dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Śródmieście

1 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 443 ogłoszenia

100 zł/m²50 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki w Gdańsku. Lokalizacja - parter ciągu handlowo - usługowego wzdłuż ulicy Popiełuszki, inwestycja doki.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²104,10 m² 9 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

TO tu w Sercu Starego Miasta możemy cieszyć się życiem kulturalnym czy też oświatowym m.in. Teatr Wybrzeże, gdański Teatr Szekspirowski, liczne Muzea i wystawy Wyspa Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł30,36 m² 29 611,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Luksusowe studio z widokiem na Motławę | Kapitanat, gdańsk Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie nowe studio o powierzchni 30,36.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

769 000 zł32,24 m² 23 852 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji | Gdańsk Śródmieście przy Motławie, na ulicy Stępkarskiej. Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł42,33 m² 26 435,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

***pl*** Na sprzedaż słoneczny apartament o powierzchni 42,2 m , położony na ostatnim, 5. piętrze prestiżowej inwestycji Apartamenty Scala przy ul. Łąkowej w Gdańsk. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

410 089 zł24,63 m² 16 649,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartamenty inwestycyjne zaprojektowane w ramach Murapol Stoczniova to świetna propozycja dla osób planujących czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł96,20 m² 19 750,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament inwestycyjny typu premium - Prime Location Gdańska Przestronny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 96,2 m , położony w samym sercu Gdańska - w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

87,72 zł/m²57 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojego biznesu, która nie wymaga żadnych nakładów finansowych na start? Oferuję cesję praw najmu nowoczesnego lokalu biurowego, wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł55,85 m² 34 914,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: - luksusowy apartament wykończony i wyposażony w standardzie hotelowym 4*. - widok na Motławę i perspektywę historycznego Starego Miasta Gdańska. - apartament generujący stały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 000 zł48,45 m² 12 734,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Stan deweloperski. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł300 m² 12 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący, 11-pokojowy (53 miejsca noclegowe) hostel w centrum Gdańska (dzielnica Śródmieście, a już niebawem Młode Miasto) o powierzchni ok. 300,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 838 zł49 m² 11 547,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 3 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny dom szeregowy o powierzchni mieszkalnej około 100 m2 usytuowany bezpośrednio nad Martwą Wisłą, w dzielnicy Przeróbka. To miejsce jest przeznaczone dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł34,60 m² 19 913,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stylowy apartament w historycznej inwestycji Waterlane Vintage w samym sercu Gdańska. Apartament, położony na drugim piętrze, składa się z obszernego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dużym potencjałem - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. Parter w bloku 2p. z lat 60-tych. Indywidualne wejście do klatki (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł40,42 m² 14 571,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mam Państwu do zaoferowania nietuzinkową nieruchomość, którą stanowi lokal o powierzchni ponad 40m2 znajdujący się na 5-piętrze budynku z widną. Ze wszystkich okien mieszkania rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,40 m² 20 920 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atuty: - widok na Motławę z każdego pomieszczenia; - osiedle " Nowa Lastadia"; - duża ilość światła naturalnego; - spokojne osiedle w samym centrum Gdańska; - strefa fitness oraz spa; - 7.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Mostek

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

399 000 zł25,88 m² 15 417,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz apartamentu inwestycyjnego w centrum Gdańska? Zależy Tobie na nowoczesnej nieruchomości w stanie deweloperskim, którą urządzisz według własnych pomysłów? Jeśli cenisz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 871 zł33,41 m² 15 710 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne do odbioru od zaraz. Cena brutto. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. Wyspa Spichrzów i Neptun znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. W świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł25,10 m² 26 254,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesny apartament z ogródkiem (25 m ) Inwestycja skala, ul. Łąkowa | Gdańsk Śródmieście Na sprzedaż stylowe, kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł87 m² 17 011,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: elegancki, nowy apartament z dużym pokojem dziennym od strony południowej. Spokojne miejsce pomimo śródmiejskiej lokalizacji. Nowy, dopiero co wykończony apartament, który nigdy nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 721 zł27,06 m² 17 765 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Tylko u Nas! Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 27,06 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 27,06 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł117,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Doki Living - esencja Gdańska. Starannie wyselekcjonowany apartament z widokiem na panoramę Gdańska z piękną wieżą Kościoła św. Katarzyny, żurawiami Gdańskiej Stoczni Cesarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 396 zł24,63 m² 13 536,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł60 m² 26 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament, w luksusowym kompleksie Apartamentów, położonym w samym centrum Gdańska przy ul. Św Barbary. Idealna inwestycja dla singla lub pary, osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł44,65 m² 25 419,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

<!-startfragment-> Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w samym sercu Gdańska, przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Starego Miasta. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,50 m² 17 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone na prestiżowej i najpopularniejszej ulicy w Gdańsku, tuż przy Kościele Mariackim i Fontannie Neptuna. Świetnie skomunikowane! mieszkanie: jasne, dwustronne, ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 624 zł59,62 m² 17 538,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Osiedle tworzy pięć eleganckich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40,13 m² 23 673,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,13 m2, parter, położone w Śródmieściu Gdańska. Nieruchomość do remontu i własnej aranżacji. Mieszkanko zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł61 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku-przy ul. Rajskiej, w samym sercu Śródmieścia. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

963 782 zł34,08 m² 28 279,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Loftowe mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne wnętrze | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

723 911 zł47,46 m² 15 253,08 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty inwestycyjne pod najem krótkoterminowy - ul. Żabi Kruk, gdańsk Prestiżowa, ścisła lokalizacja w sercu Gdańska. Standard premium. Produkt skrojony wyłącznie pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł68,50 m² 18 671,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz nieruchomości w samym sercu Gdańska, która łączy prestiżową lokalizację, komfort życia oraz ogromny potencjał inwestycyjny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Agencja Harmony Homes &.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł38,30 m² 12 010,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Angielska Grobla 12 kup mieszkanie tam, gdzie historia spotyka przyszłość. Mieszkaj tam, gdzie od wieków wybierano najlepsze miejsce do życia i biznesu. Lokalizacja- angielska grobla 12 gdańsk.