dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Śródmieście

1 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 443 ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę stylowy i nowoczesny lokal mieszkalny w sercu tętniącego życiem Młodego Miasta. Lokalizacja: młode Miasto to nowa.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²81,68 m² 6 942 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł92 m² 29 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ścisłe centrum Gdańska, tuż przy najbardziej charakterystycznych miejscach takich jak: długie Nabrzeże, targ rybny, koło widokowe, hotel Hilton, muzeum II Wojny Światowej, filharmonia.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł67,58 m² 18 940,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: * słoneczna ekspozycja południowo - zachodnia * 5 min pieszo do neptuna/starówki; * wysoki standard budynku; * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł39,11 m² 22 986,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy Apartament z Balkonem w inwestycji Garden Gates - Serce Gdańska! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dwupokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52,73 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja, komfortowa przestrzeń i miejski styl życia na wyciągnięcie ręki. Jeśli poszukują Państwo mieszkania, które łączy prestiżowe położenie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty - gotowe do wprowadzenia - balkon z widokiem na Motławę - taras widokowy - fitness Opis Dwupokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 37,64 m2. Wykończone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,90 m² 20 054,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego w pięknie zachowanej zabytkowej kamienicy w Gdańsku, zaledwie 150 m od Dworu Artusa i Fontanny Neptuna. Lokalizacja Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

109,68 zł/m²62 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 62m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Pomieszczenie składa się z trzech pokoi o powierzchni 62m2. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień wstęp do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

709 550 zł30,85 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Loftowe mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne wnętrze | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł89 m² 134,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem - gdańsk śródmieście, brabank II Dostępny od września 2026 Czynsz najmu: 12 000 pln / miesiąc Opłaty administracyjne: 2000 pln + prąd Kaucja zwrotna: 2 miesięczny czynsz Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł83,50 m² 19 760,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem na osiedlu "angielska Grobla" - prestiżowa lokalizacja w sercu Gdańska Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m z.

Szczegóły ogłoszenia

4 828 188 zł116,30 m² 41 514,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament W prestiżowej inwestycji Z frontowym widokiem na rzekę Najnowszy etap inwestycji Brabank | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness |.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł21 m² 26 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: - wyjątkowa lokalizacja w Śródmieściu Gdańska - bliskość atrakcji turystycznych - rozbudowana infrastruktura handlowa, usługowa i edukacyjna - bliskość dworca pkp i skm - 100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł33,40 m² 11 227,54 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- u nas bez prowizji - - polecamy - gdańsk śródmieście - ul. Szeroka - Blisko Hala Targowa oraz Rynek (świeże warzywa, owoce, kwiaty), liczne sklepy spożywcze, bary, restauracje i apteki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 000 zł49,50 m² 16 585,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę apartamentów inwestycyjnych w stanie deweloperskim - idealnych na wynajem. Tu Twoja inwestycja pracuje na Ciebie. Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,45 m² 23 735,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: * Wysoki standard wykończenia; * W pełni wyposażone; * 5 minut spacerem do Starego Miasta; * Dobrze skomunikowana lokalizacja; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; *.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie przy ul. Stępkarskiej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja chlebova. Lokalizacja I budynek: mieszkanie jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł42,90 m² 22 494,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m2, w pełni umeblowany, usytuowany na 3 piętrze w inwestycji Chmielna Park przy ul. Chmielnej, w dzielnicy Gdańsk Śródmieście. Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł90 m² 44,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny Apartament 90m2 zlokalizowany na IV piętrze : * Salon, * Osobna widna kuchnia, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Mała garderoba, * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w starej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,05 m² 19 543,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy apartament inwestycyjny W zrewitalizowanej kamienicy - gdańsk stare miasto kupisz bez prowizji! Mieszakanie 2 pokojowe klasy premium w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 328 200 zł227,80 m² 19 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal usługowy W nowej inwestycji przy bulwarze nad motławą Lokal do własnej aranżacji | Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Industrialny klimat | Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 986 zł27,24 m² 16 813 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne do odbioru od zaraz. Cena brutto. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. Wyspa Spichrzów i Neptun znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. W świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 223 554 zł41,96 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 966 315 zł116,35 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:8/8