dowolna

Magazyny Gdańsk - Lista ogłoszeń dot. Powierzchni magazynowych

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

16 500 zł550 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. Wysokość hali 6m, brama wjazdowa 4m, posadzka betonowa, pomieszczenie biurowe. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

54 390 zł1 554 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną halę o funkcji produkcyjno-magazynowej wraz z częścią biurowo-socjalną (847m2) usytuowaną w Gdańsku Osowej w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o łącznej powierzchni 5 500m2 (możliwość najmu mniejszej powierzchni od 500m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł305,79 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn 306m2. Małe powierzchnie. Świetna lokalizacja. Magazyn w trakcie budowy, planowany odbiór styczeń 2027 r. Lokalizacja: obiekt położony w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

91 775 zł6 222 m² 14,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia typu cross-dock o łącznej powierzchni 6 666 m dostępna na.

Szczegóły ogłoszenia

73 477 zł2 401 m² 30,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia produkcyjna i produkcyjno-magazynowa z posadzką esd 1737,29 m2 wraz z powierzchnią biurową 142,17m2.

Szczegóły ogłoszenia

16 581 zł473,75 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Magazyn blisko Centrum Gdańska. Komunikację miejską zapewniają przystanki, tramwajowe oraz autobusowe bezpośrednio przed obiektem. Skm i pkm.

Szczegóły ogłoszenia

126 437 zł3 500 m² 36,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wolnostojąca hala wysokiego składowania w sąsiedztwie portu morskiego oraz terminala dct. Hala jest w końcowym etapie projektowania, realizacja hali przewidywana jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

36 210 €8 421 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

83 500 zł6 111 m² 13,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 121 m, położony w bezpośrednim sąsiedztwie głównych miast Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

16 200 zł540 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

33 065 zł1 251,91 m² 26,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia magazynowa wysokiego składowania. 1122.98 m.kw magazynu o wysokości składowania 10,5m. Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł5 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 5500m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn 2500m2. Świetna lokalizacja. Magazyn w trakcie budowy, dostępny od stycznia 2027 roku. Lokalizacja: obiekt położony w Gdańsku Kokoszki z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł169,50 m² 32,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem powierzchnia magazynowo - usługowa. Powierzchnia najmy 169,5 z podziałem na - Poziom 0 : 53,9 m.kw - Poziom - 1:.

Szczegóły ogłoszenia

54 150 €12 593 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

65 394 zł1 720 m² 38,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Nowy obiekt magazynowy w sąsiedztwie obwodnicy. Standard: - wysokość użytkowa 6m, - bramy wjazdowe z poziomu 0, - nośność posadzki 5t/mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

17 939 €4 172 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł2 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Możliwe zawarcie umowy na krótki okres najmu wydzielenie różnych powierzchni zgodnie Z zapotrzebowaniem klienta Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania w sąsiedztwie portu morskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł5 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Na wynajem powierzchnia w nowo wybudowanej hali magazynowej zlokalizowanej w Gdańsku nieopodal ulicy Budowlanych. Hala wykonana w konstrukcji stalowej. Niniejsza oferta obejmuje wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł2 500 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn wysokiego składowania o łącznej powierzchni 2500m.kw., zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Budowlanych. Hala 2378m.kw, wysokości 8,25m, posadzka niepyląca o nośności 5t/m.kw., 4.

Szczegóły ogłoszenia

8 965 €2 085 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania wraz z powierzchnią biurową. Bezpośrednie wejście z biura na magazyn. Dane techniczne: wysokość 12m [10m do dolnego pasa kratownicy] Nośność.

Szczegóły ogłoszenia

26 000 zł1 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny magazyn wysokiego składowania o powierzchni ok. 1000m2 wraz z biurami mieszącymi się na parterze obiektu, o powierzchni ok. 114m2. Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

21 749 €5 058 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

75 006 zł4 167 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:210 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny magazyn przy obwodnicy Trójmiasta Magazyny - 20km od portu w Gdańsku (dct) i 26km od portu w Gdyni (bct), 6km.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł1 200 m² 39,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferta bez prowizji Magazyn położony w Otominie na granicy z Szadółkami, przy obwodnicy w sąsiedztwie węzła Szadółki. Doskonała lokalizacja z szybkim dostępem do kluczowych tras.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o łącznej powierzchni 3 500m2 (możliwość najmu mniejszej powierzchni od 500m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

16 236 €3 776 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 300 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W doskonałej lokalizacji przy obwodnicy W gdańsk osowa magazyn: do wynajęcia oferujemy Halę magazynową o powierzchni 1080 m2 oraz 230m2 powierzchni biurowej. Brama.

Szczegóły ogłoszenia

17 897 €4 162 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu powierzchni magazynowo-logistycznej ponad 91 000 m2 nowoczesnej powierzchni Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej, logistycznej, dystrybucyjnej oraz biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

73 326 zł4 444 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia lub możliwość obsługi logistycznej, około 5000 m2, jednak jest to.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł2 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2200m2 (możliwość najmu powierzchni od 7242m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość hali netto 7,1m -.

Szczegóły ogłoszenia

92 040 zł5 432 m² 16,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn A klasowy o powierzchni 5 555 m2 zlokalizowany w Gdańsk Szadółki.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł3 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 3500m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2). Hala dostępna będzie w IV kwartale.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł497,70 m² 32,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Oferujemy na wynajem obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 497,7 m2, w tym: powierzchnia biurowa: 159,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

7 775 000 zł1 170 m² 6 645,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjna, hala magazynowa o funkcji magazynowo-usługowo-produkcyjnej usytuowana w Gdańsku Osowej. Łączna powierzchnia to ok. 1170m2, w tym 870m2 hali + 300m2 biur wraz.

Szczegóły ogłoszenia

17 939 €4 172 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

31 518 zł927 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia produkcyjno-magazynowa 927mkw z posadzką esd z możliwością najmu powierzchni biurowej 142,17m2.

Szczegóły ogłoszenia

8 965 €2 085 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

11 374 zł517 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta bez prowizji! Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 516,4 m2. Obiekt o wysokości efektywnej 8,2m, posadzka niepylna 5t/m2. Dostęp z rampy. Świetliki dachowe. Hala ogrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

6 123 €1 424 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania [możliwy również wynajem krótkoterminowy]. Dane techniczne: wysokość 12m [10m do dolnego pasa kratownicy] Nośność posadzki 5t/m2 Tryskacze Klapy dymowe.