dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

563 000 zł52 m² 10 849,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, ostatnie gotowe 3 pokojowe mieszkanie bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta - około 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

790 909 zł60 m² 13 092,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokoje koło przystanku autobusowego od renomowanego dewelopera gotowe do odbioru na koniec 2025 mamy też lokale gotowe na połowe 2025 istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

546 744 zł26 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona blisko śródmiejskich atrakcji. Zaledwie kilka chwil dzieli od zabytkowego Prawego Miasta, w tym m.in. Bramy Wyżynnej i fontanny Neptuna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podhalańska

Oliwa,Gdańsk

3 500 zł85 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowa oferta wynajmu - gdańsk oliwa Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na parterze domu dwulokalowego w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Gdańsku na 1 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz dobra komunikacja miejska. Dostępne od lipca. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sadowa

Śródmieście,Gdańsk

1 299 000 zł65 m² 20 046,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja Front Park - 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie z ogrodem. Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,80 m , zlokalizowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dulin'a

Ujeścisko,Gdańsk

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: przestronne, jasne mieszkanie z widokiem na zieleń Gdańsk Zakoniczyn Osiedle Pięć Wzgórz Lokalizacja idealna dla miłośników natury i komfortu życia Prezentujemy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

438 000 zł36 m² 12 197,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

480 000 zł51 m² 9 450,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania jest bezpośrednio od dewelopera, i podatku pcc! Nasi eksperci oferują: - uzyskanie najlepszych warunków finansowania - wykończenie i aranżacje nieruchomości - zarządzanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 433 148 zł63 m² 22 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdańsk Oliwa - prestiż, wygoda i styl w jednym. Mieszkanie z ogromnym tarasem w inwestycji premium! 1 433 148 pln | 63,25 m + taras 79,24 m | Jeśli szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

1 199 000 zł64 m² 18 823 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie położone w starej i zarazem bardzo urokliwej części Oliwy. Stare stylowe kamienice, brukowana ulica i wszech obecna zieleń czynią to miejsce wyjątkowym. Bliskość Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

6 700 zł62 m² 108,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z biurami nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny, klimatyzowany, trzypokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Gdańsk

1 270 000 zł70 m² 18 124,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament Z ogrodem I tarasem nad opływem motławy lokalizacja: gdańskie Śródmieście, tuż nad opływem Motławy. Spokojna okolica z pełnym zapleczem usługowym (Lidl, żabka, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 56m 2 , 3 pokoje składające się z : Salonu połączonego z kuchnią 2 sypialni z szafami Przedpokoju Łazienki z wanną balkon Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Politechniczna

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

589 589 zł60 m² 9 826,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w kamienicy przy ul. Politechnicznej w Gdańsku. Wysokie sufity. Umeblowane i wyposażone. Piwnica. Lokal składa się z: - 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Sienna Grobla I,Gdańsk

1 479 000 zł65 m² 22 750,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdańsk I 3 pokoje I Sienna Grobla 8a | 65m2 Gotowy do wprowadzenia apartament z widokiem na Motławę, położony bezpośrednio przy Starym Mieście, urządzony w kolorystyce i stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena nie podlega negocacji. Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim z dużym balkonem idealne do własnej aranżacji! Nowoczesny apartamentowiec z 2024 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

4 500 zł72 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na zieleń - 3 pokoje w Letnicy na osiedlu Latarników. Idealne dla młodych nie tylko metryką ale i duchem ;) Na wynajem ponad 70 m czystej życiowej przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 470 000 zł70 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż niezwykle eleganckie i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 70 m w sercu Gdańska. Jest to idealna oferta dla rodzin, osób poszukujących drugiego domu, inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

635 000 zł47 m² 13 545,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza - idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,88 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 999 zł68 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2 znajdujące się w Gdańsku we Wrzeszczu przy ul. Michałowskiego. W jego skład wchodzą: - 3 niezależne, przestronne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Diamentowa

