dowolna

Mieszkania z garażem Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 446 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

293 500 zł25 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł42,60 m² 26 056,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje z oddzielną kuchnią i dużym balkonem | Aura III | Wyspa Spichrzów Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Aura III na Wyspie Spichrzów. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 628 zł72,28 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 5-pokojowe mieszkanie z tarasem- gdańsk Siedlce ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł61 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku-przy ul. Rajskiej, w samym sercu Śródmieścia. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 999 900 zł85,62 m² 23 357,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

<!-startfragment-> Nowoczesny apartament 4-pokojowy | Browar Gdański | taras 20 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament położony przy ul. Lelewela, na prestiżowym osiedlu Browar Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł68,50 m² 18 671,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz nieruchomości w samym sercu Gdańska, która łączy prestiżową lokalizację, komfort życia oraz ogromny potencjał inwestycyjny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Agencja Harmony Homes &.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m , położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru | Nowoczesne osiedle z salą fitness i tężnią solankową | 2 miejsca w hali garażowej i 2 komórki lokatorskie | Przyznany certyfikat breeam 5 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64,40 m² 10 698,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyłącznie w naszym biurze - przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,40 m , położone w zielonej i spokojnej części Gdańska Osowy, przy ul. Orfeusza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł68,50 m² 20 729,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40,12 m² 22 408 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż na zasadzie cesji umowy deweloperskiej. Zakończenie budowy Grudzień 2026 roku. Na sprzedaż nowoczesne, 2 - pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze z 5 kameralnego, niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł43,16 m² 19 578,31 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na sprzedaż, położone na prestiżowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł35,15 m² 19 601,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyłącznie w naszej ofercie prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska. Apartament znajduje się na Wyspie Spichrzów, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł77,10 m² 20 752,27 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowa cena! |apartament Premium z widokiem na Zatokę | Wysoki Standard Wyobraź sobie poranną kawę z panoramicznym widokiem na Zatokę Gdańską, w apartamencie wykończonym w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 093 289 zł91,41 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł47 m² 12 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. (47 m2) położone na IV piętrze (winda) w budynku oddanym w 2024 r w dzielnicy Gdańsk- kowale. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł65,05 m² 20 138,36 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | duży balkon | Zajezdnia Wrzeszcz | 2 łazienki Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65,05 m , położony w nowoczesnej i cenionej inwestycji Zajezdnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

415 861 zł36 m² 11 551,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: mieszkanie Z widokiem na zatokę cena transakcyjna to 792.000 ZŁ Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł35 m² 21 971,43 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie na Letnicy. Mieszkanie o pow. ok. 35m2 położone na 8 piętrze wieżowca z widokiem na Pomnik Westerplatte, w rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Nowa Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł43 m² 14 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, ul. Twarda Gdańsk Młyniska Opis nieruchomości Oferujemy wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 000 zł63 m² 18 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie W otoczeniu zieleni - osiedle srebrniki Minimalizm | Funkcjonalność | Nowoczesne osiedle | Bliskość natury | Wysoki standard | Balkon z widokiem Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł89,20 m² 10 975,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleń - Gdańsk, ul. Jabłoniowa 22 89 m Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł106,45 m² 22 545,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Słoneczny apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

599 000 zł48,06 m² 12 463,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,06 m2, położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku w południowej części Gdańska (orunia Górna - Gdańsk Południe). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 976 zł100,92 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń, w doskonale skomunikowanej części Gdańska, wykończone w wysokim standardzie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

648 192 zł30,72 m² 21 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru Funkcjonalne i wygodne mieszkanie 1-pokojowe z oknem w kuchni, położone na nowym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dużym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 624 zł59,62 m² 17 538,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Osiedle tworzy pięć eleganckich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł55,44 m² 30 663,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Top apartament Z logią przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,70 m² 17 269,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna wyłącznie w Naszej agencji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnej i zadbanej dzielnicy Letnicy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

413 072 zł35 m² 11 802,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,87 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Nowa Letnica - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Gdańska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

939 719 zł50,39 m² 18 648,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk, ul. Mostek 50,27 m | 3 pokoje | balkon 4,50 m | 3. piętro Oferuję funkcjonalne, jasne i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,54 m² 64,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty: -Czynsz najmu: 3000 zł. -100 zł netto = 123 zł brutto - miejsce parkingowe w hali garażowej -60 zł netto = 73,80 zł brutto - komórka lokatorska -opłaty administracyjne: ok. 560/730 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 262 600 zł63,13 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament inwestycyjny w standardzie pod klucz. Apartamenty Remedium to unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

829 200 zł65,81 m² 12 599,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | siłownia | brak pcc | brak prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

754 798 zł53,08 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, gdańsk Cena: 754 797,60 zł Cena za m2: 14 220 zł Powierzchnia: 53,08 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 / 6 Balkon / taras: brak Lokalizacja Nowoczesna inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 980 600 zł106,55 m² 27 973,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 120 869 zł106,60 m² 29 276,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74,26 m² 26 259,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Garnizon o powierzchni 74,26 m2. Mieszkanie starannie zaprojektowane przez znanego architekta. Sypialnia z widokiem na Trójmiejski Park.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł67,58 m² 18 940,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: * słoneczna ekspozycja południowo - zachodnia * 5 min pieszo do neptuna/starówki; * wysoki standard budynku; * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * mieszkanie gotowe do.