dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

1 519 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 519 ogłoszeń

Rynek pierwotny

702 500 zł88,72 m² 7 918,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kameralne Osiedle. Mieszkanie w stanie deweloperskim z antresolą! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - elewacja, wyłożona płytką klinkierową,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,41 m² 14 743,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Brzeźno, cenionej za bliskość plaży, terenów zielonych (park Regana i Brzeziński) oraz świetnego połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Gdańsk Jasień, ul. Stężycka 101. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m użytkowej (ok. 100 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ustawne mieszkanie z potencjałem podziału na dwa niezależne lokale, usytuowane na najwyższym 3 piętrze kamienicy w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz. Lokal trzypokojowy z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł53,04 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Informacja: tylko najem okazjonalny! 3 pokoje W bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Wokół znajduje się pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70,73 m² 19 779,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: * ogród na dachu, dwa tarasy/balkony; * bliskość stacji pkm; * prywatne miejsce w hali garażowej; * komórka lokatorska; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza * 15 min autem do Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 560 390 zł78,65 m² 19 839,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers Hunt. Panthers Sell. Dostępne w Panthers Estate. Inwestycja Kobieli 4 to kameralny, nowoczesny projekt składający się z dwóch budynków, w których znajduje się niespełna 60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 545 000 zł68 m² 22 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

opis: mieszkanie wykończone pod klucz W wysokim standardzie! ogród 68 M2 mieszkanie Z ogrodem na 1-szym piętrze Inwestycja mixed-use z częścią mieszkalną i gastronomiczną, która.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł46,50 m² 16 107,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 46,5 m | garderoba | komórka lokatorska | gotowe do wejścia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,50 m , położone na 4 piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł60 m² 25 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy I elegancki apartament Z widokiem na morze Blisko morza | Second home | Doskonała inwestycja | Duży taras | Widok na morze | Hala garażowa | Komórka lokatorska | Kameralne osiedle |.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,80 m² 15 132,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie W centrum gdańska! atuty nieruchomości: -współdzielczo własnościowe prawo do lokalu (nie potrzebna zgoda z mswia dla cudzoziemców), - świetna lokalizacja! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł68,50 m² 18 671,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz nieruchomości w samym sercu Gdańska, która łączy prestiżową lokalizację, komfort życia oraz ogromny potencjał inwestycyjny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Agencja Harmony Homes &.

Szczegóły ogłoszenia

742 500 zł62,50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z widokiem na las | Morena | balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w centralnej części gdańskiej Moreny, przy ul. Amundsena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 000 zł63,11 m² 10 236,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Finanse - wyjątkowa okazja: cena: 646 000 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz blisko 13 000 pln!) Prowizja: 0% (pełne wsparcie doradcy bez dodatkowych kosztów) Status: planowany odbiór: 16.11.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,02 m² 13 261,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Gdańsk Wrzeszcz | ul. gen Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł51,41 m² 12 040,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - wrzeszcz/aniołki, przy urokliwej ulicy Tuwima. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,40 m² 10 236,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Hot oferta! Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Cieszyńskiego, gdańsk Chełm atuty nieruchomości: - pełna zaplecze usługowo-handlowe, - doskonała lokalizacja, - funkcjonalny układ mieszkania, -.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł58,70 m² 12 436,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kupisz bez prowizji! Na sprzedaż jasne, ciepłe, 2-stronne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Morena). W skład czego.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł81 m² 17 271,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie: unikatowe, klimatyczne, trójstronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,00 m , a całkowitej ok. 101,00 m (wraz z gankiem i werandą) z dostępem do ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 104 668 zł73,90 m² 28 479,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na motławę W prestiżowej inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59 m² 12 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż 3 pokoje | wysoki parter | Morena, ul. Bulońska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 zł117,90 m² 104,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal o powierzchni ok. 118 m , mieszczący się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Gdańska Wrzeszcza, na ul. Waryńskiego. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł53,65 m² 9 878,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hot oferta! tylko U nas! atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Komfortowa lokalizacja, - dobrze skomunikowane, - cicha i spokojna okolica, - pełne zaplecze usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł59,01 m² 13 455,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy - idealne miejsce do życia i odpoczynku Nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość wykonania deweloperskiego. Kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł67,18 m² 22 179,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61,20 m² 9 068,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atuty: -3 oddzielne pokoje -dwustronne , słoneczne -balkon -ogólnodostępne miejsca postojowe -strona wschodnia-sypialnia i kuchnia -strona zachodnia-salon i sypialnia Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62,10 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł67,25 m² 43,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi prezentuje Państwu przestronne mieszkanie z widokiem na zbiornik retencyjny lokalizacja I budynek: budynek z 2006 r. położony jest w cały czas rozwijanej się dzielnicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł60,90 m² 11 313,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 1 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

852 000 zł61,20 m² 13 921,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morena, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 472 zł58,27 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tramwaj w odległości 300 m ( 5 minut pieszo) - 0% a także nie płaci podatku pcc-0% opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,27 m2, z ekspozycją wschnią jest.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61,01 m² 13 604,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,01 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Oliwa). W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł67,47 m² 9 989,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Do odbioru jeszcze w tym roku. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 930 zł66,33 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z ogródkiem przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 689 630 zł66,26 m² 25 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gdańsk Ujeścisko | 2 pokoje | 44 m | parter | parking dla mieszkańców za szlabanem | umeblowane | gotowe do zamieszkania | Partycypacja tbs Na sprzedaż oferuję odstąpienie partycypacji.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,30 m² 13 039,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z widokiem na cały Gdańsk | ogromny potencjał | blisko ug i centrów biznesowych homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w znakomitej.