dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Śródmieście

1 444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 444 ogłoszenia

65 zł/m²23,40 m² 1 521 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Gdańska, idealny pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca kolejowego, biurowców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł56,12 m² 44 529,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w centrum Gdańska z widokiem na Motławę Deo Plaza Najważniejsze atuty - Piękny widok na Motławę, żurawia i Bazylikę Mariacką - Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 153 zł58,19 m² 14 197,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie deweloperskie w świetnej lokalizacji, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru i bez dodatkowych opłat. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²371 m² 5 380 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Eternum to nowoczesny budynek biurowy klasy A z certyfikat Breem, zlokalizowany u zbiegu ulic Nowomiejskiej i Jaracza w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Gdańsk, ul. Szeroka Do wynajęcia apartament o powierzchni 51 m , położony na 3 piętrze przy ul. Szerokiej, w samym sercu Gdańska. Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,01 m² 26 874,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio 26m2 W inwestycji premium Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnego studia w samym centrum Gdańska w inwestycji scala. Inwestycję zaprojektowano w nowoczesnym stylu oddając.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 540 zł58,26 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Długa to.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł122 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament położony w Śródmieściu na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji doki Eurostylu z 2022 roku. Apartament jest bardzo przestronny i słoneczny, a składa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32 m² 26 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny, 2-pokojowy lokal usługowy o powierzchni 30,9 m , położony na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca Waterlane Island przy ul. Chmielnej w Gdańsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

104 zł/m²53 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w centrum miasta. Powierzchnia lokalu: 53 m2. Lokal jest położony na parterze w ciągu pieszym. W lokalu znajdują się 2 sale, 2 łazienki, gabinet, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

english bellow Podana cena dotyczy najmu na 9-12 miesięcy. Po tym okresie możesz przedłużyć wynajem na kolejny okres. Istnieje możliwość krótszego wynajmu , aby poznać cenę napisz do mnie lub.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł47 m² 21 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chmielna Park - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Chmielnej 72 - w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł57,96 m² 33 643,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: - najbardziej luksusowa lokalizacja Gdańska, dla wymagających. - idealny pod inwestycję. - apartament wykończony pod klucz w standardzie hotelowym, z dbałością o każdy detal. -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł76,73 m² 12 368,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Wysokie sufity - ponad 3 metry Po remoncie instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej Blisko głównych atrakcji turystycznych Gdańska mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34,28 m² 23 308,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament gotowy do zamieszkania! Wykończony wysokiej jakości materiałami! Sprawdzi się idealnie jako Twój Second-Home lub apartament inwestycyjny! tylko U nas! lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 111,13 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł63 m² 19 031,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum Gdańska, ulica Długie Ogrody. Zaledwie 2 minuty spacerem do Starego Miasta w Gdańsku, jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i kulturalnie dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł116 m² 32 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty: - dwa identyczne apartamenty po 58 m każdy. - apartamenty idealnie wpisują się w najem krótkoterminowy (wysoka stopa zwrotu) oraz jako "second home" dla wymagających klientów. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł104,62 m² 24 851,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

9 700 000 zł325,38 m² 29 811,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty Nowoczesny budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej 447,8 m , obejmujący 8 apartamentów oraz 1 lokal usługowy. Obiekt z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

649 999 zł27,70 m² 23 465,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł48 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament na osiedlu Angielska Grobla. Do dyspozycji najemcy jest: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 600 zł26,39 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł80,71 m² 36 550,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zachwycający apartament w jednej z najatrakcyjniejszych części Starego Miasta w Gdańsku, w 1 linii zabudowy od rzeki. Absolutny unikat z panoramicznym widokiem na Motławę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł60,70 m² 22 553,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: jasne, dwustronne (północ-południe), ustawne, idealne na inwestycję, świetnie położone, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska (stare Miasto, ulica Chlebnicka) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 429 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W kompleksie granaria - wyspa spichrzów, gdańsk mieszkanie Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 35 m , usytuowany na 2. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł29 m² 23 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²135 m² 6 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! biuro: 6 pomieszczeń / od zachodniej strony / 135 m2 opłata administracyjna 24 zł m2 - 3 240 zł netto opłaty: energia elektryczna wg. podlicznika. Podane ceny dotyczą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w Gdańsku Kamienna Grobla Najważniejsze atuty - Komfortowy apartament z pięknym widokiem na Motławę i zachody słońca - Taras od strony południowo-zachodniej oraz prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem w Gdańsku przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki w inwestycji Doki. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²27,21 m² 3 265 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr L6 handlowo-usługowy o powierzchni 27,21 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny, na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 000 zł70,48 m² 23 112,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70 m z balkonem - Scala, gdańsk Śródmieście Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 70,48 m zlokalizowany na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł31,71 m² 28 003,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe studio przy ul. Stępkarskiej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja chlebova. Lokalizacja I budynek: kawalerka jest zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł37,60 m² 11 968,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk, ul. Stefanii Sempołowskiej atuty Wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne. Pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie Optymalny układ 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł56,26 m² 36 615,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zachęcamy do odkrycia wyjątkowego azylu dla najbardziej wymagających klientów Atuty: stabilna inwestycja, doświadczony operator, księga wieczysta- własność każdego lokalu potwierdzona jest odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł67,40 m² 25 222,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Luksusowy 2-pokojowy apartament | marina yachtowa | stare miasto gdańsk Prestiżowa lokalizacja | Widok na zabudowę Starego Miasta | Balkon | Osiedle zamknięte | Hala garażowa ***** opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł117,20 m² 16 638 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w samym sercu Gdańska, przy ul. Seredyńskiego. Ten dwupoziomowy apartament o powierzchni 117m2 zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł38,61 m² 18 130,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny w centrum Gdańska | 2 pokoje | widok na rzekę | 2 piętro | miejsce postojowe Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,61 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35 m² 25 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Najpopularniejsza ulica w Gdańsku! Mieszkanie przy ul. Długiej! Okna na ciche wewnętrzne podwórze! Samo Centrum Gdańska! lokalizacja: top of the top Mieszkanie położone jest w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł70,15 m² 19 230,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament przy Opływie Motławy - Front Park Moderny, gdańsk Śródmieście Zamieszkaj w miejscu, gdzie design spotyka naturę, a prestiżowa lokalizacja zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł58 m² 20 327,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: * nieruchomość idealna pod inwestycję; * najem krótkoterminowy; * długoterminowy; *5 minut pieszo do Gdańskiej Starówki; * budynek położony nad samą Motławą; * 700 metrów od stacji skm;.