dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Śródmieście

1 444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 444 ogłoszenia

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, komfortowy 2-pokojowy apartament, usytuowany w prestiżowej inwestycji Waterlane Island. Budynek położony jest w samym centrum Gdańska, na tętniącej życiem Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament w sercu miasta Gdańsk - budynek oldnova Posiadamy do wynajęcia apartament o pow. 49 m2 położony na 3 piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku oldnova przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

972 918 zł63,27 m² 15 377,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w maju. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe i usługowe. Bezpośredni tramwaj do: stare.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 250 zł65 m² 13 696,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej. 4 pokojowy apartament na nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

530 000 zł31,50 m² 16 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie Na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, funkcjonalne, świetnie położone, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 31,5 m2. Doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł101 m² 20 198,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament nad samą Motławą - Twoja wizja w sercu Gdańska Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum wody, a wieczory spędzasz na tarasie, podziwiając tętniące życiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 954 392 zł62,80 m² 31 120,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z widokiem na rzekę oraz przestronym tarasem W inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł120 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Atuty: - dwa niezależne apartamenty (z możliwością przywrócenie do jednego komfortowego) - Prestiżowa lokalizacja - Budynek o wysokim standardzie wykończenia - Doskonałe do zamieszkania oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł45,77 m² 22 263,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament W sercu gdańskiej wyspy spichrzów Nowoczesny design | Bliskość Motławy | Wysoki standard | Inwestycja | Balkon Prezentujemy wyjątkowy apartament położony przy ulicy Chmielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

577 700 zł28,04 m² 20 602,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament sprzedawany jako lokal niemieszkalny. Prezentowana cena jest ceną netto (należy doliczyć 23% vat). Atrakcyjny, klimatyzowany apartament zlokalizowany w Śródmieściu Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 545 000 zł68 m² 22 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

opis: mieszkanie wykończone pod klucz W wysokim standardzie! ogród 68 M2 mieszkanie Z ogrodem na 1-szym piętrze Inwestycja mixed-use z częścią mieszkalną i gastronomiczną, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 442 zł37 m² 19 363,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Po sąsiedzku z legendą historii Polski blisko morza i w samym centrum Trójmiasta. Wiadomo jak ważna dla nas jest wolność, jak wiele znaczy bezpieczeństwo. Jak istotna jest pewność.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,72 m² 16 163,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż oferujemy jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,72 m , zlokalizowane w sercu Gdańska - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł99,70 m² 18 555,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. Na sprzedaż 4 pokojowy apartament do własnej aranżacji, gdańsk, śródmieście. Apartament: czteropokojowy lokal o metrażu 97,08 m położony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,40 m² 19 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy lokal o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowany na parterze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. To modne dziś miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

92,04 zł/m²31,80 m² 2 927 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach: p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media) pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimatyzacji, cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł32,67 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem dlugoterminowy, najem możliwy od 01.09.2026 r ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wysoki standard wykończenia wnętrz Doskonała lokalizacja w sercu Gdańska Pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł79,50 m² 22 628,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament od strony motławy do własnej aranżacji Apartament w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji | Prestiżowa inwestycja | Nadmotławie | Zielone części wspólne | Strefa fitness |.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²60 m² 2 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! biuro: 3 pomieszczenia / 60 m2 na końcu korytarza/ 2 760 zł netto opłata administracyjna 25 zł/m2 - 1560 zł netto opłaty: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w centrum Gdańska z klimatem starej kamienicy, wysokimi sufitami i unikalnymi rozwiązaniami architektonicznymi ta oferta przy ul. Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

76,27 zł/m²118 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do wynajmu lokalu zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie, wybudowanym przez uznanego dewelopera. Lokalizacja: lokal zlokalizowany jest w zespole apartamentowym Nowa Lastadia, który.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,52 m² 23 338,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na III piętrze jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji gdańskiego Śródmieścia, nadmotławie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł78,83 m² 19 028,29 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż "gotowiec inwestycyjny" zlokalizowany w inwestycji Bastion Wałowa w Gdańsku przy ulicy Wałowej. Jest to inwestycja składająca się z czterech 17-piętrowych wież.

Szczegóły ogłoszenia

3 442 230 zł120,78 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament przy samej motławie Z 46-metrowym tarasem Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł27,98 m² 22 337,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament inwestycyjny W sercu miasta lokalizacja: nieruchomość położona jest w Śródmieściu Gdańska, posiada doskonałe połączenie komunikacyjne z Centrum Gdańska. Okolica spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł61 m² 22 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: Luksusowy apartament w sercu Gdańska Prestigioza lokalizacja w Apartamentach Scala Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł44,58 m² 23 104,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mamy przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 455 zł25,25 m² 13 324,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

963 782 zł34,08 m² 28 279,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż apartament z widokiem na Motławę, z możliwością adaptacji jako 2-pokojowy! Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku. Nieruchomość dedykowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 712 zł25,15 m² 18 080 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Tylko u Nas! Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 25,15 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 25,15 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł35,87 m² 25 648,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,87 m2 w samym centrum miasta! Doskonałe do zamieszkania jak i inwestycyjnie. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł69,40 m² 20 172,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż unikalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - przy ul. Warzywniczej, na terenie Starego Miasta. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1926.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie położone w inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów. To zdecydowanie projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego dziedzictwa i historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gustownie urządzone z dbałością o detale mieszkanie, które jest podzielone technicznie na 2 niezależne mieszkania- kawalerka i dwu-pokojowe (na jednej księdze wieczystej). W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

517 764 zł28,84 m² 17 952,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartamenty inwestycyjne pod najem krótkoterminowy - ul. Żabi Kruk, gdańsk Prestiżowa, ścisła lokalizacja w sercu Gdańska. Standard premium. Produkt skrojony wyłącznie pod najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 658 zł32,55 m² 12 155,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.