Orunia,Gdańsk

460 000 zł45 m² 10 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy Gdańska? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, lokalizacji i potencjału! atuty: - atrakcyjna cena - 465 000 zł - Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

649 000 zł54 m² 12 108,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gdańsk - 3-pokojowe mieszkanie w otoczeniu natury, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 500 000 zł87 m² 17 231,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Riverfront apartments to inwestycja zlokalizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż powstały w wyjątkowej okolicy - pełnej zabytkowych kamienic, tuż nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na wynajem W otoczeniu zieleni - osiedle srebrniki Minimalizm | Funkcjonalność | Nowoczesne osiedle ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

602 281 zł42 m² 14 425,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie na 2 pietrze w stanie deweloperskim. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie. Salon połączony z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Przestronna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Kokoszki,Gdańsk

719 000 zł60 m² 11 983,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa! Lokal mieszkalny 3- pokojowy położony na ostatnim piętrze 4piętrowego budynku z windą, o powierzchni 60,20m2. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cedrowa

Jasień,Gdańsk

3 800 zł62 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Odkryj niepowtarzalny urok nowoczesnego, nowoczesnego trzypokojowego mieszkania na osiedlu Wolne Miasto w Gdańsku! To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 950 000 zł69 m² 28 224,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śmiało stawiamy stwierdzenie, że to jest świetna oferta, gdzie wszystko jest top :) ponieważ: lokalizacja: osiedle nadmorski dwór - jedno z flagowych osiedli w Gdańsku bardzo dobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od 01.07.2025 w ofercie wynajmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poczty Gdańskiej

Oliwa,Gdańsk

1 200 000 zł94 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronną nieruchomość o powierzchni 94 m , składającą się z dwóch głównych części: *mieszkanie o powierzchni 64 m *piwnica o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

3 500 zł57 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

!Mieszkanie w doskonałej lokalizacji Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na ulicy Szarej. Mieszkanie składa się z trzech bardzo słonecznych pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ujeścisko

Zabornia,Gdańsk

3 500 zł75 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

!niesamowity widok na zbiornik wodny Z dwóch balkonów! Wygodny, dwupoziomowy apartament 75 m | 3 pokoje | 2 balkony | Garaż | Zielona okolica blisko centrum Gdańska Na wynajem komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiek

Śródmieście,Gdańsk

1 049 000 zł61 m² 17 068 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1889

Szukasz wyjątkowego mieszkania w samym sercu Gdańska, które łączy historię z nowoczesnym komfortem? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamienna Grobla

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 400 000 zł87 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: elegancki, nowy apartament z dużym pokojem dziennym od strony południowej. Spokojne miejsce pomimo śródmiejskiej lokalizacji. Nowy, dopiero co wykończony apartament, który nigdy nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starogardzka

Orunia Górna,Gdańsk

3 500 zł61 m² 57,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | 56 m | Gdańsk Orunia Górna, ul. Starogardzka Na wynajem funkcjonalne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

699 000 zł78 m² 8 905,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 100 m2 - idealne dla rodziny! Szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, komfort i doskonałą lokalizację? To dwupoziomowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiek

Śródmieście,Gdańsk

1 049 000 zł62 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1889

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w sercu Gdańska, w zabytkowej przedwojennej kamienicy, w sąsiedztwie Starej Poczty Gdańskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko u nas! Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronne, ciepłe i słoneczne , 2 pokojowe mieszkanie w Gdańsku - Wrzeszczu Dolnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosłowa

Sobieszewo,Gdańsk

899 000 zł46 m² 19 633,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy apartament z ogródkiem na Wyspie Sobieszewskiej - tylko 800 m od plaży! Idealny pod wynajem lub jako drugi dom nad morzem. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

688 000 zł53 m² 12 981,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane, piękne mieszkanie na gdańskich Siedlcach, przy ul. Kartuskiej. Mieszkanie: 53m2, 3 pokoje z aneksem kuchennym, dwustronne. Mieszkanie przeszło generalny remont,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij