dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 316 ogłoszeń

599 000 zł30,51 m² 19 632,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz kawalerki z możliwością wydzielenia niezależnej sypialni blisko plaży? Ta oferta w inwestycji porto robyg w Gdańsku jest dla Ciebie. Atuty: ekspozycja salonu oraz loggii od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 800 zł81,38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł62,56 m² 15 025,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność zwalnia, a komfort staje się standardem. Na sprzedaż wyjątkowy apartament przy ul. Dolne Migowo 13a w nowoczesnej inwestycji z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,60 m² 11 781,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w zadbanym budynku z 2012 roku przy ul. Konrada Guderskiego w Gdańsku. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

366 100 zł1 046 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1046 m , położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł68,41 m² 25 712,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! Nowoczesny, pięknie wykończony, 3-pokojowy apartament o pow. 68,41 m na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji żurawie w dzielnicy Młode Miasto przy ul. Ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł75,60 m² 14 933,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Obok tego 3 pokojowego mieszkania nie przejdziesz obojętnie! Tym bardziej, że wchodząc do niego przechodzisz przez wyjątkową, odrestaurowaną klatkę schodową! Tu klimat kamienicznej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

484 900 zł34,60 m² 14 014,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zamieszkaj kilka minut od morza i stwórz wnętrze dopasowane do siebie. Mieszkanie przy ul. Dywizjonu 303 to świetna propozycja zarówno do życia, jak i pod inwestycję z widokiem z 10.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł63 m² 11 571,43 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Gdańsk Przymorze, 4 pokoje, piękny widok! Idealna propozycja dla inwestora szukającego mieszkania pod wynajem dla studentów (20 minut pieszo do Uniwersytetu Gdańskiego) lub dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,35 m² 14 323,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem przy ulicy Leskiego na Jasieniu. Dane nieruchomości: pomieszczenia: dwa ustawne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

471 500 zł30,40 m² 15 509,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,4 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska - w dzielnicy Oliwa, przy ul. Pawła Gdańca 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł350 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 350m2 w świetnej lokalizacji na Wyspie Sobieszewskiej, w odległości około 800 metrów od morza. Dom składa się z 8 pokoi,( część z balkonami),.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł195,07 m² 12 764,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Trzypoziomowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody | Rekuperacja |.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze 4-piętrowego budynku, zlokalizowanego na zielonym osiedlu Małe Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł177 m² 11 299,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:462 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 177 m | Gdańsk Jasień | Garaż | Ogród | Kominek Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 177.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 019 599 zł37,34 m² 27 305,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł269 m² 5 762,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 694 247 zł111,50 m² 24 163,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł84,41 m² 17 651,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

***uwaga! Przedstawione zdjęcia mieszkania to przykładowa wizualizacja*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego mieszkania w klimatycznej kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31,60 m² 16 139,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Opis nieruchomości: na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m położona na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą w Gdańsku Oliwie przy ul. Karpackiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46 m² 11 065,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Przymorzu. Idealne do zamieszkania lub na wynajem. Atuty doskonała lokalizacja, 700m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł142 m² 9 788,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Gdańsk Kokoszki | Nowa Cegielnia Szukasz domu dla rodziny wielopokoleniowej? Chcesz zamieszkać w nowoczesnym wnętrzu i mieć możliwość dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł31,89 m² 19 096,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

luksus, przestrzeń i prestiż nad samą Motławą Szukasz apartamentu, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesny design i najwyższy standard życia? inwestycja premium w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 039 zł25,23 m² 15 449,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska | Bez pcc Zamieszkaj lub zainwestuj w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnej, zielonej części Gdańska, która.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,01 m² 13 633,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 44,01 m położonego w Oliwie przy ul. Obrońców Westerplatte. Lokal znajduje się na wysokim parterze , składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz położony zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, oferując niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

3 238 200 zł2 313 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk wyspa sobieszewska | świbno teren usługowo-mieszkaniowy Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2313 m, położona w Gdańsku Świbnie, na wyjątkowej i coraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,10 m² 15 075,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł8 200 m² 951,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działkę inwestycyjna w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: bliskość Obwodnicy Trójmiejskiej, często uczęszczanej ul. Juliusza Słowackiego oraz Lotniska im. Lecha Wałęsy sprawia, że teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 800 zł41,30 m² 15 200,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, elegancka architektura, wygoda na co dzień i szeroki pakiet udogodnień dla mieszkańców, a w pobliżu tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52 m² 11 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańsk Orunia Górna - Osiedle Zen (murapol) Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na cenionym Murapol Osiedle Zen - inwestycji łączącej spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

510 000 zł36,99 m² 13 787,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2-pokojowe | 2025 | brak pcc Zakup wyłącznie za gotówkę, brak prowizji od kupującego. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,99 m2 usytuowane na 2 piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 242 zł65,60 m² 26 680,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 262 940 zł90,21 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ponad 90 m2 | blisko morza | blisko komunikacji i skm ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Grottgera w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie - zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 729 zł28,22 m² 18 346,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

1- pokojowe mieszkanie inwestycyjne 23% vat - centrum Gdańska ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,5 m z garderobą - Gdańsk, osiedle Optima (inpro) mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 €100 m² 12 500 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63 m² 11 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morenie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 464 zł51,28 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

935 453 zł32,08 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.