dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 913 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 913 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Łostowicach, na osiedlu Pastelowym, które zostało zrealizowane w otoczeniu terenów zielonych, w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Osowa,Gdańsk

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Rajska 8 - serce Gdańska Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, w pełni wyposażonego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

730 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

649 000 zł35 m² 18 687 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w Baltica Towers - 4. piętro, blisko morza Przytulny i funkcjonalny apartament położony na 4. piętrze prestiżowego kompleksu Baltica Towers, idealny zarówno do użytku własnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

844 999 zł47 m² 17 800,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji przy al. Hallera 140 w Gdańsk, dzielnica Wrzeszcz. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

625 000 zł38 m² 16 622,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu. To propozycja dla osób poszukujących harmonii między wielkomiejskim życiem a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m położone na ostatnim piętrze budynku z 2012 roku z windą, na osiedlu Słoneczne Wzgórza w Gdańsku Ujeścisku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

1 596 131 zł54 m² 29 773 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Boczny widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne wnętrze | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Burzyńskiego

Zaspa,Gdańsk

415 000 zł27 m² 15 485,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu kawalerka Z panoramicznym widokiem na morze - gdańsk zaspa | 26,8 m | hit cena 415 000 zł najważniejsze atuty ostatnie, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Osowa,Gdańsk

585 000 zł53 m² 11 037,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna tylko w Naszym biurze. Na sprzedaż bardzo ładne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w Gdańsku Osowej, przy ul. Tezeusza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 850 000 zł76 m² 24 371 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament premium z całoroczną, przeszkloną loggią | Żurawie 75,91 m 2 sypialnie 2 łazienki loggia całoroczna klimatyzacja x3 miejsce w hali garażowej taras widokowy na dachu Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

559 000 zł32 m² 17 468,80 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować apartament, który jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. To nie jest zwykła kawalerka - to przemyślana, 32-metrowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Strzyża,Gdańsk

1 490 000 zł85 m² 17 504,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 85,12 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska w dzielnicy Strzyża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 111 111 zł62 m² 17 921,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zupełnie nowy apartament | Budynek Avangard" | Osiedle Garnizon. To propozycja dla osób, które cenią czas, komfort i klasę i nie chcą wybierać między nimi. Garnizon to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 900 000 zł80 m² 23 602,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny apartament po remoncie w prestiżowej lokalizacji - Garnizon, gdańsk Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 80 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 czerwca/długoterminowo. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Dwa pokoje i osobna kuchnia, wyremontowana łazienka! Oferujemy do wynajęcia ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Zabornia,Gdańsk

700 536 zł51 m² 13 666,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe do odbioru i bez podatku pcc. Funkcjonalne mieszkanie obejmuje: korytarz 8,72 m , łazienkę 4,48 m , osobny pokój 11,26 m oraz przestronny salon z aneksem kuchennym 26,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

425 000 zł26 m² 16 098,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania fantastyczny apartament inwestycyjny zlokalizowany w jednej z najciekawszych obecnie inwestycji realizowanych w Śródmieściu Gdańska. W skład prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hausbrandta

Słoneczniki,Gdańsk

659 000 zł40 m² 16 553,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,81 m , zlokalizowane przy ul. Hausbrandta 34 w Gdańsku, na nowoczesnym osiedlu Słoneczna Morena cenionego dewelopera robyg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z balkonem w spokojnej części Gdańska, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Atuty nieruchomości - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 490 zł40 m² 62,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do not hesitate to write or call us. We speak English. Dostępne od zaraz. Zostań pierwszym najemcą. Najemca nie płaci prowizji. 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pszenna

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł37 m² 93,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie W sąsiedztwie starego miasta Stare miasto | Gdańsk | Wysoki standard | Dwupokojowe | Balkon | Powierzchnia 37,3 m2 | Wyposażony ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

1 107 000 zł46 m² 23 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy apartament premium w sercu Starego Miasta w Gdańsku Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 46,16 m , położony w prestiżowej części gdańskiego Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Łostowice,Gdańsk

640 000 zł49 m² 12 947,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez dodatkowych nakładów i od razu poczuć się jak u siebie? To 2 pokojowe mieszkanie, które zachwyca dużą, komfortową przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

3 700 zł48 m² 76,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartamenty Doki wynajem długoterminowy! Dostępne od zaraz. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 jest jest nowocześnie umeblowane i wyposażone, znajduje się na 4 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Suchanino,Gdańsk

1 199 000 zł78 m² 15 273,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż dwustronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem 13 M , garażem I świetnym układem W top lokalizacji! opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskich

Zaspa,Gdańsk

580 000 zł33 m² 17 517,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - zaspa Idealne na start, pod wynajem lub jako baza nad morzem! mieszkanie: na sprzedaż świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Młyniska,Gdańsk

579 000 zł43 m² 13 433,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk Wrzeszcz Dolny | Gotowe do zamieszkania | Świetna komunikacja | Dwustronne Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,1m2 położone na 4piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Chełm,Gdańsk

719 000 zł60 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Rezerwacja idealne mieszkanie do życia lub inwestycji Szukasz jasnego, funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Gdańska?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2 pokoje z oddzielną kuchnią i widokiem na obc | Albatros Towers, gdańsk Przymorze. Z przyjemnością prezentujemy na wynajem w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burzyńskiego

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

3 000 zł64 m² 47,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Zaspa Rozstaje, ul. Burzyńskiego Wynajem długoterminowy Umowa najmu okazjonalnego Bez zwierząt Wolne od zaraz Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Burzyńskiego, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arctowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

619 000 zł63 m² 9 872,41 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania Z oddzielną kuchnią oraz przystankiem tramwajowym, jak I autobusowym blisko budynku? ta oferta jest dla ciebie! atuty: - duży potencjał aranżacyjny - balkon.