dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 316 ogłoszeń

879 000 zł52,19 m² 16 842,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena ograniczona czasowo! Zainwestuj w gotowy do odbioru apartament i ciesz się gwarantowaną stopą zwrotu! Kup jako drugie mieszkanie, wielu klientów też tak zrobiło :) Na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł903 m² 941,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 903 m , położona w wyjątkowej lokalizacji - Gdańsk Sobieszewo, ul. Turystyczna, działka nr 295/15. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł327,90 m² 10 064,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działka ewidencyjna nr 43/18 obręb Gdańsk 044 położona jest między wiaduktami drogowymi w ciągu alei Macieja Płażyńskiego i ulicy Uczniowskiej oraz równocześnie pomiędzy ulicą Jana.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47 m² 17 872,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - możliwość aranżacji 3 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

669 000 zł45,91 m² 14 571,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agencja westate prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania w inwestycji Młoda Morena ul. Dolne Migowo 13a. To propozycja łącząca nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 221 zł62,01 m² 16 646,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja nieruchomości łączy wygodę życia w mieście z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury. W najbliższym otoczeniu znajdują się rozległe tereny rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 775 zł45,79 m² 21 287,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament na Wyspie Sobieszewskiej o powierzchni 45,79m2 o ekspozycji północnej w nowej inwestycji deweloperskiej w skład której wchodzi 61 luksusowych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferta dostępa tylko W ossa-nieruchomości! Prezentujemy Państwu kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 32,95 m przy alei Rzeczypospolitej 4D. Umiejscowiona na 12 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 974 zł40,92 m² 16 372,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,02 m² 26 758,30 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje | 56,02 m | bulvar apartments | 6/12 piętro Wykończone | Jasne | Wysoki standard | Blisko morza | Boho-glamour | Deweloper sea park | Idealne na inwestycję | Widne wnętrza | 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

978 897 zł72,27 m² 13 545 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną wieść spokojne i wygodne życie, jednocześnie interesujące z uwagi na bliskość śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł67,85 m² 21 075,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gaudium Nieruchomości prezentuje nowoczesny apartament w inwestycji porto - mieszkanie w trakcie wykończenia. Zostanie oddane w pełni gotowe do zamieszkania zgodnie z projektem, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 000 zł40,30 m² 18 883,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2036

Wyobraź sobie, że jest 2032 rok. Rano kawa w biegu - i już wiesz, że znowu możesz nie zdążyć Wraca moment decyzji. Twoje mieszkanie na obrzeżach. brr Dojazdy kosztują dziś pół raty.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,40 m² 12 953,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Mściwoja w Gdańsku. Mieszkanie o pow. 69,4 m2 składa się z trzech dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł32,53 m² 30 402,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w tej inwestycji to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz bliskość natury. Przemyślany układ wnętrza w połączeniu z unikalną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | 53 m | 2. piętro | Centrum Gdańska | Inwestycja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m położone na drugim piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł64 m² 11 390,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mam do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji w Osowie mieszkanie - 3 ustawne pokoje - osobna, jasna kuchnia - łazienka, wc osobno - balkon budynek.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł51 m² 12 901,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą Gdańsk Siedlce, ul. Seweryna Goszczyńskiego Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Atuty: idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy; dodatkowa działka ok. 350 m z budynkiem gospodarczym 2 minuty spacerem do przystanku autobusowego; 5 minut spacerem do lasu oraz staw u,.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł35 m² 19 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z ogródkiem | po remoncie | Żabianka | blisko plaży i Ergo Areny Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 000 zł1 643,75 m² 9 673 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalna oferta sprzedaży gruntu o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym Działka zabudowana jest: a. budynkiem administracyjno-produkcyjnym z częścią socjalną o powierzchni 1133,42 m2: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 824 zł36,96 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 37 m w samym centrum miasta. Świetna lokalizacja - blisko komunikacji miejskiej, sklepów, restauracji i terenów spacerowych. Solidny, sprawdzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 759 669 zł115,63 m² 23 866,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Atrium, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Gdańska Oliwy. Przedmiotowe mieszkanie, znajduje się na 2 piętrze i ma.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43 m² 12 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! atuty nieruchomości: - idealna lokalizacja, - bliska odległość Parku Regana i plaży! - gotowe do wprowadzenia się, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł35 m² 12 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 35,00 m2. W jego skład wchodzą: - pokój dzienny (15,77 m2).

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,90 m² 17 013,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Atuty: - idealna inwestycja pod wynajem - mieszkanie zostało podzielone na dwie niezależne kawalerki z osobnymi wejściami z klatki schodowej. - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - 700.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 570 zł27,30 m² 12 694,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty inwestycji - dlaczego warto zainwestować? Portovo to nowoczesna inwestycja w sercu Gdańska - Śródmieście, przy ul. Mostek, w zasięgu spaceru od bulwarów nad Motławą oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,76 m² 12 411,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Atuty: * zamknięte osiedle * 7 minut do stacji osowa pkp * 10 minut pieszo od przystanku autobusowego * W okolicy pełna baza handlowo-usługowa * Gotowe do zamieszkania * Z ogrodem * Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł83,11 m² 12 632,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1885

Przestronne mieszkanie 5-pokojowe, 83,11 m - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Jesionowa 14 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83,11 m , zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł61,61 m² 17 529,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w siedmiokondygnacyjnym budynku z 2025 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,32 m² 14 574,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w kameralnej inwestycji Młoda Morena, składające się z: przedpokoju z zabudową, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł110 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Dwupoziomowe mieszkanie na Strzyży - 5 pokoi, wiele możliwości aranżacji! Szukasz przestronnego mieszkania z duszą, które daje szerokie możliwości aranżacyjne? To wyjątkowe M5.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł60,70 m² 22 553,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: jasne, dwustronne (północ-południe), ustawne, idealne na inwestycję, świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska (stare Miasto, ulica Chlebnicka) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł5 698 m² 2 369,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! obiekt biurowo-magazynowy! lokalizacja: obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

476 982 zł26,28 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 26,28 m , usytuowaną na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku inwestycji portovo. Idealna dla osób poszukujących nieruchomości na.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł72,95 m² 16 847,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy wykończone w 2024, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, ul. Myśliwska 24a (skrzyżowanie ul. Myśliwskiej i Piekarniczej), dzielnica Piecki-Migowo.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56,30 m² 13 676,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** zaspa *** 3 pokoje *** blisko skm *** dwustronne *** duży balkon *** lokalizacja: gdańsk Zaspa, ul. Pilotów. Jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta. W zaledwie 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

795 183 zł36,27 m² 21 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru | Nowoczesne osiedle z salą fitness i tężnią solankową | Miejsce w hali garażowej | Przyznany certyfikat breeam Przestronne studio, o powierzchni 36,27 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł38 m² 35 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferowany jest atrakcyjny lokal usługowy położony przy jednej z najbardziej klimatycznych ulic Gdańska - ulicy Św. Ducha, w samym sercu historycznego Głównego Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament o funkcji multiapartamentu w inwestycji Deo Plaza. Atuty: centralna lokalizacja na Wyspie Spichrzów Widok na Motławę i Stare Miasto Dynamiczna i prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

992 898 zł34,05 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.