dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Gdańsk

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morawska

Przymorze,Gdańsk

2 559 000 zł155 m² 16 506,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Oliwa central! osiedle W budowie! pierwsze wille do odbioru już W 2022 roku! do sprzedaży pozostały ostatnie wille! Poznaj ofertę sprzedaży willi w sercu Trójmiasta i wybierz wariant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Snycerzy

Kokoszki,Gdańsk

1 670 000 zł121 m² 13 756,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Nieruchomość położona na gdańskim osiedlu domów jednorodzinnych Kokoszki. Miejsce zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy z dala od ruchliwych arterii komunikacyjnych oraz miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gwiazdowskiego

Brzeźno,Gdańsk

1 549 999 zł148 m² 10 473 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Gdańsku Brzeźnie - oddalony 700 m od plaży. Nieruchomość o łącznej powierzchni 148 m2 składa się z: - 5 pokoi, - salonu, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Horacego

Osowa,Gdańsk

6 900 zł190 m² 36,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem! Dom wolnostojący z garażem, tarasem i przestronnym ogrodem, składa się z: parter bardzo przestronny salon z kominkiem aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 499 000 zł180 m² 13 883,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, duży dom (bliźniak), położony w Gdańsku Oliwie. Budynek jest świeżo po remoncie, składa się z II kondygnacji ( 14 pokoi). Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morawska

Przymorze,Gdańsk

2 319 500 zł142 m² 16 343,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

1 590 000 zł260 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:514 m²

Zapraszam na prezentację narożnego domu w zabudowie szeregowej. Nieruchomość znajduje się w cichej a zarazem dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Osowa z łatwym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gdańsk,pomorskie

2 350 000 zł168 m² 13 988,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Idealna lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie Gdańsk - Śródmieście (6,5 km), a jednocześnie w spokojnym zakątku miasta. Perfekcyjne miejsce do zamieszkania dla rodziny. Dom niebanalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Brzeźno,Gdańsk

1 749 000 zł150 m² 11 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Lokalizacja Gdańsk Brzeźno to bardzo pożądana lokalizacja, dzielnica położona nad samym morzem. Od nieruchomości do morza dojdziemy w zaledwie 10 minut spacerem ( około 400 metrów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nobla

Suchanino,Gdańsk

2 499 000 zł356 m² 7 019,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:456 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu nietuzinkową nieruchomość, która położona jest w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie będąc blisko Centrum Gdańska. Przedstawiany dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniowskiego

Brzeźno,Gdańsk

3 690 000 zł280 m² 13 178,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania rewelacyjną nieruchomość jaką jest wyjątkowy w tej okolicy dom wolnostojący. Świeżo po kapitalnym remoncie. Posesja, na której stoi budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniowskiego

Brzeźno,Gdańsk

3 690 000 zł280 m² 13 178,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania rewelacyjną nieruchomość jaką jest rzadki w tej okolicy dom wolnostojący. Świeżo po kapitalnym remoncie. Posesja, na której stoi budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Snycerzy

Kokoszki,Gdańsk

1 558 000 zł218 m² 7 147 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:802 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Snycerzy

Kokoszki,Gdańsk

1 598 000 zł218 m² 7 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:802 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

3 299 000 zł485 m² 6 802,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta premium Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy prestiżową nieruchomość położoną między dwoma jeziorami, na jedno z których rozpościera się widok z tarasu. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zakoniczyn,Gdańsk

1 495 000 zł270 m² 5 537,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość - przestronny, rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na kameralnej dzielnicy Gdańska - Zakoniczynie. Idealny dla rodziny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Irysowa

Kokoszki,Gdańsk

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

*Najemca nie płaci prowizji* Na wynajem dom 150 m2 w zabudowie szeregowej usytuowany w Gdańsku Kokoszkach przy kameralnej, osiedlowej uliczce Irysowej. Dlaczego warto wynająć tę nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gwiazdowskiego

Brzeźno,Gdańsk

1 649 000 zł148 m² 11 141,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

1 249 000 zł119 m² 10 495,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Dom 119,5 m2 parterowy, z poddaszem - możliwość aranżacji. Działka 1127 m Garaż z pomieszczeniem gospodarczym 34 m2 Kompaktowy, jasny dom parterowy z dwupoziomowym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kampinoska

Chełm,Gdańsk

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Ostatni dom w sprzedaży!pieknie połozony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, inwestycja deweloperska "nowiny" w Gdańsku, ul. Kampinoska, 4km od Starówki, sąsiedztwo Parku, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kampinoska

Chełm,Gdańsk

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Dobra jakość,niska cena!"nowiny" to kameralny zespół 9 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położony w Gdańsku przy ulicy Kampinoskiej w dzielnicy Chełm. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

1 450 000 zł220 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dom o powierzchni 220m2 w Gdańsku-Osowej sprzedam. Dom składa się z 6 pokoi, kuchni, 2 łazienek, garażu, kotłowni, pomieszczenia gospodarczego. Dom całkowicie wykończony, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

1 099 000 zł280 m² 3 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom mieszkalny o podwyższonym standardzie wykńczenia, o powierzchni użytkowej 280,31 m2, usytuowany na osiedlu nowych domów jednorodzinnych otoczonych zabudową nowych domów wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 300 zł200 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Dom po generalnym remoncie, o pow. użytkowej 125m2 (całko. 200m2) znajdujący się na działce 623m2. Dom zlokalizowany w urokliwej miejscowości gminnej- ostaszewo, o dobrej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Osowa,Gdańsk

529 000 zł139 m² 3 805,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Bursztynowy Zakątek II to zespół 6 domów w zabudowie szeregowej położony malowniczej części Chwaszczyna na granicy z gdańską dzielnicą Osowa. Łącznie w ramach tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom - bliźniak w stanie deweloperskim , usytuowany niedaleko morza.Rozbudowana infrastruktura handlowo- usługowa ( centra handlowe, szkoły, przedszkola, place zabaw, park, ścieżki rowerowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

650 zł54 m² 12,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajęcia mieszkanie (2 osobne pokoje, kuchnia, łazienka) w świetnej lokalizacji-bardzo blisko do Akademii Medycznej i Politechniki oraz wszystkich środków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Radiowa

Klukowo,Gdańsk

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek bliźniak, każdy segment po 90 m2 (bez garaży i kotłowni). Położony w spokojnej okolicy z pięknymi widokami. Doskonała lokalizacja dla osób/firm pracujących w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasjopei

Osowa,Gdańsk

455 000 zł220 m² 2 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witam i zapraszam do obejrzenia urokliwego domu w Gdańsku-Osowej przy spokojnej uliczce Kasjopei. Świetna lokalizacja, w pobliżu nowe osiedla, dogodny i krótki dojazd do trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

499 900 zł250 m² 1 999,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom Jankowo Gdańskie, jednorodzinny 177m2 możliwość powiększenia o poddasze do 250m2, działka 445m2, miejsce bardzo urokliwe -dużo zieleni, lasy, prezentowany dom posiada wszystkie media tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Oliwa,Gdańsk

2 400 000 zł380 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:773 m²

Stan istniejący: działka ca 773m2, zabudowana domem jednorodzinnym, piętrowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Dodatkowo garaż dobudowany i trzy budynki gospodarcze parterowe. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Modra

Olszynka,Gdańsk

3 000 zł250 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polowa reprezentacyjnego blizniaka! Calkowita powierzchnia 250,00m2 , 5 pokoji Cena za miesiac wynosi 3000,00 pln plus woda i prad. ( cena do negocjacji) Ul.Modra znajduje sie w dobrym polaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa

Osowa,Gdańsk

580 000 zł235 m² 2,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Pierwsze mieszkanie jest dwupoziomowe o powierzchni 125 m2. Na parterze znajduje przestronny salon z kominkiem i wyjściem na słoneczny taras z ogrodem w ciekawej i miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

31 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę mieszkanie w terminie 11.08 do 30.08.12 na nocleg w cenie 60zł/osoba/doba. Dwa pokoje salon+ sypialnia. Kuchnia wyposażona, zmywarka, lodówka. W łazience pralka, kabina.