dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 848 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 413 250 zł96,53 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 926 zł38,98 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jednopokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,98m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 909 zł48,18 m² 17 868,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam! Oferuję Państwu na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament o powierzchni; 48,18 m2 z atrakcyjnym balkonem położony na 3 piętrze. Mieszkanie - 48,18 m , 3. piętro, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł36,50 m² 12 876,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

840 816 zł48,54 m² 17 322,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój bezpieczny port, na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament o powierzchni; 48,54 m2 z atrakcyjnym balkonem. Opis apartamentu: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł28,75 m² 20 869,53 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: - wydanie mieszkania - od zaraz - 5 min autem lub rowerem do plaży i parku - Nowoczesny styl - Prywatne miejsce parkingowe w hali garażowej - Możliwość zaparkowania wielu aut na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł86,40 m² 14 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam do zaoferowania piękne, duże, dwupoziomowe mieszkanie W świetnej lokalizacji blisko szkoły atuty mieszkania - bardzo duży taras - blisko szkoła nr 33 - świetny stan - dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł39,69 m² 12 471,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: * 10 minut autem do Gdańskiej Starówki; * Kameralne osiedle, gwarantuje prywatność i spokój; * 5 minut do obwodnicy Trójmiejskiej, szybki dostęp do głównych dróg; * Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł32 m² 20 281,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Jelitkowie. To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł77,70 m² 23 037,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w sercu Gdańska Oliwy - wysoki standard, garaż, ogródek, dwie piwnice. Na sprzedaż oferuję eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł71,10 m² 13 206,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dostępne tylko u nas! Mieszkanie 3 pokojowe, z osobną kuchnią z jadalnią. Znajduje się na wysokim parterze, w typowej dla tej części Wrzeszcza, niskiej kamienicy. Wokół mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł31,30 m² 16 134,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Grand Estates ma przyjemność zaoferować mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym - gotowe rozwiązanie dla osób szukających stabilnego dochodu z najmu. Gdańsk, wrzeszcz Dolny - ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł56,17 m² 20 455,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,17 m2, mieszczące się na 1 piętrze, 5- piętrowego budynku będącego częścią osiedla Porto dewelopera Robyg stanowiącego zespół.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł54,46 m² 16 984,94 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Agencja westate oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46m , położone na piątym pietrze przy ulicy Magellana 6 w Gdańsku. Lokal wyróżnia się zachodnią stroną.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł35 m² 14 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako zakup inwestycyjny. W kamienicy, w centrum Wrzeszcza, przy ul. Wyspiańskiego. Świetna lokalizacja i wygoda miejskiego życia! lokalizacja Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76 m² 15 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 2- piętrze wyremontowanej, ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł73,41 m² 40 730,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Unikatowa oferta na trójmiejskim rynku nieruchomości Botanica | Ostatnie piętro + taras 34 m | Ekspozycja płd.-zach. | komfortowy, funkcjonalny układ | Strefy premium dla mieszkańców ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 985 zł37,74 m² 26 708,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 37,74 m w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł96,57 m² 13 969,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne, jasne, 96-metrowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza, tuż obok Garnizonu. Idealna propozycja dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które szukają mieszkania nadającego.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe nie używane, komfortowe, nowoczesne i eleganckie mieszkanie w Gdańsku zlokalizowane na osiedlu Osowa "ogrody Diany". Mieszkanie znajduje się na I piętrze. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 000 zł86 m² 29 302,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny apartament 4-pokojowy blisko morza - Gdańsk Jelitkowo Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86 m2, położony na 1. piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł43,90 m² 15 603,64 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,90 m , położone na 5. piętrze eleganckiego, ośmiokondygnacyjnego budynku z 2019 roku na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł25,64 m² 16 926,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja i otoczenie: gdańsk, brzeźno, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża To ścisły pas nadmorski, gwarantujący natychmiastowy dostęp do infrastruktury rekreacyjnej i miejskiej. Do plaży:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne mieszkanie z potencjałem - z możliwością adaptacji strychu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania spółdzielczo-własnościowego z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł80 m² 21 238 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Możliwa zamiana na dwupokojowe mieszkanie po uzgodnieniu warunków. Na sprzedaż niepowtarzalny apartament w inwestycji Spektrum na gdańskim Przymorzu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł55,32 m² 12 274,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł43,16 m² 14 643,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł82,63 m² 28 803,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy wyjątkowy 3-pokojowy apartament, niecałe 900 metrów od plaży - Inwestycja Nadmorski Dwór dewelopera Invest Komfort - Gdańsk Brzeźno. Mieszkanie o pow. użytkowej 82,63 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 000 zł63 m² 18 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie W otoczeniu zieleni - osiedle srebrniki Minimalizm | Funkcjonalność | Nowoczesne osiedle | Bliskość natury | Wysoki standard | Balkon z widokiem Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30,75 m² 16 227,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł76,76 m² 27 227,72 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: - 8 minut piechotą od morza i piaszczystej plaży - 15 minut spacerem do molo w Brzeźnie - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - mniej niż 5 minut do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł84,50 m² 16 449,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: - kameralna inwestycja - tylko 4 lokale w całym budynku, co gwarantuje prywatność i unikalny, sąsiedzki charakter. - bezpośrednie sąsiedztwo lasu - położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 500 zł48,06 m² 12 182,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim | 48,06 m | balkon | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: południowy wschód Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,06.