dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 316 ogłoszeń

Rynek pierwotny

495 000 zł34,92 m² 14 175,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,92 m z rynku pierwotnego, położone na 2. piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,40 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,80 m² 17 164,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka | spółdzielczo-własnościowe | 8 minut do autobusu | balkon | gdańsk zaspa | Oferujemy na sprzedaż przytulne 1-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 26,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł27 m² 16 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m , położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 025 000 zł42,23 m² 24 271,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *prestiżowa inwestycja Scala od Moderna Holding w Śródmieściu *cicha lokalizacja *wewnętrzny ogród *eleganckie, przestronne wnętrze z jakościowym wyposażeniem *w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł45,30 m² 14 128,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 45.3 m , położone w Gdańsku, na Morenowym Wzgórzu, z windą i balkonem. Kluczowe cechy: - 45.3 m , 2 pokoje - Piętro 3/4 z windą - Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł46 m² 18 673,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atuty: *klimatyczne mieszkanie w samym sercu Gdańska *zaledwie 100m od Długiego Targu i głównych atrakcji turystycznych *dwustronne, po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania *w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł69,40 m² 32 060,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: *prestiżowa, nadmorska lokalizacja jedynie 600 metrów od plaży w Gdańsku Brzeźnie; *inwestycja Nadmorski Park - projekt renomowanego dewelopera Invest Komfort o wyjątkowym standardzie;.

Szczegóły ogłoszenia

3 645 000 zł243 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Grodzkie to jedna z niewielu tak atrakcyjnych lokalizacji. Niewiele jest takich lokalizacji w Gdańsku. Wszędzie blisko! Dworzec pkp i skm, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł61,19 m² 18 777,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: *śródmieście Gdańska - prestiżowe osiedle Linea; *nowoczesny budynek z 2025 roku - wysoki standard wykończenia; *projektowane przez architekta; *w pełni świeżo wyposażone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,90 m² 11 840,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m + komórka lokatorska 3,5m2 spółdzielczo własnościowe, położone na 1. piętrze w budynku z windą w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,26 m² 21 497,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty - lokalizacja w ścisłym centrum Gdańska - prestiżowa Wyspa Spichrzów - dodatkowa przestrzeń do wypoczynku - balkon - miejsce postojowe w hali garażowej - komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m na "osiedlu Arkońska". Atuty nieruchomości- funkcjonalny układ pomieszczeń, - 2 balkony - każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleckiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

600 000 zł53,03 m² 11 314,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż jasne, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53,03 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł53,80 m² 14 033,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do remontu, z dużym potencjałem oraz ogrodem Gdańsk Wrzeszcz lokalizacja: homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji w sercu Wrzeszcza. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,71 m² 16 758,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Piastowskiej 163 w Gdańsku. To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość morza, terenów rekreacyjnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł37,89 m² 24 676,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,89 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji nad Motławą, w prestiżowej części Śródmieścia Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w nadmorskiej części Gdańska, zaledwie 5 minut spacerem od plaży? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia się, -.

Szczegóły ogłoszenia

471 000 zł35,70 m² 13 193,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem | osiedle pastelowe | gdańsk południe Szukasz nowego mieszkania dostępnego od zaraz z własnym ogródkiem, nowoczesnym osiedlem i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

opis: mieszkanie gotowe do zakupu. Ekspozycja południowo-zachodina. Dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł64,27 m² 11 902,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,27m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki oraz duży ogródek 194m2. Planowany odbiór mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 263 zł36 m² 11 757,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe 2 pokoje z balkonem. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza cena W tej części gdańska ____ lokalizacja idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

786 900 zł60,47 m² 13 013,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bardzo ciekawa oferta sprzedaży - przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem w otoczeniu zieleni. Gdańsk, piecki - Migowo, ul. Burgaska. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,77 m² 14 074,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,77 m położone na 2 piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2022 roku przy ul. Morelowej w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł203 m² 11 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze), rozkładowy, funkcjonalny, całkowicie wyremontowany i odnowiony 6-pokojowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,91 m² 15 800,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży oferujemy słoneczne, wyposażone i bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,91 m2, znajdujące się na 4 piętrze budynku z 2019 roku, z balkonem i z.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł66,61 m² 20 252,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: * Standard premium, wykończone 'pod klucz' * Wysokiej jakości materiały, naturalne drewno i modne kolory * Nigdy nie zamieszkałe, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. * funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł33,80 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie, idealne zarówno do codziennego życia jak i pod inwestycje. Jedno z ostatnich w takiej cenie w tej inwestycji - dostępność ograniczona. Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł29 m² 14 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

opis: kawalerka Z częścią sypialną - ekspozycja południowa Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł29 m² 13 413,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż umeblowana kawalerkana parterze z ogródkiem w nowym budownictwie (2022 r.) o powierzchni 28.5 m2 w Gdańsku, dzielnica Ujescisko-Łostowice, ul. Niepolomnicka 70. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł37 m² 24 324,32 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z 2020 roku, zlokalizowany w samym sercu Gdańska na prestiżowej Wyspie Spichrzów. Lokal został zaprojektowany przez architekta z dbałością.