dowolna

Lokale użytkowe Gdańsk – na sprzedaż i na wynajem w Gdańsku

725 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

725 ogłoszeń

Rynek pierwotny

3 675 210 zł162,39 m² 22 632 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży duży lokal usługowy "open space" blisko ośrodka medycznego uck w Gdańsk Aniołki. Idealny punkt na wiele możliwości: -punkt konsultacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²150 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy 150 m2 na wynajem gdańsk-letnica nowoczesne biuro znajdujące się na 1 piętrze o powierzchni 150 m2 w Gdańsku Letnicy. Biuro aktualnie składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni całkowitej 48,7 m2 w Gdańsku. Mieszkanie jest wynajmowane jako lokal usługowy. :dla kogo?: -Dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²282 m² 28 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 282 m open space | Gdańsk Aniołki | przy uck Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 282 m , położonego na 1. piętrze nowego budynku w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

900 000 zł127,12 m² 7 079,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Tylko u nas! Lokal zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Gdańska, na Chełmie. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz duże osiedle mieszkaniowe. Lokal dwupoziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł205 m² 10 975,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

55,87 zł/m²18,79 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmij biuro w samym sercu Gdańska. Lokal położony w obiekcie biurowym znajdującym się w przepięknej i reprezentacyjna kamienicy w samym sercu Gdańska. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

97,15 zł/m²15,90 m² 1 545 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie posiadamy kilka pokoi w metrażach: p. 03 - powierzchnia 33,30 m2 - bez klimatyzacji, cena brutto 3000 zł. (w tym media) pomieszczenie garażowe nr 10 - 16,70 m2 - bez klimatyzacji, cena.

Szczegóły ogłoszenia

92,14 zł/m²31,80 m² 2 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 31,8 m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Pomieszczenie składa się z dwóch pokoi o powierzchni 31,8 m2. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień wstęp do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²20 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę miejsce pod zadaszeniem na wielostanowiskowym parkingu (kryty parking) przy ul Lawendowe Wzgórze 12 Kaucja za pilot 250 zł, opłaty z góry za 3, 6 lub 12 miesięcy. Zadzwoń i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

50,77 zł/m²195 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! biuro: 9 pomieszczeń - 195 m2 w tym jedna kuchnia 15 m2 + wspólna łazienka + sala konferencyjna 30 m2. Podana cena uwzględnia parking dla samochodów osobowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 243 000 zł78,14 m² 28 704,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy produkt inwestycyjny! Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - obecnie sklep Żabka lokalizacja: lokal znajduje się w słynnej w trójmieście Zajezdni Wrzeszcz. Zajezdnia Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

128,81 zł/m²42,70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdańsk Wrzeszcz - ul. Dmowskiego | Lokal usługowo-handlowy (dostosowany pod gastronomię) o pow. 42,70 m do wynajęcia! Na wynajem atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42,70.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł700 m² 15 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działający od wielu lat gotowy biznes ze stałymi klientami i dobrymi ocenami doskonała lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal, piwnica ( ok. 200m2. ), do adaptacji na restaurację, klub, herbaciarnię, itp., w super lokalizacji, na Starówce Gdańskiej, ok. 200m2. , w kamienicy, przy ul. Szerokiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

48,87 zł/m²1 637 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy obiekt na wynajem- jaśkowa Dolina, gdańsk Wrzeszcz Oferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²23,40 m² 1 521 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Gdańska, idealny pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca kolejowego, biurowców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

104,35 zł/m²115 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem od zaraz lokal usługowy o powierzchni 115 m.kw Lokal nadaję się zarówno na działalność handlowo - usługową.

Szczegóły ogłoszenia

64,98 zł/m²28,30 m² 1 839 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²60,60 m² 4 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty do wynajęcia biuro W ścisłym centrum gdańska! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

69,68 zł/m²123,43 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem ekskluzywny obiekt w sercu Gdańska, blisko dworca pkp! Obiekt po renowacji, powierzchnia lokalu 123,43 m2. Dostępne są 3 niezależne lokale, każdy po ok 120m2, dwupoziomowe segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²40 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: *świetna lokalizacja - główna arteria Trójmiasta (ul. Grunwaldzka) *duży ruch pieszy i samochodowy - idealne na działalność usługową lub biurową *powierzchnia ok. 40 m -.

Szczegóły ogłoszenia

1 142 801 zł41,37 m² 27 623,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Apartament Z ogródkiem W spokojnej części inwestycji I możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 41,37 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Taras i ogródek | Prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²120 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy o powierzchni 120 m2 na Matarni. Idealny pod biura, gabinety medyczne i kosmetyczne, usługi groomerskie, magazynowanie, salę do treningu tańca czy usługi prawne. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 434 zł28,79 m² 17 278,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Możliwość płatności 30/70! Apartamenty na 23% vat w sercu Śródmieścia! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²184 m² 3 128 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Biuro do wynajęcia w centrum Gdańska! Szukasz przestronnego biura w prestiżowej lokalizacji? Oferujemy 184 m nowoczesnej powierzchni biurowej na 1. piętrze biurowca Eternum, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

48,68 zł/m²16,70 m² 813 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn w sercu Gdańska. Lokalizacja: śródmieście Gdańska. W zasięgu 5 minutowego spaceru znajduję się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Dworzec kolejowy znajduję się 8 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł82 m² 9 268,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w sercu Gdańska na Zaspie w pierwszej linii zabudowy od Alei Rzeczypospolitej. Zjazd z ulicy bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł327,90 m² 10 064,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działka ewidencyjna nr 43/18 obręb Gdańsk 044 położona jest między wiaduktami drogowymi w ciągu alei Macieja Płażyńskiego i ulicy Uczniowskiej oraz równocześnie pomiędzy ulicą Jana.

Szczegóły ogłoszenia

127,27 zł/m²220 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy premium | Jaśkowa Dolina | 220 m Szukasz miejsca, które podniesie prestiż Twojej firmy i zapewni doskonałą widoczność w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części.

Szczegóły ogłoszenia

43,02 zł/m²78,34 m² 3 370 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do skorzystania z oferty najmu lokalu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²35,87 m² 1 793 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Budynek biurowy w gdańskim Nowym Porcie przy ul. Na Zaspę w sąsiedztwie kilku nabrzeży portowych, 5 minut od tunelu pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł91,50 m² 12 775,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²15 m² 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem miejsca parkingowe Gdańsk Nowy Port. Dostępne 15 miejsc parkingowych osobowych przy Kompleksie Oliwska z szlabanem. Miesięczna kwota najmu 180 zł. Więcej informacji u Agenta.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł147 m² 16 258,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta stanowi lokal handlowo-usługowy z witryną oraz mieszkanie w centrum Gdańska. Ogromny potencjał inwestycyjny w sercu Gdańska. Na nieruchomość składa się: -sklep o pow. 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²304,05 m² 14 594 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * lokalizacja w Centrum Gdańska- wrzeszcz; * przystosowany pod biuro; * świetne połączenie komunikacyjne; * do wynajęcia od zaraz. Budynek: budynek składa się z czterech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²230 m² 10 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość: na wynajem powierzchnia biurowa lub na inne cele o powierzchni od 100 do 230 m2. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Selgros, z dogodnym dojazdem do obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

34,31 zł/m²580 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności Kontakt do agenta prowadzącego: justyna   lokalizacja: nieruchomość znajduje się w tzw. pasie przemysłowym i jest.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²147 m² 17 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal komercyjny pod gastronomię w centrum Wrzeszcza 147 m2. Lokal znajduje się na parterze z dużymi witrynami z wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

70,95 zł/m²162 m² 11 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia biurowa na parterze w pięknym, nowoczesnym biurowcu klasy A+ w Oliwie przy ul. Piastowskiej. Atuty lokalizacji - bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

51,61 zł/m²310 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Reprezentacyjny Dom 310 m na Cele Biurowe lub Rezydencjalne Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.