dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Gdańsk

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 960 000 zł180 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż jeden nowo wybudowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ,położony w willowej ,bardzo cichej i centralnej części Osowy ul Cerery 30 ,bardzo blisko kolejki pkm.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł307,30 m² 9 729,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom skrajny szereg | ogród | garaż 2-st. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł313,20 m² 9 546,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej części Gdańska przy ul. Nad Jarem. Na działce o powierzchni 600 m znajdują się dwa budynki komfortowy dom mieszkalny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł246 m² 10 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowo przestronny i zadbany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 440 000 zł197,38 m² 12 361,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Najważniejsze atuty - Metraż domu: 197m2 - Metraż działki: 314m2 - Dla kogo: dla rodziny, osób chcące prowadzić działalność w domu Dodatkowe udogodnienia: - zamknięte osiedle, widok na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł140 m² 16 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w samym sercu Wrzeszcza po generalnym remoncie i modernizacji, łączący solidność historycznego budownictwa z komfortem współczesnych rozwiązań. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł110 m² 15 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż dom szeregowy (środkowy) wybudowany w 2025 roku przez dewelopera inpro, zlokalizowany na końcu osiedla optima w Gdańsku Jasień, przy ul. Tadeusza Jasińskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł696,80 m² 3 729,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Gdańsk, dzielnica Kokoszki, przy ul. Transportowców 3. Dom mieszkalny ok. 100 m (2 oddzielne mieszkania) + budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł132,27 m² 15 869,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:71 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł137,72 m² 18 871,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Narożny segment z największym ogrodem | 600 m od plaży Na sprzedaż wyjątkowy narożny segment w nowoczesnej zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł195,70 m² 12 258,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 565,05 m2 położona w centrum Gdańska przy ulicy Jacka Malczewskiego 128f. Na działce usytuowany dom z lat 50-tych do generalnego remontu lub zburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł199 m² 7 532,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Wyjątkowy dom bliźniak Gdańsk Osowa - Nowy Świat Zapraszamy na Dzień Otwarty 09.05 - sobota od 12.00 Przestrzeń, komfort i spokój idealne miejsce dla Twojej rodziny! Szukasz domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł113 m² 11 495,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112,95 m2. z działką o powierzchni 317m2. Położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o niezbyt gęstej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł120,45 m² 8 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek nr. 9 osiedle domków jednorodzinnych Przy Jarzębinowej w miejscowości Lniska na granicy Gdańska, osiedle oferuje wyjątkową bliskość do obwodnicy Trójmiasta, oraz ucieczkę od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł321,14 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 850 000 zł270 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej o łącznej powierzchni 270.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:409 m²

Całoroczny domek drewniany 45 m? | 409 m? działki | rod Motława | Gdańsk Olszynka Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, ptaki budzą zamiast budzika, a jednocześnie do centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł209 m² 12 200,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 209 m z dużym, zadbanym ogrodem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Agencja westate oferuje na sprzedaż dom całoroczny położony na działce rod w spokojnej i zielonej części Jasienia. Nieruchomość znajduje się na dzierżawionej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 590 000 zł309 m² 5 145,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Atrakcyjna, miejska działka o pow. 516 m2 zlokalizowana jest w ścisłym centrum Górnego Wrzeszcza w kwartale pomiędzy ulicami: bolesława Chrobrego, Lilli Wenedy, stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł350 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 350m2 w świetnej lokalizacji na Wyspie Sobieszewskiej, w odległości około 800 metrów od morza. Dom składa się z 8 pokoi,( część z balkonami),.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł137,52 m² 25 450,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Oferujemy Państwu na sprzedaż unikatowy dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spokojnym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł300 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szukasz przestrzeni, komfortu i spokoju, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta? Ta nieruchomość idealnie łączy te wszystkie potrzeby. Na wynajem nowoczesny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wodzie z widokiem na Ptasią Wyspę | 30 m | Taras + dachowy balkon widokowy | W pełni wyposażony! Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości na wodzie - nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł257,23 m² 9 326,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 734 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Leźno, bezpośrednio przy ścianie lasu, który zapewnia ciszę, prywatność oraz codzienny kontakt z naturą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 042 350 zł263,47 m² 34,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Luksusowa nieruchomość przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje w stanie deweloperskim - pełna swoboda aranżacji 5 przestronnych pokoi i 4 łazienki Ostatnia kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

6 988 600 zł834 m² 8 379,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Wyjątkowe miejsce z ogrodem na różnego rodzaju usługi lub do zamieszkania i wynajmowania części budynku na cele komercyjne - profesjonalny spacer 3D na życzenie. Przedmiotem sprzedaży są 2.

Szczegóły ogłoszenia

7 699 000 zł300 m² 25 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Hot ofera! tylko U nas! atuty: - wysoka jakość zastosowanych materiałów - Ogrzewanie podłogowe - Fotowoltaika - Okna wielkoformatowe - Nowoczesny design - Lokalizacja - Garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł95 m² 2 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:75 m²

Więcej informacji: dominika Olesińska 602*281*698 Jeśli szukasz nietuzinkowego domu letniskowego, kontaktu z przyrodą, ucieczki od pędu życia codziennego, to ta alternatywa spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł137,52 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Oferujemy Państwu na długoterminowy wynajem fantastyczny dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł250 m² 9 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom szeregowy w Gdańsku - idealny dla inwestorów i rodzin Obiekt aktywnie funkcjonuje i zarabia w tym momencie! Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuje przestronny dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50,23 m² 12 940,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w domu bliźniaczym - Gdańsk Orunia, ul. Junacka 3. Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,23 m , położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 879 279 zł137,10 m² 13 707,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 318 m²

Idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście. Domy są energooszczędne dzięki zabudowie szeregowej, rekuperacji i nowoczesnym materiałom. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł151 m² 5 132,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnopstojący położony przy ul. Żarnowieckiej w rozwijającej się dzielnicy Gdańśka -olszynka. To wyjątkowa okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł344,50 m² 8 418 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Najważniejsze atuty: - doskonała lokalizacja 10 minut autem do Śródmieścia Gdańska - prywatny ogród z wyjściem z salonu - funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością wydzielenia.