dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Przymorze

363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

363 ogłoszenia

1 198 000 zł59,15 m² 20 253,59 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje z ogrodem | Albatross Towers | Przymorze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 59,15 m , zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł46 m² 16 413,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Nieruchomość: mieszkanie z balkonem w kultowym Falowcu. Przestronne dwupokojowe mieszkanie, świeżo po kapitalnym remoncie. Dwa odrębne pokoje, oddzielna garderoba, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł31,80 m² 16 949,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31,8 m , położone przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku (przymorze), na 4. piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

475 640 zł25,85 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończona kawalerka w inwestycji Śląska 12, dewelopera Atal. Jest to lokal użytkowy sprzedawany z pcc Każdy z apartamentów jest w pełni wyposażony - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 38m2 w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 10-piętrowym budynku. Atuty mieszkania: - cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,04 m² 16 910,07 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w topowej lokalizacji Gdańska. Przymorze, aleja Rzeczypospolitej 4. Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 52,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł64,42 m² 12 030 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niewielkiej odległości od morza w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: powierzchnia: 38 m 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz dodatkowy mały pokój Położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu Balkon zabudowany - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 280 zł62,26 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie 3-pokojowe z imponującym widokiem na morze, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - przy ul. Obrońców Wybrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł51,80 m² 12 934,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,8 m 2 położony przy ul. Beniowskiego w dzielnicy Przymorze Małe Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł35,20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk Przymorze. Spokojnej i zielonej części Gdańska. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

674 900 zł45 m² 14 997,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania Z potencjałem inwestycyjnym W sercu gdańska? bardzo dobrze trafiłeś! To propozycja dla osób, które szukają wygodnego miejsca do życia w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2 pokoje z oddzielną kuchnią i widokiem na obc | Albatros Towers, gdańsk Przymorze. Z przyjemnością prezentujemy na wynajem w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł38 m² 14 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł85,57 m² 19 749,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atuty: 5 minut spacerem do plaży i morza Inwestycja z całodobową ochroną, siłownią i strefą spa Liczne tereny zielone oraz ścieżki rowerowe w okolicy Rezydencja Marina to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł88 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,46 m² 13 667,46 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: mieszkanie z potencjałem blisko morza. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł52 m² 90,38 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament w Spektrum - Przymorze, 2 sypialnie, balkon, gotowy do zamieszkania lokalizacja: przymorze to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł72,59 m² 26 863,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Bulvar Apartments widok na zieleń, 2 pokoje, 73 m Najważniejsze atuty - prestiżowa inwestycja Bulvar Apartments, budynek A - funkcjonalny układ pomieszczeń, przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł28,94 m² 18 970,28 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nowoczesna kawalerka w Albatross Towers - prestiżowa lokalizacja Gdańska. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka położona w prestiżowej inwestycji Albatross Towers przy Al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²117,69 m² 8 238 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowo-handlowy 117,69 m | Tarasy Bałtyku | Park Reagana Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowo-handlowy z dużą witryną, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50,85 m² 17 502,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 50,85 m2. W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! lokalizacja: gdańskie Przymorze to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic, na terenie której znajdziemy piękne plaże, parki i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł44,30 m² 20 293,45 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na gdańskim przymorzu - inwestycja trzy żagle widok na morze | wysokie piętro | doskonała lokalizacja Przedstawiamy ofertę sprzedaży eleganckiego 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł56,50 m² 28 142 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - bliskość morza! - Sąsiedztwo Park Reagana - rozległe tereny zielone i rekreacyjne - Pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut - Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 989 zł19,41 m² 19 680,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka inwestycyjna | Gdańsk przymorze/oliwa | Gotowy produkt Kompaktowa kawalerka od ok. 19 m , gotowa do odbioru. Produkt zaprojektowany pod wynajem - z myślą o maksymalizacji dochodu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38 m² 14 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Falowiec, ul. Obrońców Wybrzeża, gdańsk Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na Przymorzu w Gdańsku, przy ul. Kołobrzeskiej. Kameralne osiedle, dużo zieleni i świetna komunikacja - idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł54,20 m² 63,65 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze, balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. To mieszkanie ma coś, czego nie da się dopisać do każdej oferty: widok, przy którym.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: doskonała lokalizacja idealny metraż produkt inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 pokoje, chłopska, przymorze małe lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Przymorze Małe. Dzieli je od plaży jedynie 20 minutowy spacer. Bardzo blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

648 500 zł43 m² 15 081,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Przymorze | ul. Tysiąclecia | 42,5 m po remoncie | 4. piętro | Komfortowe mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, w niezależnym układzie, 15 minut spacerem do plaży! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o pow. 38 m2, na którą składa się: -duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,96 m² 12 679,21 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lokalizajca Nieruchomość znajduje się w Gdańsku przy ul. Kołobrzeskiej. Jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska- przymorze Wielkie. Przeznaczonych dla osób ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Najpełniejsze i najszybciej aktualizowane informacje o ofercie znajdziesz na stronie toberent. To jedyne miejsce, gdzie status zmienia się w czasie rzeczywistym.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł52,09 m² 28 028,41 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

17. piętro. Zachody słońca nad miastem i Zatoka na horyzoncie - apartament z widokiem, który uzależnia Są adresy, które oferują wygodę. I są takie, które oferują emocje. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy nieruchomość na gdańskim Przymorzu z widokiem na morze to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, łącząca bliskość natury z pełną infrastrukturą miejską. Widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22 m² 18 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulna kawalerka blisko plaży w Jelitkowie- idealna inwestycja lub miejsce do życia! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

678 999 zł36 m² 18 861,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po remoncie | balkon | blisko morza | Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na wynajem 68m2 położonego na 16 piętrze z świetnym widokiem na Zatokę Gdańską. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46 m² 11 065,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Przymorzu. Idealne do zamieszkania lub na wynajem. Atuty doskonała lokalizacja, 700m od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij