dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk

6 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 530 ogłoszeń

1 199 000 zł63 m² 19 031,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum Gdańska, ulica Długie Ogrody. Zaledwie 2 minuty spacerem do Starego Miasta w Gdańsku, jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i kulturalnie dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł51,60 m² 15 484,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Panorama gdańska | zaspa | 50 m po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, w którym nikt nie będzie Ci tupać nad głową, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na całe miasto?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 869 zł62,58 m² 14 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam do zakupu przestronnego, słonecznego mieszkania 3-pokojowego (60 m ) z prywatnym ogródkiem na parterze, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Neo Jasień w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

689 000 zł64,40 m² 10 698,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Wyłącznie w naszym biurze - przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,40 m , położone w zielonej i spokojnej części Gdańska Osowy, przy ul. Orfeusza. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53 m² 13 188,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz przestronnego mieszkania z pięknym widokiem na Gdańsk? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty nieruchomości: 3 pokoje, funkcjonalny układ 7. piętro, świetny widok i dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²277,67 m² 18 604 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Możliwość wynajęcia pierwszego piętra i parteru Przedstawiamy lokal usługowy o powierzchni 277,67 m2 w nowo wybudowanym biurowcu w sercu Wrzeszcza Lokal skalada.

Szczegóły ogłoszenia

54 150 €12 593 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 816 zł37,02 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 500 zł49 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brabank | 2 pokoje | do własnej aranżacji lokalizacja Apartament położony jest przy ulicy Stara Stocznia w inwestycji Brabank jednym z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł64 m² 15 546,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: ścisłe centrum gdańsk siedlce miejsce postojowe W hali: 5000 zł 6 ostatnie piętro ekspozycja południowa Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²230 m² 10 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość: na wynajem powierzchnia biurowa lub na inne cele o powierzchni od 100 do 230 m2. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Selgros, z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł35 m² 22 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Hot oferta dostępna W pepper house! atuty nieruchomości: gotowe do zamieszkania lub jako atrakcyjna inwestycja pod wynajem nowoczesne budownictwo z 2022 roku, gwarantujące wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 000 zł33,59 m² 11 491,52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Przymorzu w budynku z windą! To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość morza, terenów zielonych oraz pełnej infrastruktury miejskiej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł35,10 m² 19 515,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w 10-piętrowym budynku z windą, na wysokim parterze. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, w stanie idealnym - po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska Przymorze ul. Rzeczypospolitej. To lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł29,58 m² 12 812,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,58 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2026 roku. Mieszkanie przygotowane w dobrym standardzie, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gdańskim Brzeźnie tylko 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

4 489 000 zł129 m² 34 798,45 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy Apartament z Tarasem 150 m2 i Panoramicznym Widokiem na Morze - Gdańsk Przymorze, marina Primore Na sprzedaż jedyny taki apartament na osiedlu Marina Primore, oferujący niepowtarzalny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł56,48 m² 18 944,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu, bez remontu, stresu i dodatkowych kosztów? To mieszkanie w Nowej Letnicy łączy świetny układ, bardzo dobry standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł49,97 m² 17 210,33 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: * Wykończone w najwyższym standardzie, * Widok na miasto, * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,99 m² 19 977,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się: - salon - Kuchnia - Łazienka z wanną - Korytarz - Sypialnia Jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 732 zł42,35 m² 18 175,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42,35 m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym za dodatkowe 30.000zł Jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 000 zł66,51 m² 22 928,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

709 550 zł30,85 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Loftowe mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne wnętrze | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 590 zł46,23 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament Granaria I z widokiem na Motławę! Prężnie działający w najmie krótkoterminowym! Lokal mieszkalny, cena: brutto (vat 8%) Zapraszam do zakupu prestiżowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł127,80 m² 11 518 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży proponujemy 4 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kochanowskiego o łącznej powierzchni 127,8 m2. Lokalizacja: urokowi i klimatu tej dzielnicy nadają piękne odnowione kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

2 185 000 zł78,82 m² 27 721,39 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: apartament klasy lux, gotowy do zamieszkania od zaraz. 50 metrów do Parku Reagana - prestiżowa, unikatowa lokalizacja Taras 19,48 m - prywatna przestrzeń relaksu Podłogowe ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,13 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku (dzielnica Łostowice) w bardzo spokojnej i czystej okolicy. W pobliżu dużo zieleni, zbiornik wodny z terenem rekreacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł50 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania oddalonego zaledwie 15 minut spacerem od morza. Idealna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

510 000 zł37 m² 13 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pełna własność - płatność tylko gotówka Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? najlepsze ceny na rynku: gwarantujemy konkurencyjne warunki zakupu, dostosowane do Twoich potrzeb. Bez prowizji: kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²19 m² 969 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku przy ul.Hallera. Oferta dotyczy wynajmu biura o powierzchni ok 19m2. Czynsz najmu: 51pln/m2 netto [do powierzchni biura będzie doliczany udział.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Przymorzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 556 zł44,83 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk Siedlce! Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz przytulnego mieszkania blisko centrum Gdańska? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Na sprzedaż jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł132,17 m² 14 746,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1900

Hot oferta wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w secesyjnej kamienicy z 1900 roku, położone we Wrzeszczu, przy ul. Jaśkowa Dolina. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,40 m² 10 236,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Hot oferta! Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Cieszyńskiego, gdańsk Chełm atuty nieruchomości: - pełna zaplecze usługowo-handlowe, - doskonała lokalizacja, - funkcjonalny układ mieszkania, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł88,43 m² 15 820,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W samym sercu Oliwy, w otoczeniu zieleni, spokoju i uroku tej wyjątkowej dzielnicy, znajduje się mieszkanie, które łączy w sobie komfort współczesnego życia z ciepłem prawdziwego.