dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 316 ogłoszeń

3 690 000 zł376 m² 9 813,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 744 m²

Na sprzedaż przestronna nieruchomość położona na dużej, urokliwej działce w Gdańsku, przy ul. Nowiny. To wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o własnym domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 500 zł40,01 m² 11 134,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 985 zł38,09 m² 14 859,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam państwu kameralną inwestycję obejmującą dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,13 m² 13 811,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Idealne mieszkanie z ogrodem, komórką i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

620 000 zł42,20 m² 14 691,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,2 m . Lokalizacja : Mieszkanie położone w sercu Jasienia, z pełnym zapleczem usługowym pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł180 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: około 180m Klimatyczne użytkowe poddasze, dobrze doświetlone z doporwadzoną instalacją elektyczną Powierzchnia działki: 220 m 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł39,57 m² 14 783,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to write or call us.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł68 m² 19 602,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy parku | 2-4 pokoje | gdańsk zaspa | idealne dla rodziny Gdańsk - Zaspa 2-4 pokoje Stan deweloperski Termin oddania: 2026 Mieszkasz w mieście ale żyjesz przy parku Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zaspa Młyniec Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 370 zł42 m² 23 104,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycji: zamieszkaj blisko morza - nowe mieszkania w Gdańsku Choć głównie Bałtyk przyciąga w te rejony, to właśnie te Apartamenty sprawią, że zapragniesz zostać tu na dłużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 926 zł38,98 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jednopokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,98m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł26,80 m² 15 485,07 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu kawalerka Z panoramicznym widokiem na morze - gdańsk zaspa | 26,8 m | hit cena 415 000 zł najważniejsze atuty ostatnie, 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł66,09 m² 24 965,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m , położone przy ul. Opackiej w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdańsk - klimatycznej Oliwie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł46 m² 13 695,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, znajdującego się na osiedlu Świętokrzyska Park przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 084 zł72,84 m² 9 776 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Gotowe do odbioru. Możliwość prezentacji. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 500 zł52,43 m² 12 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,43m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon 4.73m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł31,39 m² 14 017,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w standardzie Smart House | Komfort i funkcjonalność Mieszkania z rynku pierwotnego, bez podatku pcc. Nowy, sześciopiętrowy budynek z 53 mieszkaniami stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta inwestycyjna lub do zamieszkania. Ładne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, na ul. Twardej - Gdańsk Młyniska, okolice Stoczni Remontowej. Lokal jest dwustronny, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł62,95 m² 10 151 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomosci: - funkcjonalny układ, - niezależna kuchnia z oknem, - kapitalna lokalizacja, - 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 880 zł53,43 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu: 2 pokojowe mieszkanie 45 m | 10 minut do plaży | gdańsk przymorze Idealne do zamieszkania, lub jako inwestycja - prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł32 m² 17 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować apartament, który jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. To nie jest zwykła kawalerka - to przemyślana, 32-metrowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł128,10 m² 9 734,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż: nieruchomość inwestycyjna w Gdańsku Nowy Port Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu rewitalizowanej dzielnicy Nowy Port. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 300 000 zł93,74 m² 35 203,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament przy nowoczesnej Marine jachtowej Atuty: własna marina i miejsca cumownicze park krajobrazowy oraz rezerwat przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha w okolicy możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

728 926 zł38,98 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkanie opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,98 m , położone w Gdańsku. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

459 776 zł1 024 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem o powierzchni 1024 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

565 000 zł64,75 m² 8 725,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe z antresolą. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe 3-pokojowe mieszkanie na Gdańskim Ujeścisku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł12 744 m² 289,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 744 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetną działkę inwestycyjną. Na sprzedaż: działka o powierzchni 12744 m2 w Gdańsku przu ul. Nowiny na dzielnicy Orunia Cena: 289,55.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł66,70 m² 13 493,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Opis Na sprzedaż: na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku. Idealne dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,40 m² 11 356,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 3 pokoi, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku- idealne połączenie komfortu i prywatności. Codzienne zakupy, szybka kawa,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,30 m² 11 402,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania na popularnej i dobrze skomunikowanej Morenie, ta propozycja zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę! Na sprzedaż dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,30.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł240 m² 2 291,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: oferuję na sprzedaż udział 1/3 w domu szeregowym zlokalizowanym w Gdańsku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 240 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł42,52 m² 15 522,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,52 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą (2018 r.). Nieruchomość znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 000 zł41,30 m² 15 181,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dziesięciopiętrowym apartamentowcu zlokalizowanym w Gdańsku Matemblewie, oferujący doskonałą komunikację (tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł1 441 m² 469,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane na sprzedaż - Kokoszki Dla zainteresowanych istnieje możliwość przygotowania terenu - na życzenie Kupującego może zostać przeprowadzone wykarczowanie lasu, co znacząco ułatwi.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł29 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, inwestycyjny apartament z widokiem na Motławę, położony w samym sercu Gdańska - przy prestiżowej ul. Chmielnej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66,10 m² 12 844,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu Przestronne 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | Gdańsk Chełm | gotowe do zamieszkania Lokalizacja: gdańsk Chełm, ul.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł16 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Sprzedam bezpośrednio własnościowy (księga Wieczysta) garaż 16m2 Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 16 m2 zlokalizowany przy ulicy Jabłońskiego. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł78,46 m² 20 265,10 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: * 15 minut spacerem do Starego Miasta; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; * Wysoki standard wykończenia; * Przestrzenny salon z aneksem kuchennym; * 2 minuty do popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na Os.Wilanowska na wysokim parterze. Budynek z 2004 roku zarządzany przez wspólnotę, teren ogrodzony , miejsca.