dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 316 ogłoszeń

669 000 zł42,50 m² 15 741,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz mieszkania z duszą, które łączy w sobie klimat.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł35,50 m² 18 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem! Gotowe do wejścia - nowoczesna inwestycja - doskonale skomunikowanie. Mieszkanie: na sprzedaż jasne, przestronne, w pełni wyposażone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,18 m² 16 188,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wzgórze Magellana, górny Wrzeszcz | 43,18 m | 699 000 zł Są mieszkania urządzane pod sprzedaż. I są takie jak to - kształtowane przez lata, z myślą o prawdziwym zamieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł40 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na wodzie. Jednostka pływająca śródlądowa to kreatywna propozycja do wejścia w posiadanie oryginalnej przestrzeni mieszkalnej, idealnej pod plany wakacyjne oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

610 000 zł42 m² 14 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atuty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m - funkcjonalny i wygodny układ Oddzielna kuchnia oraz dodatkowa piwnica Położone na parterze w niskim, 4-piętrowym budynku Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł85,10 m² 8 919 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej części Gdańska Nowy Port. Mieszkanie jest po remoncie (wymienione zostały również instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 360 zł39,16 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis oferty Nowy 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 39,16 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku Wyspa Spichrzów - Mieszkanie idealne pod wynajem lub jako klimatyczny second home - Elastyczna przestrzeń z potencjałem na 2 lub 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,81 m² 21 309,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na Brzeźnie, niedaleko parku Reagana i plaży. Idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś jako "second home" lub pod wynajem długoterminowy /.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna, ul. Pienkowskiej

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

199 000 zł440 m² 452,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka zlokalizowana w dolinie Parku Oruńskiego, który jest objęty prawami rezerwatu przyrody Słowika. Obiekt ogrodu mieści ponad 520 szt parceli. Działka mieści się na wzniesieniu 440 m2, dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł134,37 m² 18 605,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, nieopodal Manhatanu, w ścisłym centrum Gdańska Wrzeszcza przy ul. Partyzantów. W pobliżu doskonale rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

3 454 500 zł13 818 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka: działka o powierzchni 13818m2 położona w Gdańsku Olszynka przy ul. Połęże Działka ma kształt prostokąta, jest płaska i nieogrodzona. Dojazd drogą gruntową. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 340 m² 1 044,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.1340m2 w znakomitej lokalizacji Gdańska blisko topowej inwestycji Sol Marina, w marinie yachtowej. Działka znajduję się w Gdańsku Sobieszewie, w Wiślince.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,01 m² 16 636,76 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Hot oferta dostępna W pepper house! atuty nieruchomości: - nowoczesny apartamentowiec z recepcją oraz ochroną - 3 cichobieżne windy, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

631 900 zł33,43 m² 18 902,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,43 m2 z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowany w 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty: - topowa lokalizacja - naprzeciwko Europejskiego Centrum Solidarności, w samym sercu Gdańska - Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych - 600m do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 875 zł27,28 m² 13 815,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny lub twoje miejsce przy starówce *** Atrakcyjna stopa zwrotu z inwestycji *** Możliwość odliczenia 23%vat *** Możliwość wykończenia pod klucz w dowolnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2 w tym (2m2- piwnica), 2 pokoje, II piętro bez windy. Nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk- siedlce, (do odświeżenia lub remontu) znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,40 m² 11 962,81 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48,4 m , położone na parterze budynku przy ul. Góralskiej na gdańskim Niedźwiedniku. Lokalizacja - Niedźwiednik, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł276,99 m² 9 563,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house Na sprzedaż dom pasywny wolnostojący posiadający 276,99 m2 powierzchni użytkowej posadowiony na działce 600m2. Brak skosów w całym domu. Atuty: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji Nowoczesny apartamentowiec w Gdańsku - nowoczesna architektura i wnętrza autorstwa bjk Architekci i Sikora Wnętrza - szeroki wybór metraży od 42 m do.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72,61 m² 13 069,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Budynek: mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy wzniesionej w 1953 roku. Wybudowano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament 23% vat idealny na wynajem *prezentowana cena bez podatku vat* apartament - kawalerka zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

609 500 zł58,01 m² 10 506,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł31 m² 17 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane przy ul. Subisława 23 w Gdańsku. To doskonała propozycja dla singla, pary lub studenta, ceniących wygodę miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł43,28 m² 14 556,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 871 zł33,41 m² 15 710 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne do odbioru od zaraz. Cena brutto. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. Wyspa Spichrzów i Neptun znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. W świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 624 000 zł82,48 m² 19 689,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Lokalizacja to przedproże Starego Miasta ulokowane w bezpiecznym dystansie do turystycznego zgiełku, a w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy i tak atrakcyjnych miejsc jak Wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,74 m² 13 319,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na drugim piętrze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Wrzeszcz przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 831 308 zł155,99 m² 11 739,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu 5-pokojowy dom o powierzchni 155,99 m2 z dwustanowiskowym garażem oraz ogródkiem 48 m2. Zakup prosto od dewelopera, bez podatku pcc, bez prowizji. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,05 m² 19 543,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz niezawodnej inwestycji przynoszącej stały dochód W centrum miasta? idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesny design - Lokal wykończono z dbałością o szczegóły, przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,21 m² 13 059,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W pepper house! Szukasz mieszkania, które łączy spokój, zieleń i miejską wygodę? Ta wyjątkowa nieruchomość na parterze w Gdańsku jest stworzona właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 450 zł36,22 m² 14 093,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament dostępny w aktualnej promocji cenowej. To doskonała propozycja dla osób szukających prywatnego apartamentu wakacyjnego typu second home, czyli miejsca do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł101 m² 20 198,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament nad samą Motławą - Twoja wizja w sercu Gdańska Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum wody, a wieczory spędzasz na tarasie, podziwiając tętniące życiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł70,09 m² 17 106,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przestronny i nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 70,09 m , usytuowany na parterze budynku z 2020 roku, położonego w jednej z dynamicznie rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,30 m² 9 769,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdańsk Chełm | 2 pokoje | 56,3 m | 1 piętro | Inwestycja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ul. Lotników Polskich, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł70 m² 4 571,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż prawo dzierżawy działki "rod Gdańsk- bysewo" Gdańsk. Działka o powierzchni 490m2, wraz z murowanym domkiem 70 m2 z poczynionymi nakładami (domek i nasadzenia). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 620 zł26,92 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

1 221 080 zł87,22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zalety nieruchomości: - gotowe do odbioru - Mieszkanie do własnej aranżacji, - taras widokowy - Rozwijająca się dzielnica, - 2 km do plaży. Lokalizacja Osiedle znajduje się na terenie dzielnicy Letnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł52,18 m² 15 983,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

698 900 zł70 m² 9 984,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu w samym sercu Gdańska lub zamiana na mniejsze. Opis mieszkania: mieszkanie 3-pokojowe.