dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Gdańsk

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Rynek pierwotny

849 000 zł92,48 m² 9 180,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł170 m² 12 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowa inwestycja z 2024 roku świetna lokalizacja opcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł199,44 m² 8 017,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Nieruchomosć: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 199,44 m . Poziom 0 (114,13 m ) stanowi wygodną strefę dzienną oraz zaplecze techniczne: - wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 422 195 zł185,64 m² 13 047,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Budynek po odbiorach - gotowy do zamieszkania! * dom 185,64 m2 * 4 sypialnie * prywatny ogródek 124,51 m2 * 2-stanowiskowy garaż 33,41 m2 Inwestycja to idealne połączenie zalet własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kupujący nie płaci prowiji. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół, komunikacji miejskiej. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł222 m² 11 036,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, która łączy w sobie urok dawnej architektury z funkcjonalnością, jakiej szukają współcześni inwestorzy oraz rodziny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:224 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Szukasz domu w Gdańsku z dużą działką, a jednocześnie marzysz o ciszy i klimacie jak na wsi? Ta oferta to rzadkie połączenie obu tych światów. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Oferujemy Państwu dom całoroczny o powierzchnia 70 m2 (35 m2 parter + 35 m2 poddasze ze skosami) położony w Gdańsku w dzielnicy Stogach. Najważniejsze atuty: - powierzchnia działki rod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

219 000 zł70 m² 3 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Atuty: * 15 km od Centrum Gdańska, * 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, * 1 km od plaży, * całoroczny domek * duży parking za brama lokalizacja: działka rod znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

6 988 600 zł834 m² 8 379,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego z urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł180 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: około 180m Klimatyczne użytkowe poddasze, dobrze doświetlone z doporwadzoną instalacją elektyczną Powierzchnia działki: 220 m 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 224 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł147 m² 10 816,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Do sprzedaży proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej okolicy nad jeziorem, wokół dużo zieleni, cisza i spokój. Osiedle domów jednorodzinnych, dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł320 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:404 m²

Atuty: - skrajny szereg - gotowe do zamieszkania - duży, słoneczny, prywatny ogródek - spokojna, cicha okolica - garaż dwustanowiskowy + miejsce parkingowe - tereny zielone w okolicy - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł145 m² 10 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 roku, położony na granicy Gdańska, z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł330,92 m² 10 274,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:828 m²

Elegancki I komfortowy dom Z dużym ogrodem oraz pięknym ogrodem zimowym Dom wolnostojący wybudowany w 2004 roku w miejscu z doskonałym dojazdem do centrum Gdańska i Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł200 m² 10 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w gdańskiej dzielnicy Chełm , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 513 102 zł185,71 m² 13 532,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek po odbiorach - gotowy do zamieszkania! * dom 185,64 m2 * 4 sypialnie * prywatny ogródek 139,04 m2 * 2-stanowiskowy garaż 33,41 m2 * działka 299,52 m2 Inwestycja to idealne połączenie zalet.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł151 m² 10 589,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Komfortowy, zadbany dom w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów - gotowa do wprowadzenia od zaraz. Idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł210 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferujemy dom typu bliźniak o pow. użytkowej 130m2 położony w super części gdańskiej Oliwy. Lokalizacja najlepsza - blisko wszelkiej komunikacji miejskiej a jednak zacisznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 258 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwa działka rod z domem całorocznym! Gdańsk Rębiechowo (ul. Nowatorów) Szukasz miejsca, gdzie grill zawsze wychodzi idealnie! Lokalizacja: działka znajduje się na ogrodach działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł150 m² 11 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym blisko plaży Lokalizacja: Gdańsk Stogi, ul. Zawiślańska.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom 600 m Z częścią komercyjną - gotowy do zamieszkania I prowadzenia działalności gdańsk, kowale - os. Olimp, ul. Heliosa 8 Powierzchnia 600 m Liczba pokoi: część komercyjna: 14.

Szczegóły ogłoszenia

3 275 000 zł180 m² 18 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Luksusowy dom z basenem i sauną fińską - kameralna lokalizacja blisko centrum Gdańska W ofercie sprzedaży wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o ponadczasowej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł142 m² 9 788,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami | Gdańsk Kokoszki | Nowa Cegielnia Szukasz domu dla rodziny wielopokoleniowej? Chcesz zamieszkać w nowoczesnym wnętrzu i mieć możliwość dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 €157 m² 9 547,77 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Świąteczna promocja wyjątkowy pakiet prezentów! Przy rezerwacji zakupu willi do końca roku otrzymasz gratis: *komplet mebli i dekoracji *agd oraz klimatyzację *rolety i zasłony *pełne.

Szczegóły ogłoszenia

2 469 000 zł174 m² 14 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Kupujący nie płaci prowiji Oferta bez prowizji od Kupujących. Doskonała lokalizacja: dom położony w centralnej części Osowy. Idealny dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:187 m²

Pełen słońca dom w sercu Gdańska - Siedlce, ul. Na Zboczu. Idealna powierzchnia w doskonałej lokalizacji. Na sprzedaż wyjątkowy, środkowy segment o powierzchni 148,55 m z.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł106 m² 14 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 106 m , położony na dużej działce o powierzchni 1030 m w Kiełpinie Gdańskim. Nieruchomość z 2011 roku, gotowa do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł92,48 m² 9 180,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł20 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:264 m²

Wypoczynkowa, zadbana, słoneczna w otoczeniu zieleni, działka rod w Gdańskiej Oliwie. Gratka dla działkowicza! Lokalizacja: działka znajduję się na terenie najpiękniejszego rod.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł232,32 m² 14 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:635 m²

Atuty - położenie bezpośrednio przy lesie cisza i prywatność w centrum miasta - unikalna, kaskadowa działka 635 m z klimatem prywatnego ogrodu - solidny dom o powierzchni 232,32.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł119 m² 10 907,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Opis Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 119 m (ok. 160 m po podłodze), położony na działce o powierzchni 396 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł40 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:40 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom na wodzie. Jednostka pływająca śródlądowa to kreatywna propozycja do wejścia w posiadanie oryginalnej przestrzeni mieszkalnej, idealnej pod plany wakacyjne oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł95 m² 11 042,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:958 m²

Dom z dużą działką w Świbnie ul. Wiosłowa 51 Szukasz domu z potencjałem, położonego w spokojnej, nadmorskiej lokalizacji, a jednocześnie blisko Gdańska? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Klimatyczny dom w sercu Wrzeszcza - ul. Gomulickiego, gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł150,80 m² 11 140,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży wolnostojącego domu o powierzchni 150,80 m , położonego w spokojnej, zielonej okolicy Gdańska - Stogi, zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł175 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na wynajem nowoczesny, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m (w tym garaż dwustanowiskowy), zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł200 m² 9 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 1989r zlokalizowany w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Gdańska - Wzgórze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij