dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie ok. 38 m2 na 2 piętrze w Gdańsk, śródmieście. Ponownie dostępne. Istniej możliwość dostosowania mebli pod własne potrzeby. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

623 000 zł59 m² 10 550,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3- pok mieszkanie z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna,Gdańsk

729 000 zł60 m² 12 103,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z doskonałą komunikacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

779 000 zł46 m² 16 796 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta jedyne 3-pokojowe mieszkania z widokiem na rzekę, gdańsk Śródmieście! Lokalizacja: inwestycja Portovo, ul. Mostek, gdańsk Cena: podana w wartości brutto uwzględniająca 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

605 500 zł59 m² 10 245 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rajska

Wysoka,Gdańsk

3 999 zł60 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego apartamentu o powierzchni 60m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantowa

Jasień,Gdańsk

1 050 000 zł74 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twoje marzenie. Twój dom. Twój spokój. Lokalizacja: gdańsk, ul. Bażantowa Osiedle Wróbla Staw (drugi etap) Ciche, kameralne osiedle z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

4 300 zł67 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana w Gdańsku na osiedlu Przymorze, ulica Olsztyńska Bliskość do mola w Brzeźnie. W pobliżu zaplecze handlowo-usługowe. Nowoczesne budownictwo z 2012 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

1 799 000 zł60 m² 29 983,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny Gdańsk Stare Miasto , przy Motławie. Inwestuj w nieruchomości premium i zarabiaj nawet 12 14% rocznie! kupujący nie płaci podatku 2% pcc oraz żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: - świetna lokalizacja: osiedle Garnizon - dostęp do restauracji, kawiarni, sklepów i terenów rekreacyjnych - Bliskość terenów zielonych - Trójmiejski Park Krajobrazowy idealny do biegania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

769 000 zł59 m² 12 976,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Wolne Miasto w Gdańsku. Mieszkanie 2 stronne. Osiedle Wolne Miasto zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

749 000 zł60 m² 12 497,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59,93 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskim Jasieniu. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

815 000 zł65 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

1. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 64,9 m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Pokój 1: 20 m2 Pokój 2: 14 m2 Pokój 3: 10 m2 Kuchnia: 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

595 000 zł56 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku mieszkalnego w Gdańsku, dzielnica Wrzeszcz. Składające się z salonu, dwóch sypialni, kuchni i łazienki. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 630 000 zł87 m² 18 794 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowy apartament zlokalizowany w inwestycji nad Motławą - riverfront riverfront apartments to inwestycja zlokalizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 433 148 zł63 m² 22 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W cenionej lokalizacji zadzwoń I zapytaj O szczegóły cena apartamentu: 1 433 148 pln cena za pakiet: 1 509 630 pln metraż: 63,25 m2 liczba pokoi: 3 piętro: parter ogród: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 w Gdańsku, żabianka. 3 piętro bez windy. Mieszkanie składa się z: trzech pokoi, w tym jeden przejściowy. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

560 000 zł57 m² 9 824,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Słoneczne mieszkanie, znajdujące się na parterze budynku mieszkalnego na Kowalach. Praktyczny układ składający się z salonu, dwóch sypialni, łazienki, zadaszonego tarasu i ogrodu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 550 000 zł87 m² 17 867,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

550 000 zł50 m² 10 891,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: - kameralne osiedle z mnóstwem miejsc do zaparkowania samochodu - Dobry standard mieszkania - Balkon, ukierunkowany na wschód - Duża łazienka z wanną z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 049 000 zł63 m² 16 650,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z fotowoltaiką Gdańsk Morena, ul. Powstania Listopadowego Nowoczesność, komfort i oszczędność w jednym miejscu! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Jasień,Gdańsk

750 000 zł65 m² 11 622,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Stężyckiej 54 - dzielnica Jasień. Wybudowane w 2018 roku, oddane do użytkowania w 2019. Budynek i lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiek

Śródmieście,Gdańsk

1 049 000 zł61 m² 17 068 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w gdańskim Śródmieściu obok Starej Poczty Gdańskiej oraz Muzeum II Wojny Światowej? Świetnie trafiłeś! atuty: - niepowtarzalna lokalizacja, cicha część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazurska

Brzeźno,Gdańsk

1 000 000 zł86 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w Brzeźnie - doskonała lokalizacja, wyjątkowy widok, duży potencjał! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 149 000 zł65 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowocześnie wykończone mieszkanie w prestiżowej, nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Letnicy. Nieruchomość znajduje się na wysokim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

1 200 000 zł63 m² 19 050,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa o zróżnicowanej zabudowie - kameralne wille, niskie kamienice, budynki wielorodzinne. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Długie Ogrody,Gdańsk

5 600 zł86 m² 65,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w samym sercu Gdańska! Atuty : -nowe budownictwo, -strzeżone monitorowane osiedle, - wynajem długoterminowy -piękny taras z ogrodem -apartament w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

944 917 zł65 m² 14 634 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Apartament W cenionej lokalizacji zadzwoń I zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołłątaja

Wrzeszcz,Gdańsk

5 000 zł72 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny apartament w kameralnej inwestycji otoczonej zielenią, w bardzo prestiżowej lokalizacji. Doskonała lokalizacja zapewnia możliwość korzystania z wszelkich udogodnień dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

750 300 zł57 m² 13 096,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na granicy gdańskich: moreny i Jasienia z terminem odbioru na czerwiec 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orańska

Piecki-Migowo,Gdańsk

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Orańskiej 2a w Gdańsku, na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisykowskiego

Jasień,Gdańsk

799 000 zł57 m² 13 951,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Budownictwo || 3 Pokoje || Balkon || 4 Piętro z 4 || Miejsce Naziemne || Komórka Lokatorska Opis: mam do zaoferowania przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie na Jasieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Ujeścisko,Gdańsk

699 999 zł56 m² 12 411,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne Mieszkanie w wysokim Standardzie od renomowanego dewelopera budner - Osiedle Słoneczne Wzgórza na Gdańskim Ujeścisku. Oferujemy na sprzedaż komfortowe narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń świetna lokalizacja, kameralne osiedle Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Orunia Górna,Gdańsk

641 000 zł64 m² 9 989,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Gotowe do odbioru 2 pokojowe mieszkanie na Oruni Górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

4 300 zł64 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie, po generalnym remoncie, w super miejscu - ul. Św. Ducha na Starym Mieście. Zadbana Kamienica Schopenhauera , wiernie odbudowana po wojennym zniszczeniu. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

795 000 zł67 m² 11 798,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Klient Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Gdańsku, ul. Leszczynowa. Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.67,38M2 z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na minimum 12 miesięcy. Oferuję Państwu 3 pokoje, zupełnie niezależne, każdy zamykany na klucz. Wspólna kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie idealne dla znajomych, studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 200 zł52 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne w ofercie wynajmu długoterminowego [12 m-cy +] Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością udokumentowania zarobków. Wynajem dla Rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Kowale,Gdańsk

651 800 zł71 m² 9 134 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, funkcjonalny, ustawny, nowy lokal o powierzchni 71,36 m2. Mieszkanie posiada poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji na 36m2.