dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

667 800 zł40 m² 16 695 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Chcesz kupić mieszkanie, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci przejść przez cały proces - krok po kroku lokalizacja - duży atut ok. 2 km do Śródmieścia Gdańska 10-15 min do gumed ok. 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł25 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku. Nieruchomość położona w cichej okolicy przy ul. Sienna Grobla, niedaleko Starówki. Obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł68,76 m² 18 906,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: - osiedle położone w zielonej i cichej części Siedlec, bliskie sąsiedztwo centrum Gdańska. - w pobliżu kluczowych atrakcji Śródmieścia (teatr Szekspirowski, centrum Hevelianum).

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł86 m² 19 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta apartamentu o powierzchni 86 metrów kwadratowych, położonego w sercu historycznego Gdańska, na ulicy Szafarnia. Ta nieruchomość, zbudowana w 2011 roku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

620 000 zł46 m² 13 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta tylko W pepper house! atuty: -morze w zasięgu krótkiego spaceru, -bezpośrednie sąsiedztwo Parku Reagana - dużo zieleni i przestrzeni, -szybki dostęp do sklepów i usług,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Freedom nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 59 w Gdańsku, dzielnica Morena. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł63,40 m² 9 858,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63,40 m - Gdańsk Chełm, ul. Cebertowicza Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,40 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37,50 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Atuty: * 3 minuty pieszo do Starówki; * mieszkanie po całkowitym remoncie; * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * kilka kroków do Galerii Madison; * 5 minut tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł225 m² 6 666,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w szeregowcu na Osowie w Gdańsku nieruchomość: elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,80 m² 12 934,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne 51,80 m z balkonem - serce Oliwy, ogromny potencjał! Lokalizacja: oliwa to lokalizacja, której nie trzeba reklamować - to prestiż, wygoda i bliskość natury. Komunikacja: zaledwie ok.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, pachnące nowością zgrabne i słoneczne mieszkanie na osiedlu Pięciu Wzgórz! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Pięciu Wzgórz na gdańskim Ujeścisku.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Śródmieściu w Gdańsku: nieruchomość: na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł77,80 m² 15 424,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie o powierzchni 77,80 m2, i piętro, 3 pokoje, położone w Gdańsku w dzielnicy Brzeźno, blisko morza- ok 350 m. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,30 m² 18 278,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie w stanie do remontu przy ul. Sierocej w dzielnicy Śródmieście w Gdańsku. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,50 m² 13 956,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament na sprzedaż - Gdańsk Południe, ul. Kazimierza Wielkiego 75 Rok budowy: 2021 | Powierzchnia: 46,5 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł62,77 m² 12 505,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na 2 piętrze z 4 w nowoczesnym budynku z windą. Układ I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł69,10 m² 12 141,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65, 29 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku (winda), w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł41,45 m² 15 802,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Gdańsk Żabianka - Gotowiec inwestycyjny lub na start! 2 pokoje, 41,45 m Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wejhera w Gdańsku. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł102 m² 39 117,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Penthouse: szlachetny, zaaranżowany z dużym smakiem 4-pokojowy apartament na ostatnim piętrze o powierzchni 102 m2 w inwestycji Granaria w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,10 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność nowoczesnego budownictwa z możliwością odpoczynku we własnym ogrodzie? Ta oferta to idealny wybór dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł41,92 m² 7 275,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Gdańsk stolicy województwa pomorskiego, w dzielnicy Orunia przy ul. Junackiej. Dzielnica położona jest w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł83,12 m² 16 229,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 83,12 m , położonego na nowoczesnym osiedlu alfa park III na gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł85,50 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Szukasz 4-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz możliwością rozbudowy? Trafiłeś idealnie! atuty: - idealne dla rodziny, przestronne i funkcjonalne wnętrza, - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

859 999 zł53,25 m² 16 150,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł32,12 m² 24 875,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament pod inwestycję, u brzegu Motławy, w inwestycji Chlebova. Atuty: położenie nad Motławą - inwestycja oferuje piękne widoki na rzekę i pobliskie tereny nadrzeczne Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,60 m² 9 881,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem położone na parterze sześcio-lokalowego domu w Gdańsku - Orunia Górna Ta oferta to rzadko spotykana okazja łącząca mieszkanie z komfortem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł43,50 m² 18 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe miejsce do odpoczynku na łonie natury a jednak blisko centrum Gdańska. Okazja inwestycyjna! Ostatni lokal w takiej cenie! W dodatku gotowy do odbioru - zarabiaj (lub zamieszkaj.).

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł39,45 m² 24 055,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 39,45 m w stanie deweloperskim, zlokalizowane w samym sercu Gdańska, na prestiżowym osiedlu Garnizon. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z potencjałem | Gdańsk Wrzeszcz | blisko Garnizonu Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Juliusza Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

745 401 zł51,26 m² 14 541,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem jasień/morena! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł73,83 m² 12 731,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w gdańskiej dzielnicy Osowa. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz placówki oświatowe. Wybierając Osową jako miejsce zamieszkania, trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

510 000 zł36,99 m² 13 787,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2-pokojowe | 2025 | brak pcc Zakup wyłącznie za gotówkę, brak prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,99 m2 usytuowane na 2 piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania, które stanowi idealną propozycję zarówno na start, jak i jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 136 750 zł64,75 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,72 m² 19 369,83 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie na 12 piętrze dla osób ceniących komfort i piękne widoki. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł60,70 m² 22 553,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: jasne, dwustronne (północ-południe), ustawne, idealne na inwestycję, świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska (stare Miasto, ulica Chlebnicka) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,80 m² 11 408,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w gdańskich Siedlcach przy ul. Wyczółkowskiego! Dzięki swojemu położeniu, siedlce, zapewniają spokój od zgiełku centrum miasta, ale jeżeli tylko chcemy.