dowolna

Domy Gdańsk – Oferty sprzedaży i najmu domów w Trójmieście

418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

418 ogłoszeń

650 000 zł50,23 m² 12 940,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w domu bliźniaczym - Gdańsk Orunia, ul. Junacka 3. Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,23 m , położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i ogródka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

1 899 000 zł245 m² 7 751,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy, wyjątkowy wolnostojący dom w świetnej lokalizacji. Cisza oraz spokój, zaledwie 2.5km od ścisłego centrum Gdańska. Wnętrze czeka na Twoją kreatywność - idealna przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Tylko U nas Więcej zdjęć z wnętrza wkrótce. Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku Suchanino w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł300 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:958 m²

Ekskluzywna rezydencja w prestiżowej, spokojnej części miasta - idealna dla klientów poszukujących nieruchomości premium w najwyższym standardzie. Dom wyróżniony przez wiele portali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 190 zł185,64 m² 13 090,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Do sprzedaży oferujemy oddany do użytku 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 185,64m2 w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Lokal składa się z: poziom 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 000 zł117,27 m² 9 158,35 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferta dotyczy 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej z salonem z aneksem kuchennym, czterema sypialniami, dwiema łazienkami, garażem i ogródkiem, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 604 715 zł171,17 m² 8 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferta dotyczy 7-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej z salonem z aneksem kuchennym, czterema sypialniami, dwiema łazienkami, gabinetem, siłownią, garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 000 zł117,27 m² 9 883,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Hrabowskiej

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

968 000 zł152 m² 6 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Gdańsk Południe | ul. prof. Marii Hrabowskiej Nowoczesne domy szeregowe | Nowa inwestycja deweloperska Osiedle Południove Ogrody to kameralna inwestycja stworzona z myślą o osobach, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł203 m² 11 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:344 m²

Dom: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze), rozkładowy, funkcjonalny, całkowicie wyremontowany i odnowiony 6-pokojowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 879 279 zł137,10 m² 13 707,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 318 m²

Idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście. Domy są energooszczędne dzięki zabudowie szeregowej, rekuperacji i nowoczesnym materiałom. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł263,09 m² 9 502,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 127 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 421 999 zł151 m² 9 417,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. II Etap Inwestycji - Nowy wymiar przestrzeni Prezentujemy kolejną odsłonę kameralnej inwestycji przy ul. Żukowskiej w Gdańsku. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł272 m² 18 014,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Wyjątkowy dom pasywny W parku oruńskim - energetycznie samowystarczalny Na sprzedaż unikatowy dom energooszczędny, wybudowany w technologii pasywnej, z wykorzystaniem materiałów klasy.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł151 m² 5 132,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:463 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnopstojący położony przy ul. Żarnowieckiej w rozwijającej się dzielnicy Gdańśka -olszynka. To wyjątkowa okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł148,55 m² 9 996,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu. To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska! Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł250 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

homfi ma przyjemność zaprezentować przestronną, wielopoziomową nieruchomość na wynajem o powierzchni ok. 250 m , usytuowaną przy ul. Niedźwiednik w Gdańsku. Budynek ten stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł153,40 m² 11 408,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:345 m²

Atuty: * Kameralna inwestycja, tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej; * Nowoczesna, ponadczasowa architektura; * Wysoki standard wykonania i użytych materiałów; * Aluminiowa stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł567 m² 20,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Szukasz dużego domu dla rodziny i prowadzenia firmy? Ta oferta jest dla Ciebie! Duży nowoczesny budynek o powierzchni całkowitej 567m2 może być świetnym miejscem zarówno dla Twojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Atuty: - domek całoroczny; - 10 minut rowerem do najszerszej i najładniejszej plaży Gdańska, - 10 minut do centrum Gdańska, - świetna lokalizacja, - 4 minuty rowerem przez las do Jeziora Pusty.

