dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 319 ogłoszeń

499 000 zł30,73 m² 16 238,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,73 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł60,51 m² 14 460,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zalety nieruchomości: - 5 minut pieszo do tramwaju (350m) - 3 minut pieszo do przystanku autobusowego - 4 minuty autem przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Jasień - Nowoczesne osiedle, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł35,08 m² 32 782,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 m w prestiżowej inwestycji Granaria, ul. Chmielnej 112, wyspa Spichrzów, gdańsk. Lokal w standardzie premium, świeżo po wykończeniu, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł52,30 m² 11 835,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli poszukujesz słonecznego mieszkania o funkcjonalnym układzie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! główne atuty: - spółdzielczo-własnościowe z kw - możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

779 000 zł81,38 m² 9 572,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokojowe mieszkanie z balkonem. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza cena W tej części gdańska- tylko 9 572,38 zł/m2 ____ lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł78 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w prestiżowej, kameralnej inwestycji Oliwa Koncept przy ul. Karwieńskiej w Gdańsk. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 101 zł69,90 m² 8 399,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3- pok dwupoziomowe mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Antresola do własnej aranżacji. Możliwość wydzielenia dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w Gdańsku, w inwestycji Urzeka, dewelopera Domesta. Prezentowana oferta to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34,06 m² 23 458,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie własnościowe o powierzchni 34,06 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - dewelopera robyg, zaledwie klikanaście minut od morza.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł38 m² 14 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m położone na 2. piętrze legendarnego falowca z windą. Dwustronny układ oraz balkon od słonecznej strony zapewniają dużo.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł43 m² 14 162,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz komfortowego mieszkania w pasie nadmorskim, w cichej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń, - piętro w niskiej zabudowie, -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł58,20 m² 11 512,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie ok. 58 m - 1. piętro, kameralna kamienica, możliwość dzierżawy ogródka Na sprzedaż bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł47,69 m² 13 608,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości: - prestiżowa lokalizacja w samym sercu Gdańska, - pełne zaplecze usługowo- handlowe na wyciagnięcie ręki, - kameralny, zadbany budynek z lat 90', wpisujący się.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł29,09 m² 28 463,39 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowy, nowo wykończony apartament o powierzchni 29,09 m , położony przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku w prestiżowej inwestycji Żurawie, na terenie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

576 171 zł56,49 m² 10 199,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, idealne zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie. z panoramicznym widokiem i 2 loggiami, morena Gdańsk. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,20 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Widokowe 2 pokoje na długich ogrodach - potencjał I panorama gdańska Szukasz mieszkania z duszą i widokiem, który zapiera dech w piersiach? A może inwestycji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł41,20 m² 12 742,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne 2 pokoje w kameralnej zabudowie - ul. Połczyńska, gdańsk Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,2 m , położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w sercu Gdańska, w prestiżowej dzielnicy Oliwa. Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,50 m² 15 211,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

| 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk oliwa | blisko lasu I ug| inwestycja | do remontu | lokalizacja: na sprzedaż oferujemy 2- pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 35,50 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 013 m² 1 135,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W gdańsku pod twój wymarzony dom! - Lokalizacja: gdańsk Jasień, ul. Stężycka - Powierzchnia: 1013m2, działka nr 252/18 - Kształt: prostokąt - Ukształtowanie terenu: płaska -.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł29,09 m² 28 807,15 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 29 m w sercu Gdańska - Inwestycja lub Twoje pierwsze M Na sprzedaż stylowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ul. Popiełuszki 2 (inwestycja z 2025 r.). Położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł30 m² 15 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Szarej, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł171 m² 10 818,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i bliskość natury z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik znajdzie swój własny kąt?.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł23,72 m² 15 978,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23,72 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Lokal środkowy ciepły i ekonomiczny w utrzymaniu. Gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38 m² 15 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przytulne trzypokojowe mieszkanie w sercu Gdańskiego Przymorza wyjątkowa przestrzeń blisko morza, biznesu i natury. Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, elegancko wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł50,10 m² 13 153,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 47 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą (2018 r.) w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł270 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z widokiem na jezioro, położony na uboczu w cichej i spokojnej części Gdańska Osowy. Na dużej zagospodarowanej działce o pow. 2 200 m2 znajduje się bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł474 m² 569,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjno-mieszkaniowa rod o powierzchni 474 m2 z postawionym, murowanym dwu kondygnacyjnym domkiem wielkości (8x4,4 m2) 35 m2. Nieruchomość znajduje się w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł174 m² 11 493,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Zaledwie 300 metrów od Jeziora Otomińskiego - na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 174 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1495 m2.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41 m² 14 121,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzcni 41 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji, blisko morza na gdańskiej Żabiance. Swpdl z kw. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł185,69 m² 22 887,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jeśli ważny jest dla Ciebie komfort i dobre sąsiedztwo , to jest to miejsce dla Ciebie Budynek z 2019 roku( nowoczesna bryła) w wyjątkowym miejscu Lokalizacja: - wyjątkowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43 m² 20 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Czwarty Żagiel, w samym centrum Przymorza. Powierzchnia 42,5 m. Usytuowanie budynku jest idealne nie tylko ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł88,30 m² 19 920,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: ok. 800 m do morza. Duży balkon. Komórka lokatorska. Dwa ponadstandardowe miejsca parkingowe w hali garażowej. Zamknięte osiedle z 24 godzinnym monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42,07 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko U nas! atuty nieruchomości: - nowoczesny i funkcjonalny standard wykończenia - System Smart Home - inteligentne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, elektrycznością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł63,40 m² 10 078,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska, można zrobić 4 pokój. Polecam mieszkanie (63,40 m2), położone na gdańskim osiedlu Chełm. Miejsce znakomicie skomunikowane, blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 797 zł25,31 m² 15 677,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny apartament inwestycyjny w sercu Gdańska z możliwością pełnego odliczenia 23% vat. Lokalizacja Inwestycja znajduje się w gdańskiej dzielnicy Młyniska przy ul. Twardej 9. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 470 000 zł531 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny dom 531 m2 na działce 850 m2, duży potencjał aranżacyjny. Piękne położenie, komfortowe miejsce do życia w sąsiedztwie lasu (dzielnica Gdańsk Brętowo) Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Pośredników oraz biura nieruchomości proszę o nie kontaktowanie się. Nawet gdy macie klienta. Cześć! Sprzedajemy nasze przytulne i wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 038 m² 466,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż została wystawiona atrakcyjna działka budowlano-usługowa położona w dzielnicy Gdańsk Osowa. Nieruchomość idealna pod dom pogodnej starości, nieuciążliwe usługi - cicha.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij