dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Śródmieście

1 444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 444 ogłoszenia

2 062 487 zł70,73 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,99 m² 64,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Bastion Wałowa. Najem długoterminowy, przyjazne dla dzieci oraz zwierząt. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45,94 m² 97,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - inwestycja położona w samym sercu gdańskiego Śródmieścia, *zaledwie kilka kroków od Wyspy Spichrzów i zabytkowego Starego Miasta, *mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - serce Gdańska, wyspa Spichrzów *nowoczesne osiedle Granaria - projekt o wysokim standardzie architektonicznym *stan deweloperski, pełna swoboda aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 050 000 zł89,99 m² 11 667,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie do generalnego remontu. Atuty: ścisłe centrum Gdańska Bliskość Starego Miasta Tereny spacerowe nad Motławą Dynamicznie rewitalizowana okolica Świetna komunikacja miejska Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł60 m² 33 166,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty W ekskluzywnej lokalizacji na wyspie spichrzów Najbardziej prestiżowy budynek na Wyspie Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Całodobowa ochrona | Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²500 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! biuro: 22 pomieszczenia - ok. 500 m2, całe piętro z niezależnym wejściem. opłata administracyjna 24 zł/m2, energia elektryczna wg. podlicznika opłaty: energia.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł86,10 m² 13 356,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie: 3- pokojowe, w którego skład wchodzą: - kuchnia z oknem i wydzieloną strefą jadalnianą - łazienka z wanną - pokój dzienny z wyjściem na balkon - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 116,14 m z największym dostępnym tarasem widokowym zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,20 m² 14 220,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Видовые 2-комнатные апартаменты на длугих огродах - потенциал И панорама гданьска Ищете квартиру с душой и.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²29,93 m² 3 592 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr L16 handlowo-usługowy o powierzchni 29,93 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł39,71 m² 24 880,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Scala w samym sercu Gdańska to propozycja dla osób poszukujących wysokiego standardu, komfortu codziennego życia oraz bezpośredniego dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43,59 m² 10 300,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie jest do całkowitego remontu. Dolne miasto - gdańsk Idealna propozycja inwestycyjna Kamienica położona w samym sercu Gdańska, w otoczeniu zabytkowej architektury. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł51 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: elegancko i komfortowo urządzony apartament w doskonałej dzielnicy Gdańska. Dostęp do strefy fitness, saun w tak wyjątkowej inwestycji, tworzy to miejsce urokliwym i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 568 zł26,55 m² 11 283,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł60 m² 23 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość 60 metrowe mieszkanie zaprojektowane i wyposażone w materiały wysokiej jakości. Meble wykonane na zamówienie obecnego właściciela - całość zabudowana, na podłodze klasyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 000 zł31,77 m² 22 536,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48 m² 26 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w inwestycji premium w sercu Gdańska Atuty: prestiżowa inwestycja Brabank w sercu Gdańska Wysoki standard wykończenia - apartament gotowy do wprowadzenia Bogata strefa wellness.

Szczegóły ogłoszenia

3 749 000 zł150 m² 24 993,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy lokal o powierzchni 150m2, idealnej do prowadzenia działalności, składający się z trzech pomieszczeń, usytuowany na parterze w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 403 zł33,07 m² 17 490,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny z 23% vat. Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji. Atuty inwestycyjne: - gotowy produkt - lokalizacja działająca 12 miesięcy w roku - małe metraże = wysoka płynność najmu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się na Ul. Angielska Grobla. Mieszkanie o łącznej powierzchni 69,83 mkw zostało zaaranżowane jako dwa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł39,04 m² 25 358,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska - Stare Miasto, ul. Kołodziejska Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m , zlokalizowane przy ul. Kołodziejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł61 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapoznaj się z ofertą wyjątkowego apartamentu, zlokalizowanego w sercu Gdańska, na prestiżowej ulicy Długiej. Specyfikacja mieszkania: lokalizacja: czwarte piętro historycznej kamienicy (brak.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54 m² 17 592,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 2 pokojowy W inwestycji scala lokal: elegancki apartament 2 pokojowy o powierzchni 54 m2 usytuowany jest na Inwestycji Scala dewelopera Moderna. Lokal znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja ul. Sienna Grobla | Tuż przy Starym Mieście i Motławie Dla kogo? dla singla lub pary ceniących styl i lokalizację premium dla osób pracujących w centrum dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 960 zł34,16 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atuty: - fontanna Neptuna 20 minut spacerem, - marina na Stępce 2 minuty spacerem, - tramwaj wodny 3 minuty spacerem, - restauracja 2 minuty spacerem, - wysoki standard inwestycji, - idealny na second home.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32,56 m² 26 074,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament W sercu historii - chlebova apartamenty Klimatyzacja w każdym pokoju | Wysoki standard wykończenia | Balkon typu loggia | Prywatne miejsce parkingowe w hali garażowej |.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł40 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia świeże, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m , położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska tuż przy hotelu Grano,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł42,46 m² 17 263,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do dyspozycji mieszkańców oddana jest prywatna strefa rekreacyjna oraz reprezentacyjne wejście z całodobową recepcją. Lokale charakteryzują się zwiększoną wysokością pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł38,75 m² 19 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż niezwykłe, blisko 40metrowe mieszkanie. Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi, znajdą Państwo dwa pokoje, salon oraz sporą sypialnie z 3-drzwiową szafą, kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł36,61 m² 21 551,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna miejscówka na Twój second home w Gdańsku - 7 minut na piechotę od Fontanny Neptuna! Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację Szukasz eleganckiego apartamentu w centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 924 zł25,31 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj i autobus. Niedaleko pkp Gdańsk Główny. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. W ofercie lokale: - z pakietem.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł60,16 m² 13 713 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, idealne na inwestycję, doskonale położone, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł34 m² 42 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: prestiżowa inwestycja Granaria na Wyspie Spichrzów; bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową; lokalizacja w samym sercu Gdańska; apartament sprzedawany z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²83,35 m² 9 169 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w stanie dewelopersim, do własnej aranżacji, z dużymi witrynami, położony na parterze w inwestycji doki z 2024 roku. Oferujemy do wynajęcia lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 409 940 zł67,14 m² 21 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 67,14 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 67,14 m2 składa się: -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 567 zł26,55 m² 10 981,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł46,65 m² 16 505,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (III piętro) o powierzchni 46,38 m3 z widokiem na rzekę Motławę położone w Gdańsku niedaleko Śródmieścia, inwestycja Portowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 806 150 zł320,41 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atuty: parter budynku, lokalizacja, 15-minutowe miasto, dyskretna elegancja w historycznym Gdańsku nad samym brzegiem Nowej Motławy wyjątkowa architektura i najwyższy standard wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł37 m² 24 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament W inwestycji premium- śródmieście Przedstawiam Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania w centrum Gdańska, doskonała i dogodna lokalizacja mieszkania w inwestycji scala.