Szczegóły ogłoszenia

2 754 000 zł324,07 m² 8 498,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:400 m²

Atuty: * Generalny remont pomieszczeń został zrobiony w 2023 roku. * budynek został przebudowany i odnowiony; * Zainstalowana Fotowoltaika na dachu, opłaty za prąd wynoszą 60 zł/miesiąc *.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł345 m² 7 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:383 m²

, lokalizacja Nieruchomość znajduję się w dzielnicy domków wielorodzinnych oraz niskiej zabudowy mieszkalnej - Suchanino. To właśnie z tego miejsca mamy szybki i prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł177 m² 11 299,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:462 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | 177 m | Gdańsk Jasień | Garaż | Ogród | Kominek Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 177.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł466 m² 11 587,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

<!-startfragment->nowoczesny dom pasywny 466 m | 0 zł kosztów | Smart Home | Kiełpino Górne lokalizacja Kiełpino Górne - spokojna, prestiżowa część Gdańska, idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 953 200 zł126 m² 15 501,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w spokojnej części Gdańska - przy ul. Jodłowej, na granicy dzielnic Stogi i Górki Zachodnie. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł344,50 m² 8 418 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Najważniejsze atuty: - doskonała lokalizacja 10 minut autem do Śródmieścia Gdańska - prywatny ogród z wyjściem z salonu - funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł220 m² 11 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:326 m²

Atuty: jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta - Żabianka, idealna komunikacja z całym Trójmiastem, bliskość morza i terenów rekreacyjnych, po generalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł155,20 m² 8 047,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Szukasz bazy z potencjałem, którą dostosujesz do swoich potrzeb w świetnie skomunikowanej części Gdańska?.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł180 m² 10 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w części osiedla charakteryzującej się niską zabudową. Funkcjonalny układ pomieszczeń - idealny dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł254 m² 6 614,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

Rodzinny i piękny dom w Gdańsku Osowa. Tylko u nas w Biurze Dom Hunter wyjątkowa oferta komfortowego domu z ogrodem w pożądanej lokalizacji osiedla Osowa. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

3 195 000 zł319,60 m² 9 996,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący na Jasieniu, doskonały zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej. Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł575 m² 4 678,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Dom w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem | Gdańsk, osowa |.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł171 m² 10 818,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Marzysz o domu, który łączy w sobie ciszę i bliskość natury z szybkim dojazdem do centrum Gdańska? Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik znajdzie swój własny kąt?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł231 m² 12 549,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:296 m²

Wyjątkowa rezydencja W sercu natury - brętowo, ul. Potokowa Połączenie luksusu, designu i absolutnej prywatności Zapraszamy do odkrycia nieruchomości, która redefiniuje pojęcie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł172,84 m² 6 769,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Sprzedaż - Dom w zabudowie bliźniaczej | Gdańsk Klukowo ostatnie 3 domy! Twoja oaza spokoju. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort życia, nowoczesne technologie oraz niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł270 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom z widokiem na jezioro, położony na uboczu w cichej i spokojnej części Gdańska Osowy. Na dużej zagospodarowanej działce o pow. 2 200 m2 znajduje się bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł174 m² 11 493,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Zaledwie 300 metrów od Jeziora Otomińskiego - na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 174 m2. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1495 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł148,35 m² 11 054,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:845 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dwa mieszkania w domu wielorodzinnym. Budynek znajduje sie w Gdańsku -dzielnica Kokoszki przy ulicy Maszynowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 470 000 zł531 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny dom 531 m2 na działce 850 m2, duży potencjał aranżacyjny. Piękne położenie, komfortowe miejsce do życia w sąsiedztwie lasu (dzielnica Gdańsk Brętowo) Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł160 m² 23 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:736 m²

Tylko U nas! Jeśli szukasz domu w Centrum miasta, doskonałymi połączeniami komunikacji miejskiej, a jednocześnie niskiej zielonej zabudowie to jest nieruchomość przeznaczona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł184 m² 70,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Wyjątkowy klimatyzowany dom posadowiony na dużej pięknie zagospodarowanej działce przy lesie - ul. Nowiec, gdańsk atuty: lokalizacja "premium Nature": dom znajduje się pod samym lasem (trójmiejski Park.