dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

845 900 zł73 m² 11 587,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-poziomowe obok Galerii Madison i 3 min pieszo od Dworca pkp. Pierwszy poziom 23 m2: - salon z kuchnia i - lazienka. Drugi poziom to realnie 50 m2 po podłodze ale z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jelitkowo,Gdańsk

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jelitkowo - botanica. Niższa cena! Nowoczesne w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe - położone w ścisłym pasie nadmorskim. 5 minut spacerem do plaży oraz promenady. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

609 000 zł43 m² 14 162,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdańsku, z pełną infrastrukturą i świetną komunikacją - to oferta jest właśnie dla Ciebie. Rezerwacja! atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Olsztyńska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 150 000 zł68 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowoczesny Apartament na Prestiżowym Przymorzu gotowy do natychmiastowego wprowadzenia, wykończony z dbałością o detale przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

1 050 000 zł61 m² 17 087,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,45 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska - Letnicy. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

1 275 000 zł64 m² 19 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Najważniejsze atuty: wysoki standard3 stronna ekspozycja północ-południe-zachódkameralne, zamknięte osiedle dobrze nasłoneczniony ogród 118 m2 cicha, spokojna okolica 3 min autem do Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Suchanino,Gdańsk

485 000 zł31 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdańsk Suchanino Przedmiotem oferty jest funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,94 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

800 000 zł60 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkon, piwnica, rowerownia. 6 lat temu po generalnym remoncie. mieszkanie gotowe do zamieszkania jak i również pod inwestycję. Lokalizacja: gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olsztyńska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

759 000 zł44 m² 17 289,30 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W sprzedaży wyjątkowy, nadmorski, dwupokojowy apartament z bardzo dużym balkonem, w doskonałej, popularnej lokalizacji Trójmiasta - Gdańsku Przymorzu, w inwestycji "trzy Żagle".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstało zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 567 890 zł146 m² 10 739 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2007

Kupujesz mieszkanie, ale żyjesz jak w domu szeregowym z przestrzenią, prywatnością i komfortem, których zwykle nie daje standardowa zabudowa wielorodzinna. Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze Wielkie,Gdańsk

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doskonałe położenie, gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowe Alfa, kino, supermarket, przystanek tramwajowy i autobusowy, przystanek skm Przymorze Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu kawalerka położone w niskiej zabudowie, w pasie nadmorskim, w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska, na Przymorzu. Wokół wszelka możliwa infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna,Gdańsk

639 000 zł50 m² 12 790,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 50 m w nowym budynku (2023 r.) Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

799 000 zł63 m² 12 602,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,40 m2, znajdujące się w Gdańsku, dzielnica Jasień. To wyjątkowe miejsce pod względem terenów zielonych, komunikacji oraz zaplecza handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manifestu Połanieckiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

809 000 zł58 m² 13 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Nowoczesne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - 58,45 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Manifestu Połanieckiego 16 - Gdańsk, wrzeszcz Dolny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizji Wołyńskiej

Orunia Górna,Gdańsk

699 000 zł67 m² 10 495,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Przestrzeń z potencjałem w zielonej części miasta Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarny Dwór

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

1 149 000 zł60 m² 19 194,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż piękny apartament w prestiżowej inwestycji Jelitkowski Dwór, zlokalizowanej na skraju dwóch dzielnic Gdańska - Zaspy i Przymorza, zlokalizowanej zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Osowa,Gdańsk

799 000 zł58 m² 13 662,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko u nas! 0% prowizji dla kupującego! Zapraszam do wirtualnego spaceru po mieszkaniu : Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne, w pełni wyposażone 3pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 100 000 zł62 m² 33 691,60 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestronnego, świetnie wykończonego mieszkania Z widokiem na morze? Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Spektrum zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Stara Oliwa,Gdańsk

2 000 zł29 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem w centrum Oliwy - 5min do obc i parku oliwskiego. Tramwaj 400m Kolej 900 m Mieszkanie sklada sie z pokoju z oddzielną kuchnią, łazienką i przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 152 000 zł73 m² 15 780,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam jasne i komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,69 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku. Lokal został właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzeszcz,Gdańsk

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Dolne Miasto,Gdańsk

449 999 zł38 m² 11 968,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Najważniejsze atuty: po kompleksowej wymianie instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem - gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

560 000 zł32 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 32 m z loggią i przestrzenią na wydzieloną sypialnię, położoną na 8. piętrze w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ujeścisko,Gdańsk

1 399 000 zł90 m² 15 510 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania mieszkania z dwoma balkonami, w nowoczesnym budynku, z dużą piwnicą i dwoma miejscami postojowymi w hali garażowej? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

2 750 zł46 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Marina Primore w Gdańsku. W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych w Parku Regana. Budynek ogrodzony. Apartament o powierzchni 46 m2 Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

609 000 zł43 m² 14 162,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | 43 m | Gdańsk Zaspa Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ujeścisko,Gdańsk

779 000 zł60 m² 12 882,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z wyjątkowym, nowoczesnym 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 59,68 m , zlokalizowanym na parterze w budynku otoczonym zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

499 000 zł40 m² 12 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam przestronne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańsk-Jasień. Bardzo blisko tramwaju :) zapraszam do wirtualnej wizyty: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

419 000 zł31 m² 13 542,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja atuty: - blisko centrum - Świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem - Widok na zieleń - Spokojna, cicha okolica - Słoneczna, południowo-zachodnia ekspozycja okien - Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

729 000 zł50 m² 14 709,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,5m2 zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Lawendowe Wzgórze na Gdańskim Jasieniu. Mieszkanie: w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

3 600 zł66 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz mieszkanie jednostronne, jasne i ciepłe zlokalizowane w miłej i spokojnej okolicy Gdańsk-Południe przy ul. Nieborowskiej iip. Łączna powierzchnia 65,72 m2 zawiera 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lęborska

Przymorze Małe,Gdańsk

606 606 zł61 m² 9 944,36 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 61 m2 w bloku na gdańskim Przymorzu. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. Możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzenna

Śródmieście,Gdańsk

559 000 zł31 m² 17 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne 2- pok mieszkanie w samym centrum Gdańska " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majkowskiego

Oliwa,Gdańsk

1 250 000 zł103 m² 12 150,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska - Oliwie (obok Sopotu). To doskonała propozycja dla osób ceniących klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

1 599 000 zł83 m² 19 218,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańsk, zaspa. Prezentowana nieruchomość to funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magellana

Wrzeszcz,Gdańsk

949 000 zł53 m² 17 990,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52.75m2 z ogródkiem ok. 80 m2 w Gdańsku Morenie Osiedle Srebrniki .Leśna Polana. Mieszkanie jasne, słoneczne strona południowo zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostek

Rudno,Gdańsk

514 259 zł50 m² 10 203,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa kawalerka w centrum Gdańska | vat 23% | idealna pod inwestycję Szukasz lokalu do zakupu na firmę, który będzie idealny pod wynajem? Ten lokal jest dla Ciebie! Atuty: - możliwość odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rumla

Orunia Górna,Gdańsk

957 000 zł74 m² 13 002,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty: funkcjonalny układ 2 balkony 3 piętro w niskim bloku (brak sąsiadów nad głową i dobre doświetlenie wnętrza) Spokojna i zielona okolica Pełna infrastruktura w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Atuty nieruchomości: - balkon z widokiem na Stare Miasto - Mieszkanie doświetlone - Dwustronna ekspozycja okien - Oddzielna kuchnia z widokiem na zieleń - Pełne zaplecze handlowo-usługowe -.