dowolna

Lokale handlowo-usługowe Gdańsk - Baza ogłoszeń najmu i kupna

320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 ogłoszeń

599 000 zł66,60 m² 8 993,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

NA sprzedaż spółka cywilna prowadząca sklep spożywczo-monopolowy na zaspie - gotowy biznes Z wysoką stopą zwrotu Oferujemy na sprzedaż - spółka cywilna prowadząca dochodowy sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²93 m² 8 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy do wynajmu, usytuowany na parterze budynku w nowej inwestycji linea. Linea w Gdańsku to nowoczesne, wieloetapowe osiedle składające się z 6 budynków wielorodzinnych oraz 27.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²103,96 m² 8 837 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal Usługowy w seahall Z przyjemnością prezentujemy lokal usługowy o powierzchni 103,96 m , usytuowany w dynamicznie rozwijającej się przestrzeni seahall, przy alei Generała.

Szczegóły ogłoszenia

93,33 zł/m²300 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal 300 m w wolnostojącym budynku | witryny | parking | podział Nowoczesna powierzchnia usługowa z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowana przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

57 zł/m²1 000 m² 57 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

0% prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego w komercyjnym obiekcie w centrum Suchanina. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Szuberta. Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

111,40 zł/m²49,37 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy 49,37 m na parterze z witryną - ul.Letnicka, Gdańsk Na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni niespełna 50m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

95,67 zł/m²41,80 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy, usytuowany na parterze kamienicy położonej w centralnym punkcia Gdańska Wrzeszcza, przy ul. R.Dmowskiego. Lokal zlokalizowany jest w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²314,49 m² 15 096 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * lokalizacja w Centrum Gdańska- wrzeszcz; * przystosowany pod biuro; * świetne połączenie komunikacyjne; * do wynajęcia od zaraz. Budynek: budynek składa się z czterech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

96,67 zł/m²300 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na wynajem reprezentacyjny lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji Gdańska Wrzeszcz Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, narożny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany przy ul. Jaśkowa Dolina 14.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²201,32 m² 9 663 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

4 806 150 zł320,41 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atuty: parter budynku, lokalizacja, 15-minutowe miasto, dyskretna elegancja w historycznym Gdańsku nad samym brzegiem Nowej Motławy wyjątkowa architektura i najwyższy standard wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²230 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²202,43 m² 18 218 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, 1. Kodeksu Cywilnego. Lokalizacja: obiekt zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²102,10 m² 4 901 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy w Gdańsku Zaspie dostępny od zaraz! atuty lokalu: - idealny na usługi zdobienia paznokci lub inne usługi handlowe. - darmowy parking na ponad 100 samochodów - wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²27,32 m² 3 278 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr L14 handlowo-usługowy o powierzchni 27,32 m2 w zmodernizowanym dworcu klasy premium, gdańsk Główny, na poziomie -1. Powierzchnia przekazywana w stanie niewykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal - magazyn o powierzchni 70m2. Budynek znajduje się na Morenie przy ul. Piekarniczej. Położony w bardzo dobrej lokalizacji otoczonej pełną infrastrukturą handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

729 600 zł47 m² 15 523,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja: gotowy, dochodowy salon kosmetyczny na Oruni Górnej Szukasz miejsca na własny biznes lub pewnej inwestycji pod wynajem? Przedstawiam lokal użytkowy o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²40 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na odstąpienie w pełni wyposażony i gotowy do prowadzenia salon kosmetyczny o powierzchni 40 m , zlokalizowany przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 041 930 zł107,39 m² 19 014,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 107,39 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 67,14 m2 składa się: -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

69,50 zł/m²200 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny lokal usługowy położony na parterze budynku z 2021 roku, zaprojektowany z myślą o biznesach, które chcą być widoczne i łatwo dostępne dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł38 m² 35 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferowany jest atrakcyjny lokal usługowy położony przy jednej z najbardziej klimatycznych ulic Gdańska - ulicy Św. Ducha, w samym sercu historycznego Głównego Miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

103,45 zł/m²145 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony na parterze w inwestycji doki z 2024 roku. Lokal w stanie deweloperskim - możliwa dowolna adaptacja. Przed lokalem znajduje się powierzchnia przeznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 30 m przygotowany pod piekarnię lub cukiernię - gdańsk zaspa - dostępny od zaraz Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 30 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²78,50 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjny lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym nowego osiedla Zaspa vvita. Lokal posiada potężne witryny na całej.

Szczegóły ogłoszenia

84,71 zł/m²141,66 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa przestrzeń komercyjna w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - bezpośrednio nad Motławą, z widokiem, który pracuje na wizerunek Twojego biznesu każdego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

37,08 zł/m²240 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn o powierzchni 240 m z biurem i zapleczem - Gdańsk Osowa. Położony w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dojazd oraz sprawną logistykę. Na wynajem funkcjonalny magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²83,35 m² 9 169 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w stanie dewelopersim, do własnej aranżacji, z dużymi witrynami, położony na parterze w inwestycji doki z 2024 roku. Oferujemy do wynajęcia lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł341 m² 13 196,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowa inwestycja z 2024 roku świetna lokalizacja opcja.

Szczegóły ogłoszenia

87,32 zł/m²71 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 71 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 409 940 zł67,14 m² 21 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 67,14 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 67,14 m2 składa się: -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł77,32 m² 11 627 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 77,32 m (parter 27,05 m + piwnica 50,27 m ) Lokal z witryną i bezpośrednim wejściem od ulicy. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

189 zł/m²86,31 m² 16 313 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Najważniejsze Atuty: - najpiękniejszy i najdroższy adres Gdańska, gdzie okolica oferuje szeroki wybór hoteli, najlepszych restauracji, apartamentów, pubów i klubów, znajdziemy wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²5 000 m² 145 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna hala magazynowo-produkcyjno-usługowa | 5 000 m | gdańsk kokoszki | blisko lotniska I obwodnicy Do wynajęcia/sprzedaży nowoczesna, nowo wybudowana hala magazynowo-produkcyjno-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

96,55 zł/m²29 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 29 m , idealny na biuro, sklep, punkt usługowy lub małą gastronomię (wcześniej w lokalu funkcjonowała pizzeria) Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 908 750 zł95,22 m² 20 045,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 95,22 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 95,22 m2 składa się: -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 605 995 zł102 m² 15 745,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy na sprzedaż | 102,00 m + taras 16,74 m Osiedle Jasień Gdańsk | dostępny od ręki Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,00 m , zlokalizowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34 m² 7 352,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż prawa do umowy dzierżawy Po więcej informacji zapraszam do kontaktu lokalizacja: ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²103 m² 8 755 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym nowej inwestycji na terenie Wrzeszcza Dolnego. Seahall to wysoki apartamentowiec (10 pięter),.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²54 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal, położony przy uczęszczanej ulicy w Gdańsku Osowa w pobliżu stacji pkm Mieści się na piętrze nowego budynku handlowo - usługowego. Jest bardzo dobrze widoczny od strony ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²