dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 317 ogłoszeń

840 000 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

opis: nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 7. piętrze w inwestycji przy ul. Magellana (wrzeszcz). Kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 606 zł27,31 m² 18 403,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy gotową do odbioru kawalerkę z prywatnym ogródkiem w sercu Gdańska. Lokalizacja Gdańskie Śródmieście to prestiż oraz wygoda. Inwestycja znajduje się przy ulicy Mostek.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

homfi z przyjemnością prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy Alei Legionów 40 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Wrzeszczu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 500 zł34,55 m² 11 562,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę z prywatnym ogródkiem, położoną w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Gdańska - przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł74 m² 15 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł46 m² 12 543,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - na Przymorzu, przy ul. Kołobrzeskiej 42. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,30 m² 12 415,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 niezależne apartamenty. Gdańsk Śródmieście. 56,3 m W samym sercu Gdańska, przy ul. Seredyńskiego 11, znajduje się wyjątkowa przestrzeń o łącznej powierzchni 56,3 m , która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

941 000 zł81,82 m² 11 500,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,82m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, garderoba oraz duży balkon 16m2. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł27 m² 24 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Stylowy Apartament Inwestycyjny - Nadmotławie, gdańsk. O nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy, wykończony z dbałością o detale apartament o powierzchni 26,66.

Szczegóły ogłoszenia

896 670 zł41,10 m² 21 816,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup i zarabiaj od pierwszego dnia! Największe atuty - rewelacyjna lokalizacja - tylko 7 minut spacerem od Fontanny Neptuna - aktualnie wynajmowane w trybie hybrydowym: najemca długoterminowy +.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Cicha i spokojna okolica - Bliskość komunikacji miejskiej lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,31 m² 18 245,89 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie wykończone - Gdańska letnica! mieszkanie: na sprzedaż, jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł63,20 m² 14 715,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z windą w pobliżu Wróbla.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł48,20 m² 15 145,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: idealnie zlokalizowane blisko linii tramwajowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 700 zł54,31 m² 20 157 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,56 m , położone na 5. piętrze budynku z dwiema nowoczesnymi windami w topowej dzielnicy Przymorze. Nieruchomość doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Jasne mieszkanie z panoramicznym widokiem na Zatokę i Garnizon | 55 m2 | Wrzeszcz Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł240 m² 8 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący W sercu gdańska. Z dumą prezentujemy nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Wolnostojący dom to propozycja dla najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,50 m² 15 270,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż jasne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy parku reagana! Ostatnia linia zabudowy od strony zieleni! blisko autobusu, tramwaju, skm mieszkanie: na sprzedaż jasne, funkcjonalne, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł59,09 m² 11 541,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,05 m z rynku pierwotnego, położone na 2. piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 775 zł49,47 m² 17 056,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru w prestiżowej części Gdańska. Lokalizacja Gdańskie Śródmieście to serce historii i nowoczesności. Inwestycja przy ulicy Mostek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 000 zł32,39 m² 12 071,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

650 000 zł45,56 m² 14 266,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż słoneczne, narożne i przestronne mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem, piwnicą, miejscem postojowym w hali garażowej i miejscem postojowym naziemnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł55 m² 27 254,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: prestiżowa lokalizacja Spektakularny widok na Olivia Star Nowoczesna inwestycja Mezzo cenionego dewelopera Eurostyl Duży taras 55 m2 8. piętro - widok na panoramę miasta, las oliwski, zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł41,59 m² 13 344,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 947,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,15 m² 13 266,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 193 zł68,21 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,21 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Jabłoniowej w Gdańsku. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 210 zł33,85 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,85 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku. Do lokalu przynależy prywatny ogród o powierzchni 20,87 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37,60 m² 16 622,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł101 m² 18 812 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 101 m2 znajdujący się w odległości zaledwie 10 min pieszo od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,40 m² 16 174,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament na Starym Mieście, przy cichej, kameralnej uliczce. To jedna z najlepszych ofert inwestycyjnych, jak i dla zamieszkania w samym sercu Gdańska. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w doskonałej lokalizacji, na gdańskiej Zaspie! mieszkanie: 48m2, dwa pokoje, osobna, przestronna kuchnia, z której po remoncie można zrobić dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 962 zł51,77 m² 19 605,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,77 m2 wraz z tarasem i ogródkiem o powierzchni 51,77 m2 w którego skład wchodzi: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł321,14 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48 m² 13 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie do remontu blisko plaży w gdańskim Brzeźnie! mieszkanie: 48m2, dwa pokoje, osobna, przestronna kuchnia, z której po remoncie można zrobić dodatkowy pokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| kawalerka | gotowa do wprowadzenia | 3 minuty do autobusu | piwnica | inwestycja | gdańsk przymorze | Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30m2, zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 570 730 zł82,67 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,67 m2 o powierzchni 83,67 m2 w którego skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia, -pokój, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł57,80 m² 11 487,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych. Lokal wyróżnia się ergonomicznym układem pomieszczeń oraz korzystną ekspozycją.