447 ogłoszeń

869 000 zł80 m² 10 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 4 pokojowe położone przy ul. Aleksandry Gabrysiak w Gdańsku. Atuty nieruchomości: - gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł52,76 m² 24 601,97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciche, funkcjonalne, umeblowane i wyposażone, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 52,76.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł59,05 m² 11 668,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,05 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. W skład lokalu wchodzą: przedpokój, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł77 m² 20 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 zlokalizowane na I piętrze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview, wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 100 zł56,60 m² 72,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Mieszkanie na wynajem od września do końca czerwca lub całoroczny od 09.2026 - możliwe wszystkie opcje. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Wałowej 40a.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 016 zł35 m² 11 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość położona jest przy cichej ul. Tartacznej na Starym Mieście przy rzece Motława, wśród licznych kawiarni, restauracji, sklepów, obiektów handlowo-usługowych oraz zaplecza kulturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 500 zł34,92 m² 13 903,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,92 m , w skład którego wchodzą: przedpokój, pokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Harmony Home & Development prezentuje do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w prestiżowej inwestycji Bulvar Apartments na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,60 m² 58,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe w cichej i spokojnej okolicy! Lokal (44,60 m2) składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł77,34 m² 19 394,88 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wygodne mieszkanie na 17 piętrze z widokiem na okolicę. Przestronne, wykończone wnętrze o powierzchni 77,39 m zachwyca nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Powstało.

Szczegóły ogłoszenia

2 263 200 zł98,40 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł55,15 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł57,70 m² 16 447,14 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: budynek z wyjątkowym widokiem na panoramę Gdańska; słoneczne i przestronne mieszkanie; przestronna loggia 7,22 m2; urządzone w eleganckim stylu glamour; dostęp do siłowni, sauny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 838 000 zł132,50 m² 21 418,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament klasy premium w sercu Gdańska z prywatnym tarasem, niepowtarzalnym klimatem i poczuciem intymności, którego próżno szukać w Śródmieściu. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 118 309 zł55,49 m² 20 153,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W standardzie move in Z 8,6-metrowym balkonem Gdańsk Strzyża | Gotowe do wprowadzenia | Miejsce postojowe w hali garażowej | Komórka lokatorska ***** opis inwestycji: to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 700 zł70 m² 12 367,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł67,07 m² 21 455,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Agencja Harmony Homes & Developments prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych inwestycji w Trójmieście - Zajezdnia Wrzeszcz. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł88,43 m² 15 820,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W samym sercu Oliwy, w otoczeniu zieleni, spokoju i uroku tej wyjątkowej dzielnicy, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł54,12 m² 36 936,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament W prestiżowej inwestycji Z frontowym widokiem na rzekę Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Fitness Apartament oferuje frontowy widok na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 900 zł25,57 m² 19 941,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 000 zł47,20 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta wynajmu mieszkania - Riverview, gdańsk Śródmieście, ul. Angielska Grobla 32/24 atuty Prestiżowa inwestycja w samym sercu Gdańska - Riverview Bliskość Motławy i Starego Miasta (5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 896 840 zł86,22 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 442 zł67,46 m² 13 792,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,10 m² 66,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty nieruchomości: - po kapitalnym remoncie, - piętro 4 z 4 z ładnym widokiem na przestrzał, - budynek z windą, - zwierzęta mile widziane, - miejsce w hali garażowej dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł140 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Doskonale skomunikowana z centrum, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam do zakupu przestronnego, słonecznego mieszkania 3-pokojowego (60 m ) z prywatnym ogródkiem na parterze, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Neo Jasień w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 000 zł71 m² 13 845,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł96,44 m² 11 395,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł59 m² 13 372,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

opis: zamieszkaj w miejscu, które już dziś tętni życiem! Lawendowe Wzgórza to wieloetapowe osiedle, które odmieniło oblicze gdańskiego Jasienia, tworząc nowoczesną i samowystarczalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł86,40 m² 14 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na kameralnym, zielonym osiedlu Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,4 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł55 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajmu długoterminowego oferujemy atrakcyjne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow. 55m2, jeszcze niezamieszkiwane, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 237 860 zł65,66 m² 18 852,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament odea park odea Park | Ekologiczne rozwiązania | Dla rodzin | Duże tarasy | Antresola | Blisko centrum Gdańska | Kameralna zabudowa Apartament w inwestycji odea Park to.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł108,96 m² 10 554,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone na wysoki standard, duży salon ok 37m2, możliwość wydzielenia 4 pokoi, garaż dwustanowiskowy, mieszkanie nowe- nikt jeszcze nie mieszkał! lokalizacja: nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,45 m² 23 735,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: * Wysoki standard wykończenia; * W pełni wyposażone; * 5 minut spacerem do Starego Miasta; * Dobrze skomunikowana lokalizacja; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 262 zł29,60 m² 18 893,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na marinę Twój prywatny port przy Martwej Wiśle. Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz drzwi tarasu i pierwszą rzeczą, którą widzisz, jest las masztów kołyszących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 700 zł65,72 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z balkonem 15 M2 od strony południowej Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.