dowolna

Mieszkania z garażem Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 446 ogłoszeń

1 049 000 zł53,65 m² 19 552,66 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z panoramą Gdańska | Słoneczna Morena | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 53,65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 517 994 zł52 m² 29 192,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z W prestiżowej inwestycji brabank z wiodokiem na patio Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 199 000 zł98,40 m² 22 347,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ulicy Turzycowej, dostępne od czerwca. Astra park to zespół ośmiu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hot oferta tylko w Pepper House! Elegancki apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu Morenowe Wzgórze - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 900 zł54,95 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis oferty Nowy 3-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54,95 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

772 005 zł41,73 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 2 pokoje z dużym ogródkiem - nowoczesne osiedle blisko centrum Gdańska Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł32,60 m² 13 773,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w strefie nadmorskiej, przygotowane pod ewentualny wynajem. Nieruchomość: całkowity metraż to 32,6 m : - pokój 22 m2, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 040 zł42,69 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 810 zł52,40 m² 27 305,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z ogródkiem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 000 zł82 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez dodatkowych kosztów Wysoki Standard 2,5 km do plaży Brzeźno- możliwy zakup na kredyt Nie współpracuje z pośrednikami! Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł30 m² 24 266,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu stylowy apartament 1-pokojowy w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowany w sercu Młodego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł42,33 m² 26 435,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

***pl*** Na sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 42,2 m , położony na ostatnim, 5. piętrze prestiżowej inwestycji Apartamenty Scala przy ul. Łąkowej w Gdańsk. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 701 zł81,17 m² 18 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Z ogródkiem blisko plaży Prywatny ogródek i komfort codziennego życia | Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni | Kilkanaście minut spacerem od plaży, mola w Brzeźnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł41,50 m² 28 674,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie. *doskonała lokalizacja pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, a pełną infrastrukturą miasta! * inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 422 zł69,44 m² 14 608,61 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny kompleks apartamentowców który oferuje komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 638 zł27,33 m² 11 658,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł30,28 m² 19 121,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. 0% prowizji Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdańsk, śródmieście. Mieszkanie: lokal o metrażu 29,85 m położony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł66,98 m² 18 647,36 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Zaspa Vvita. Nieruchomość została zaprojektowana i wykończona z najwyższą starannością,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł41 m² 20 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: w sercu gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz powstaje miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkich udogodnień życia w mieście, nie rezygnując z bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł74,60 m² 14 731,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,6 m , położone na 2. piętrze budynku z windą, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł47 m² 25 510,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: elegancki apartament 46,47 m w prestiżowej inwestycji Brabank | Gdańsk, ul. Stara Stocznia Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł76,09 m² 23 643,05 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament z przeszkloną loggią w sercu Gdańska to propozycja dla osób, które cenią komfort, design i miejską energię. Położony na ósmym piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 212 zł36,68 m² 23 370,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Wykończone pod klucz w wysokim standardzie! Spacerem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej! Brak pcc oraz prowizji przy zakupie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31,10 m² 77,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta skierowana do obywateli Unii Europejskiej, zwierzęta nie są akceptowane. Atuty: jasne, komfortowe wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 838 zł49 m² 11 547,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 3 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka z garażem, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

334 187 zł27,60 m² 12 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem + miejsce postojowe gratis! Gdańsk, ul. Borkowska Lokalizacja: gdańsk, ul. Borkowska Powierzchnia: 27,6 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Balkon: tak Stan: deweloperski Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 429 600 zł122,50 m² 36 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywny apartament 122,50m2 na ostatnim piętrze z 120,50m2 zielonym tarasem w prestiżowej inwestycji powstający nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33,95 m² 29 160,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: * Zachodnia ekspozycja - dużo światła naturalnego i piękne zachody słońca. * widok na las - bezpośrednie sąsiedztwo zieleni, gwarancja spokoju i prywatności. * ostatnie piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60,44 m² 14 874,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 60,44 m | wysoki standard | garaż Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60,44 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny dom szeregowy o powierzchni mieszkalnej około 100 m2 usytuowany bezpośrednio nad Martwą Wisłą, w dzielnicy Przeróbka. To miejsce jest przeznaczone dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł44,32 m² 29 332,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartament na sprzedaż - Gdańsk Brzeźno, osiedle Zamknięte Powierzchnia mieszkania wynosi 44,32 m (w tym 42,37 m powierzchni mieszkalnej oraz 1,95 m pomieszczenia gospodarczego). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na ekskluzywnym osiedlu Nadmorski Dwór - blisko plaży i Parku Regana Na wynajem nowe, nowocześnie urządzone mieszkanie 3-pokojowe, położone na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61,24 m² 12 492 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Piękne 3 pokoje | widok na przestrzeń | Gdańsk Jasień Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone na cenionym osiedlu inpro Optima.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,40 m² 20 920 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atuty: - widok na Motławę z każdego pomieszczenia; - osiedle " Nowa Lastadia"; - duża ilość światła naturalnego; - spokojne osiedle w samym centrum Gdańska; - strefa fitness oraz spa; - 7.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,13 m² 17 778,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Osiedle polonica to kameralne eleganckie osiedle składające się z trzech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych. Osiedle charakteryzuje prosta architektura o stonowanej kolorystyce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

799 500 zł35,70 m² 22 394,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokal inwestycyjny Cena netto - 650 000 zł atuty: bardzo dobra opcja.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł117,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę Gdańska z piękną wieżą Kościoła św. Katarzyny, żurawiami Gdańskiej Stoczni Cesarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł60 m² 26 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament, w luksusowym kompleksie Apartamentów, położonym w samym centrum Gdańska przy ul. Św Barbary. Idealna inwestycja dla singla lub pary, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 020 zł49,47 m² 11 866,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,47m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon 6m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.