dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 319 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 319 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 440 000 zł1 002 m² 1 437,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - świetna lokalizacja w popularnej dzielnicy, - potencjał komunikacyjny i dostęp do infrastruktury, - elastyczne możliwości zabudowy/inwestycji, - doskonały dostęp do infrastruktury:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa 6b

Wrzeszcz Górny Gdańsk

1 107 432 zł51,27 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa 6b

Wrzeszcz Górny Gdańsk

1 153 506 zł56,27 m² 20 499,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa 6b

Wrzeszcz Górny Gdańsk

917 171 zł42,66 m² 21 499,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

839 000 zł46,72 m² 17 958,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostepna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowanej w śródmieściu Gdańska, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności (ecs).

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł80,50 m² 24 720,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci prowiji Apartament w samy sercu Gdańska. Mieszkanie na Wyspie Spichrzów w bezpośrednim sąsiedztwie mariny jachtowej, licznych restauracji, filharmonii czy historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

782 100 zł711 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: gdańsk Jasień Dobrze skomunikowana - blisko Obwodnicy Trójmiasta i Armii Krajowej oraz dostęp do komunikacji miejskiej. Idealne miejsce na zabudowę jednorodzinną, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł5 262 m² 779,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny projekt deweloperski z ostatecznym pozwoleniem na budowę, zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk - Jasień. Powierzchnia działki: 5 262.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

441 479 zł38,39 m² 11 499,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i balkonem, mieszczące się w IV etapie inwestycji Południe Vita w Gdańsku w dzielnicy Orunia Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

430 370 zł35,57 m² 12 099,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

627 740 zł68,99 m² 9 099 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, antresolą, łazienką, balkonem i ogródkiem, mieszczące się w IV etapie inwestycji Południe Vita w Gdańsku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł48,50 m² 19 567,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Motława - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie dwustronne o powierzchni 48,5m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł38,60 m² 28 471,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,62 m² 13 216,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna Tylko w naszym biurze! Mieszkanie jednostronne, do kapitalnego remontu, co daje nam możliwość zmian aranżacji. Obecnie mieszkanie 2 pokojowe. Z każdego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł136 m² 26 397,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość położona w wyjątkowo spokojnej i zielonej części miasta, w otoczeniu lasów, parków oraz licznych tras spacerowych i rowerowych, które sprzyjają aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 292 zł32,58 m² 17 442,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament oddany do użytkowania. Podana cena 568 292 zł. jest wartością netto + vat 23% (699 000 zł.) W sprzedaży apartamenty od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł36,77 m² 12 632,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Osiedle realizowane jest w Gdańsku na terenie dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. W ramach inwestycji oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

1 038 000 zł113 m² 9 185,84 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Ikara 37

Matarnia Gdańsk

999 000 zł113 m² 8 840,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł69,44 m² 13 378,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Gdańska - Jasień. Nieruchomość znajduje się na parterze kameralnego budynku i posiada niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł49,60 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszamy na prezentację przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2. Mieszkanie dwustronne -wymieniona instalacja elektryczna, gazowa, hydrauliczna, okna drewniane, na podłodze panele (.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł110 m² 10 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: przestronne, funkcjonalne, pod wynajem, dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł68,60 m² 10 626,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie W sercu gdańska - biskupia górka Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (ok. 3 m) i pełne charakteru mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 128 455 zł51,19 m² 22 044,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Ekskluzywny słoneczny apartament w unikatowej inwestycji apartamentowej z prywatnymi miejscami postojowymi dla jachtów i łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 831 zł26,14 m² 25 089,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowej inwestycji powstający nad brzegiem Motławy w historycznej lokalizacji otaczającej jej Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 475 000 zł88,07 m² 39 457,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament z widokiem na Stare Miasto - Brabank, gdańsk Brabank dewelopera Invest Komfort to wizytówka Gdańska i synonim prestiżu. To luksusowy adres w Śródmieściu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł27,25 m² 20 550,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 950 m² 1 025,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na Wyspie Sobieszewskiej (gdańsk) - Świbno. Na sprzedaż 2 działki sąsiadujące obok Siebie 980 oraz 970 m2. Cena każdej z nich to 1 mln zł, możesz kupić jedną lub dwie działki. Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł77,30 m² 17 710,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie przyjazne rodzinie - Twoje 77 m Spokoju w Sercu Gdańska Szukasz miejsca, gdzie po intensywnym dniu w pracy przywita Cię szum drzew, a nie hałas tramwajów? Witaj.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

799 000 zł55,08 m² 14 506,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję komfortowe, doskonale skomunikowane, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,08 m2, zlokalizowane na 3 piętrze z ekspozycją wschodnią w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł62,20 m² 10 755,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty możliwość zakupu mieszkania przez cudzoziemców ( również.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł32,43 m² 14 184,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - nieruchomość świetnie skomunikowana z Trójmiastem, -.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37,60 m² 16 622,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, umeblowane, gotowe do zamieszkania - 15 minut pieszo do parku Reagana, 20 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł94 m² 9 521,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam duże mieszkanie - 4 pokojowe z poddaszem do adaptacji! Atuty oferty - cicha i spokojna okolica - duże, przestronne pomieszczenia - dodatkowo poddasze o pow. 55m2 do adaptacji -.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł57,50 m² 13 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyposażenie pełne w cenie! Duży słoneczny balkon! Gdańsk Osowa! lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańska - Osowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł39,77 m² 22 504,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nie korzystam z pośrednictwa, dziękuję za uszanowanie. Sprzedam ładne, jasne mieszkanie znajdujące się w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Grudziądzkiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł27 m² 15 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 26,78 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Kartuskiej 420 w Gdańsku. Lokal składa się z: pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania - gdańsk dolne miasto, ul. Szuwary Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m , położone w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe Z osobną kuchnią w samym centrum wrzeszcza W mieszkaniu jest cicho ul równoległa do grunwaldzkiej wyciszona budynkami Z grubej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł65,60 m² 11 737,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam do zaoferowania mieszkanie W idealnej lokalizacji- szcególnie dla rodziny Z dziećmi lokalizacja - szkoła nr 33 ok 5 minut - przystanek autobusowy ok 5 minut - sklepy mięsny, garmaż, żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedaży działkę budowlaną Gdańsk- sobieszewo ul. Uzdrowiskowa. Działka budowlana 15/1 i 15/2 wpisane do ksiąg wieczystych Dojazd do Gdańska 15 minut do centrum. Działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,92 m² 12 263,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z ogrodem 70 m , nowe budownictwo Na sprzedaż wykończone mieszkanie o powierzchni 52,92 m , położone na parterze budynku z 2022 roku. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł76,10 m² 18 383,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zalety nieruchomości: - 20 minut pieszo do centrum Gdańska - 10 minut do stacji skm -mieszkanie gotowe do zamieszkania, wykończone wysokiej jakości materiałami, - 6 minut pieszo do tramwaju -osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł64,97 m² 12 698,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży oferuję funkcjonalne i komfortowo urządzone mieszkanie położone na trzecim piętrze w kameralnej zabudowie ulicy Jerzego Świrskiego na gdańskim Zakoniczynie. Opis lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50,80 m² 17 696,85 zł/m²