dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 275 ogłoszeń

583 000 zł41,66 m² 13 994,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Marzysz o mieszkaniu, które nie wymaga remontu, ani wielomiesięcznego oczekiwania? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, w pełni urządzonego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27,89 m² 17 389,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 27,89 m2 położone w Gdańsku (dzielnica Łostowice). W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł55 m² 17 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska- aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46 m² 12 282,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, - 3 minuty pieszo do parku Reagana, 10 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze handlowo usługowe - spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 672 zł36 m² 17 935,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Z dostępem do mariny | inwestycja klasy premium To więcej niż apartament - to prywatny azyl nad wodą i gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najbardziej unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 729 000 zł120 m² 22 741,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Luksusowy Apartament - Szafarnia Waterfront, gdańsk nad Motławą Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, komfort i niepowtarzalny klimat Gdańska. Apartament w inwestycji Szafarnia.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł52,60 m² 15 114,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 3-pokojowe-Gdańsk Żabianka, ul. Szyprów o pow. 52,6 m2, 2 piętro Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest w wyjątkowo urokliwej okolicy, pełnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

opis: piękny widok na zatokę! wysoki standard! Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,45 m , położone na 7. piętrze w inwestycji przy ul. Magellana.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł52,76 m² 24 601,97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciche, funkcjonalne, umeblowane i wyposażone, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 52,76.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,28 m² 12 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nowa hot oferta W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - słoneczna południowa ekspozycja okien - świetna lokalizacja - bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,50 m² 12 504,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż 57,5 m | 4 piętro | Gdańsk Morena | ul. prof. Z. Czubińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 4 piętrze w dzielnicy Piecki Migowo (morena),.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,90 m² 8 331,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bardzo dobrze zlokalizowane, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe w odległości 60 m. od bloku, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł120 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Waterlane w Gdańsku. Nieruchomość o powierzchni 120 m2 została funkcjonalnie podzielona na dwa niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł79,90 m² 11 877,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Największe atuty: * przestronne, ustawne pomieszczenia * trzy niezależne pokoje * funkcjonalny układ * dwustronna ekspozycja bardzo dobre doświetlenie * wymienione instalacje * prywatne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł41 m² 17 780,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośredników zapraszam z konkretnym klientem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na 9 pietrze w Gdańsku, dzielnica Żabianka ul.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł29 m² 13 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż umeblowana kawalerkana parterze z ogródkiem w nowym budownictwie (2022 r.) o powierzchni 28.5 m2 w Gdańsku, dzielnica Ujescisko-Łostowice, ul. Niepolomnicka 70. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

748 891 zł51,31 m² 14 595,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ponad 50 m2 jasień/morena z garderobą! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł128 m² 41 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: gdańsk, śródmieście Powierzchnia: 128 m2 (41.300 zł / m2 ) Cena: 5.300.000 zł. Informacje na temat nieruchomości: nowy apartament 128 m nad Motławą | panoramiczny widok | duży.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł123 m² 10 560,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: pierwsze 4 zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizacje, przygotowane w celu zaprezentowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł112,40 m² 14 048,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1896

Mam Państwu do zaoferowania przestronne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na I-piętrze klimatycznej kamienicy z XIX wieku zlokalizowanej we Wrzeszczu przy ul. Stefana Pileckiego. Budynek mimo swojego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61 m² 11 459,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Częstochowskiej w Gdańsku. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej nieruchomości gotowej do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł78,50 m² 14 509,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na I piętrze 5-piętrowego bloku na gdańskim Suchaninie o powierzchni użytkowej 78,50 m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł29,45 m² 25 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - do plaży zaledwie 15 minut spacerem!, - wysoka jakość wykończenia, - ogólnodostępny taras/ siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wrzeszcz || 28,5 m || 1 pokój z oddzielną kuchnią || 4 piętro z 4 bez windy || remont/odświeżenie Mieszkanie : - powierzchnia : 28,5 - liczba pokoi : 1 - rodzaj: blok mieszkalny -.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,32 m² 20 326,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

! hot oferta - tylko W pepperhouse! Przytulna kawalerka z ogródkiem. Gotowiec inwestycyjny. Wyposażona Nowoczesna z tarasem i meblami idealna pod najem lub na start. Ta oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł47,35 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w Gdańsku osiedle Perspektywa Najważniejsze atuty Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w stanie idealnym, gotowe do zamieszkania od zaraz Położone na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł30,22 m² 14 394,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: *nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera robyg; *kameralna, niska zabudowa dwupiętrowych, miejskich willi -wyjątkowa prywatność i komfort; *przestronny ogródek 41,72m2; *spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł46,21 m² 21 640,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament przy ul. Sienna Grobla w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja I budynek: apartament jest zlokalizowany w najbardziej ekskluzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł103,90 m² 26 904,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości oferta premium Apartament z Widokiem na Rzekę i Stare Miasto Riverview Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament, który oferuje niezrównany.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W śródmieściu | balkon | słoneczne | gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: śródmieście to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, łącząca wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł56,13 m² 15 481,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

10 minut do morza! Budynek 4 piętrowy! Przestronne, jasne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Hot oferta! tylko U nas! atuty: - doskonała lokalizacja - 700 m od morza - cicha i spokojna okolica - pełna infrastruktura usługowo-handlowa - idealne na inwestycję - Park Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł40 m² 32 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny 2-pokojowy apartament przy plaży W brzeźnie. Lokalizacja Elegancki apartament w inwestycji nadmorze w Gdańsku Brzeźno przy ul. Krasickiego, zbudowany przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł65,33 m² 29 695,39 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w Gdańsku na Przymorzu nieruchomość: wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,33 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Matarnia | blisko lasu Są mieszkania, które wymagają pracy i są takie, do których po prostu wchodzisz i od razu czujesz, że to to. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,67 m² 13 498,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży oferuję 2-pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36,67m2 umieszczone na parterze i skierowane na południowy-zachód. Inwestycja przy ul. Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł36,13 m² 12 427,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealne mieszkanie z ogrodem, komórką i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,80 m² 12 548,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,8 m 2 położony przy ul. Beniowskiego w dzielnicy Przymorze Małe Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł95,50 m² 14 125,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Agencja westate prezentuje inwestycyjną nieruchomość premium w sercu Śródmieścia Gdańska - ul. Mariana Seredyńskiego 13 Na sprzedaż w pełni przygotowany produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

2 056 000 zł110 m² 18 690,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament o powierzchni 110m2, w inwestycji Odea Park dewelopera Yareal. Odea Park to komfort i spokój w sercu Gdańska, osiedle położone na wzgórzu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23 m² 22 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Waterlane Vintage, mieszczącej się przy ul. Wałowej 17 w Gdańsku. Opis Inwestycji: waterlane Vintage to zabytkowy budynek z ponad.