dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

539 000 zł32,57 m² 16 548,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł79,80 m² 10 513,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Agencja Westate Gdańsk przedstawia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni blisko 80 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,97 m² 12 389,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i potencjałem aranżacyjnym - idealne dla rodziny, pary lub jako produkt inwestycyjny. Najwżniejsze informacje: -typ zabudowy: blok -rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

464 100 zł22,10 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mega lokalizacja! Idealna oferta inwestycyjna serce Starego Miasta Gdańska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 050 000 zł61,50 m² 17 073,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio Oferta Prywatna nie współpracuje z pośrednikami Do mieszkania przynależy ogród 30m2. Ekspozycja mieszkania : wschód Wszystkie elementy widoczne na zdjęciach pozostają w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 701 zł81,17 m² 18 931,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Z ogródkiem blisko plaży Prywatny ogródek i komfort codziennego życia | Kameralne osiedle w otoczeniu zieleni | Kilkanaście minut spacerem od plaży, mola w Brzeźnie.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł40,13 m² 19 935,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Jeżeli kluczem do Twojej inwestycji jest lokalizacja, to mieszkanie przy ul. Kowalskiej 3 stanowi ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł67 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczne i ciche mieszkanie z dużym tarasem, usytuowane na najwyższym 3 piętrze inwestycji Migowskie Tarasy w Gdańsku, dzielnicy Piecki-Migowo (morena). Lokal trzypokojowy, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł56,30 m² 13 126,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zaspa* Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Zaspa w Gdańsku. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33,20 m² 12 951,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Atuty: - gotowe do wprowadzenia - Park Południe 10 min od bloku - Dwa zbiorniki retencyjne w bezpośrednim sąsiedztwie - Wiele ścieżek spacerowych, rowerowych - 3 min do Obwodnicy Trójmiejskiej - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł92 m² 29 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ścisłe centrum Gdańska, tuż przy najbardziej charakterystycznych miejscach takich jak: długie Nabrzeże, targ rybny, koło widokowe, hotel Hilton, muzeum II Wojny Światowej, filharmonia.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł41,30 m² 44 794,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty- powierzchnia: 41,3 m - Funkcjonalny układ 2 pokoi idealne dla pary, rodziny lub inwestora pod wynajem - Wysoki standard wykończenia mieszkanie gotowe do zamieszkania, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł82 m² 12 182,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po remoncie w Gdańsku (ujeścisko) swpl Układ mieszkania: 3 komfortowe sypialnie Salon z aneksem kuchennym Łazienka z toaletą Toaletą Wysoki parter (0.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł37,66 m² 15 002,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,66 m , na które składa się przestronny salon z wyjściem na zabudowany balkon (loggia), łazienka z wanną, korytarz oraz oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

4 828 188 zł116,30 m² 41 514,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament W prestiżowej inwestycji Z frontowym widokiem na rzekę Najnowszy etap inwestycji Brabank | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness |.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Atuty: *klimatyczne mieszkanie w samym sercu Gdańska *zaledwie 100m od Długiego Targu i głównych atrakcji turystycznych *w pełni wyposażone * Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł79,80 m² 10 513,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł127 m² 10 944,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Przestrzeń do remontu W ścisłym centrum wrzeszcza 127 m | 4 pokoje z oddzielną kuchnią | 2. piętro | Do własnej aranżacji | Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł35,75 m² 21 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: - prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum Gdańska Śródmieście. - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako produkt inwestycyjny pod najem krótko- i długoterminowy. - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł79,91 m² 12 701,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł43 m² 13 372,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetne 2-pokoje W centrum gdańska Z widokiem na wodę Z każdej strony! mieszkanie: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m w bardzo dobrym stanie technicznym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,50 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,20 m² 12 281,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Stylowe, 4-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 na gdańskiej Morenie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Morena. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł500 m² 6 998 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:21

 

Rok budowy:2011

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: dom wolnostojący w Gdańsku o funkcji mieszkalno-usługowej Gotowy biznes noclegowy (pensjonat / najem krótkoterminowy / pracowniczy).

Szczegóły ogłoszenia

476 900 zł33,50 m² 14 235,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Pobiedzisko w Siedlcach. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł42 m² 17 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47,20 m² 12 288,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Doskonale skomunikowane, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższy przystanek autobusowy ok. 100 m., tramwajowy 130 m., przystanek PKM Gdańsk Brętowo nieco ponad.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł54,68 m² 14 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 54,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42,40 m² 13 656 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Hot oferta tylko W pepper house! atuty nieruchomości: - atrakcyjny rozkład, - ekspozycja pd-zach - niezależna kuchnia z oknem, - duży słoneczny balkon z pięknym widokiem na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł107,80 m² 11 038,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Unikatowa nieruchomość W sercu gdańska | śródmieście Ścisłe Centrum Gdańska | Krok od Motławy i Starówki | Idealne pod wynajem krótkoterminowy i second home | Bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł28 m² 15 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,74 m , położona na 2. piętrze w apartamentowcu z windą, w dzielnicy Gdańsk Jasień. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 974 560 zł106,80 m² 18 488,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 5-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dwa balkony o powierzchni 9,29 i 12,98 metrów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł71,63 m² 13 891 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m + piwnica 2,33m , położone na 2 piętrze w budynku Fregata (10 pięter) przy ul. Hallera 165 w Gdańsku. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł70 m² 22 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł32,12 m² 26 463,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Stępkarskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Towers Olivia Business Centre, alchemia, uniwersytet Gdański Towers Olivia Business Centre, alchemia, uniwersytet Gdański

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł30,94 m² 15 513,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,94 m salon z aneksem kuchennym oraz oddzielny, mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,72 m² 13 111,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50.72 m2 przy ul. Myśliwskiej mieszkanie: mieszkanie mieści się na I piętrze bloku wybudowanego w 2009 roku na osiedlu Nad.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł37,20 m² 13 682,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Видовые 2-комнатные апартаменты на длугих огродах - потенциал И панорама гданьска Ищете квартиру с душой и.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł65 m² 23 061,54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiżowa inwestycja w centrum Gdańska nad Motławą. 3 pokoje - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Najważniejsze atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51,60 m² 6 782,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk stolicy województwa pomorskiego, w dzielnicy Orunia przy ul. Sandomierskiej. Dzielnica położona jest w południowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij